PDA

View Full Version : Kakvo da pravq spored vas?



gazarka
05-13-2007, 09:08
Toi mi be6e parviq.Hodim ve4e 3 meseca(bez dva dena).Mnogo e sladuk i za parvi pat hodq s mom4e koeto ne e 4ak tolkova bogato(poprincip si padam po bogata64eta).Sexa s nego e strahoten,no sega zapo4vam i s problemite.Az ne sum ot sofiq,a toi raboti tam kato barman,vijdame se nqkoi pat na dva dena drug na edna sedmica.Pitate se kade mi e problema li?mi na momenti sqka6 4ustvam lubov,v drugi ne moga da go tarpq.neznam toi dali ima silni 4ustva kum men.prosto si e mn sdarjan i vinagi iska da e po silniq.ne obi4a da izkazva 4ustva a da dokazva.revnuva me,a opitva da se prikriva.nqkoi pat vijdam 4e me obujava a drug pat e mnogo studen.NEZNAM KAKVO STAVA???moje bi i men me e strah da se otpusna v tazi vrazka za6toto toi e po sdurjan i ne sum sigurna v nego.v sa6toto vreme ako go zareja 6te mi e dosta kofti 4e nqma da go 4uvam i taka natatuk.neznaq kakvo da pravq?da go ostavq li?kak da razbera 4ustvam li ne6to kum nego i suotvetno toi kum men?no vse pak sega dokato si namerq drug teparva da iz4akvam s sexa.s moeto mom4e si mi e dobre,no sqka6 lipsva ne6to.pls kajete kakvo da pravq

koalka
05-13-2007, 09:16
Това вашето не е любов...
Не може на моменти да го изпитваш, а в другия едва ли не да го мразиш.
Вземете поговерете и помислете къде може да е проблема.

mid_get
05-13-2007, 09:52
Това вашето не е любов...
Не може на моменти да го изпитваш, а в другия едва ли не да го мразиш.
Вземете поговерете и помислете къде може да е проблема.
Съгласна =D>

Presley
05-13-2007, 09:56
Това вашето не е любов...
Не може на моменти да го изпитваш, а в другия едва ли не да го мразиш.
Вземете поговерете и помислете къде може да е проблема.
И аэ съм на това мнение ... :roll:

05-13-2007, 10:28
blagodarq vi,no kajete kak to4no da zasegna temata i kakvo da kaja?

gazarka
05-13-2007, 10:28
predniq post be6e ot men

dajdostih
05-13-2007, 10:39
Vil sq, az ti predlagam da go zareje6.Za6to?
Ami 6te ti kaja,za6toto e prestuplenie kum edin 4ovek
da si s nego,samo za6toto iska6 da go 4yva6 po telefona
ili puk za6toto 6te si na suho nqkolko dni dokato nameri6
sledva6tiqt.Prosto go sajalqvam tova mom4e,4e hodi
s teb!!!

Just_say_no
05-13-2007, 10:42
Това вашето не е любов...
Не може на моменти да го изпитваш, а в другия едва ли не да го мразиш.
Вземете поговерете и помислете къде може да е проблема. и аз тъй мисля

sladko_dete
05-13-2007, 10:49
е ти сама казваш, че понякога виждаш, че те обожава, а др път е студен, от което мисля че момчето е в сащото положение като теб, щот и с теб явно е така.Затова поговорете и се язяснете, секса и телефонните разговори не са най- важните в една връзка, не мислиш ли?

Valar
05-13-2007, 11:02
Това вашето не е любов...
Не може на моменти да го изпитваш, а в другия едва ли не да го мразиш.
Вземете поговерете и помислете къде може да е проблема.
+ Aвторкат е пикла дето не знае кво иска!

Valserp
05-13-2007, 16:34
Toi mi be6e parviq.Hodim ve4e 3 meseca(bez dva dena).Mnogo e sladuk i za parvi pat hodq s mom4e koeto ne e 4ak tolkova bogato(poprincip si padam po bogata64eta)

Е па как той ти е първия, а по принцип излизаш с богаташчета. Това на телевизора ли, как?

Presley
05-13-2007, 16:43
Това вашето не е любов...
Не може на моменти да го изпитваш, а в другия едва ли не да го мразиш.
Вземете поговерете и помислете къде може да е проблема.
+ Aвторкат е пикла дето не знае кво иска!
мда + плюса :lol:

Presley
05-13-2007, 16:44
Toi mi be6e parviq.Hodim ve4e 3 meseca(bez dva dena).Mnogo e sladuk i za parvi pat hodq s mom4e koeto ne e 4ak tolkova bogato(poprincip si padam po bogata64eta)

Е па как той ти е първия, а по принцип излизаш с богаташчета. Това на телевизора ли, как?
тя май има предвид първия и ебач :smt005

gazarka
05-13-2007, 20:59
Toi mi be6e parviq.Hodim ve4e 3 meseca(bez dva dena).Mnogo e sladuk i za parvi pat hodq s mom4e koeto ne e 4ak tolkova bogato(poprincip si padam po bogata64eta)

Е па как той ти е първия, а по принцип излизаш с богаташчета. Това на телевизора ли, как?
imam predvid parviqt mi za sex.samo s nego sum spala do sega.oh kajete re6nie molq vi [-o<