PDA

View Full Version : За секса с отношение..когато ти ПУКА за другия !



миленита
05-13-2007, 09:50
Искам да ви кажа,че няма нищо по-хубаво от секса с човек,за когото ти пука,когото искаш повече от всичко,защото го обичаш с цялата си душа...не може да се сравнява с животинското чукане,защото мислите един за друг,как отсрещния да е доволен повече,отколкото вас самите даже,интересувате се от него..невероятно е! Не се подлъгвайте само да се чукате...правете любов !

Върнете се в началото

MarioGyurov
05-13-2007, 09:50
*цензура*

Sh@d0w
05-13-2007, 09:52
мисля че момичето е спало на течение :lol: :lol: :lol:

malka_sladuranka
05-13-2007, 09:53
Така е така е.. Много по-добре е с човек който обичаш, без значение дали ще бъде животинско чукане или правене на любов...

victoriq
05-13-2007, 09:55
Е хубаво,че го напомняш на някои хора,но не виждам смисъла да правиш тема,защото няма мн хора да се повлияят от мнението ти...

HYPE
05-13-2007, 10:03
Е хубаво,че го напомняш на някои хора,но не виждам смисъла да правиш тема,защото няма мн хора да се повлияят от мнението ти...

що бе аз се повлиявам в момента и вече няма да правя животински секс :mrgreen: добре че беше мацката да ни светне =D>

victoriq
05-13-2007, 10:05
Е хубаво,че го напомняш на някои хора,но не виждам смисъла да правиш тема,защото няма мн хора да се повлияят от мнението ти...

що бе аз се повлиявам в момента и вече няма да правя животински секс :mrgreen: добре че беше мацката да ни светне =D>

Еми аз казах,че няма мн хора,а не всички...Ти си изключение... :wink:

Sh@d0w
05-13-2007, 10:13
Е хубаво,че го напомняш на някои хора,но не виждам смисъла да правиш тема,защото няма мн хора да се повлияят от мнението ти...

що бе аз се повлиявам в момента и вече няма да правя животински секс :mrgreen: добре че беше мацката да ни светне =D>

Еми аз казах,че няма мн хора,а не всички...Ти си изключение... :wink:

дайте думата и на простосмъртните...секса си е секс нема животински нема...когато го правиш с любим човек или с човек за който ти пука се казва че правиш любов :!:

die
05-13-2007, 10:41
Какъв е въпросът? ???

BuBsSs
05-13-2007, 11:36
мисля че момичето е спало на течение :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:

Deni4ka93
05-13-2007, 11:40
В тая тема трябва да открием сами какъв е въпроса ли?

vikipf
05-13-2007, 11:43
Секса с човек който обичаш не се ли казва от край време... првене на любов... :-D

Adwokat
05-13-2007, 11:58
Какъв е въпросът? ???

Nqma vupros.

krem4et0
05-13-2007, 15:04
Съгласна-сексът с любимия е супер.
А иначе, защо във всяка тема трябва да има въпрос? не може ли просто да е мнение, случк, предложение или нещо по-различно от тъпите въпроси "Бременна ли съм?"

05-13-2007, 15:30
Съгласна-сексът с любимия е супер.
А иначе, защо във всяка тема трябва да има въпрос? не може ли просто да е мнение, случк, предложение или нещо по-различно от тъпите въпроси "Бременна ли съм?"
To4no taka!!!! =D>

05-13-2007, 15:37
Basi hienite kak napadnaha q napadnaha... Momicheto e prawila sex sys nai-lubimiq chowek i spodelq kolko e neweroqtno , a wie q obijdate i se nadsmiwate ? Nqkykwi kompleksi li izbiwate ? Ili wie samite ne ste prawili sex sys lubow ta si go izkarwate na neq ? hm...

BeautifulWorld
05-13-2007, 15:45
Съгласна съм с това мнение на 100%. Имало е моменти когато съм гледала страхотното дупе на някой пич и съм искала да го имам за една нощ, но в никакъв случай не бих заменила секса с приятеля ми за една такава нощ. С човек, когото не обичаш сексът си е... просто гол секс. Не им се вържете на тези дето се бъзикат с тези мнения. Или не са обичали, или се правят на супер интересни.

FelisDirus
05-13-2007, 15:49
И правенето на любов и чукането/шляпането/ебането си имат своя чар.

Понякога доскучава само от любов

:mrgreen:

silver_angel
05-13-2007, 16:00
ей хора аз пък се радвам че има някой който го оценява и го припомня на останалите във форума ;)

HYPE
05-13-2007, 17:31
Е хубаво,че го напомняш на някои хора,но не виждам смисъла да правиш тема,защото няма мн хора да се повлияят от мнението ти...

що бе аз се повлиявам в момента и вече няма да правя животински секс :mrgreen: добре че беше мацката да ни светне =D>

Еми аз казах,че няма мн хора,а не всички...Ти си изключение... :wink:

дайте думата и на простосмъртните...секса си е секс нема животински нема...когато го правиш с любим човек или с човек за който ти пука се казва че правиш любов :!:

почне ли да ти пука за някой, те правят на маймуна после
За тва най- добре е да не ти пука

koalka
05-13-2007, 17:33
Много правилно казано и много добър съвет. :wink:

malkoto_sladur4e
05-13-2007, 17:47
Искам да ви кажа,че няма нищо по-хубаво от секса с човек,за когото ти пука,когото искаш повече от всичко,защото го обичаш с цялата си душа...не може да се сравнява с животинското чукане,защото мислите един за друг,как отсрещния да е доволен повече,отколкото вас самите даже,интересувате се от него..невероятно е! Не се подлъгвайте само да се чукате...правете любов !

Върнете се в началото
Znaem,4e e taka! :wink:

05-13-2007, 17:48
Искам да ви кажа,че няма нищо по-хубаво от секса с човек,за когото ти пука,когото искаш повече от всичко,защото го обичаш с цялата си душа...не може да се сравнява с животинското чукане,защото мислите един за друг,как отсрещния да е доволен повече,отколкото вас самите даже,интересувате се от него..невероятно е! Не се подлъгвайте само да се чукате...правете любов !

Върнете се в началото
Znaem,4e e taka! :wink:
I ti go spazva6! :smt007

BeBsItO
05-13-2007, 17:49
prava e mackata, vapreki 4e ne pravq ves o6te sex....mislq 4e e mn prava!!!!na 1 vo mqsto trea d aima lubov :P

ThePainIsReaL
05-13-2007, 18:23
Няма по-хубав секс от секса с човек, за когото ти пука по един или друг начин. Когато само спиш с някого, ти после не мислиш за него. Чукате се и продължавате напред, всеки по свой път. Нямаш за кого да си мечтаеш през деня, нямаш на кого да пишеш закачливи СМС с предизвикателно съдържание, нямаш за кого да се вълнуваш, кого да сънуваш в разни най-разнообрани сцени. Но ако споделяш леглото си с човек, който значи нещо за теб, нещата стават коренно различни. Доставя ти удоволствие дори само когато виждаш огромното желание на отсрещната страна, кефиш се на всяко движение на този човек. Ти познаваш тялото му толкова добре, колкото и той твоето. Знаете къде да се докосвате, за да ви е комфортно, присъства пълен синхрон в движенията ви, удоволствието е огромно и расте с всеки следващ път. Винаги може да експериментирате .. това че правиш секс с един човек, не означава, че ще ти е скучно. Напротив - сексът именно тогава става хубав - когато си опознал човека до теб толкова добре, когато сте си нагодили телата един към друг...
Днес поне така мисля.
Утре, след ден, два, пет .. може да мисля по друг начин. Но в момента нямам нужда да правя секс или да си мисля за правене да секс с човек, когото не познавам.
И през този период съм минала.. за да осъзная днес колко по-добре е да спя с момче, което знае мен, почти както аз сама знам себе си.
Милион пъти по-добре се чувствам, когато след секс заспя, гушнала се до момчето, отколкото да се облека и да си тръгна ,или и двамата да се врътнем на различни посоки и да заспим, сякаш не се знаем.
Думите ми може да са пресилени, но така ми е хубаво - да знам, че мога да сънувам някого, когото мога да имам следващата нощ, да знам, че няма да останат безсмислени фантазиите, които е родил болният ми мозък през деня .. и ала - бала.
Общо взето, права е авторката.
Но все пак не трябва да се забравя, че всеки вид секс си има своята собствена и незаменима тръпка. Човек обаче сам си решава кой вид ще практикува за определения етап от време.

ultra
05-13-2007, 18:40
Честита Ни Евровизия.
Другия път сме направо на финала.
\:D/

`Death`Whore``
05-14-2007, 11:13
Не се подлъгвайте само да се чукате...правете любов !
А може ли да се чукаме с любов?

jjjjjj6363
05-14-2007, 15:33
taka e aftoratu e prav no tova nikoga nqma da stane