PDA

View Full Version : 6-ци



Anorch
05-13-2007, 11:01
Значи догодина с моето семейство ше се местиме в друга държава. И понеже там училищата са много по-цивилизовани искат от мен да имам 6 по всичко (въпреки че е спортно училище). Та вече е почти края на годината и аз съм оформен по география за 4 и по биология за 3. Кво да прая? Да се мазня на учителите? Да си напиша оценки? Да ги подкупя? Или пък да ги заплаша с оръжия.. Плс кажете




П.П на мен най-много ми харесва идеята с оръжието :D

Slave4You
05-13-2007, 11:08
хах хубаво чувство за хумор ама тей няма да стане... помоли ги да те изпитат за 6 и за разнообразие седни малко да поучиш :-D

05-13-2007, 11:41
Научи 5 основни урока по география и 5 по биология така че за която и макар съвсем дребна подробност да те питат пак да знаеш отговора.След като ги научиш иди последователно при двете даскалки и кажи че знаеш че имаш ниски оценки но си решил че не искаш да минеш метъра а наистина ти пука и затва си учил много ако може да те изпитат.Няма начин да т откажат само трябва наистина да си учил ако видят че не си си дал много труд нищо няма да стане.

meri88
05-13-2007, 12:20
da ma moje da se qvi i na povi6itelen....

happy-go-lucky
05-13-2007, 12:21
Научи 5 основни урока по география и 5 по биология така че за която и макар съвсем дребна подробност да те питат пак да знаеш отговора.След като ги научиш иди последователно при двете даскалки и кажи че знаеш че имаш ниски оценки но си решил че не искаш да минеш метъра а наистина ти пука и затва си учил много ако може да те изпитат.Няма начин да т откажат само трябва наистина да си учил ако видят че не си си дал много труд нищо няма да стане.

Извинявай ама какво от това като научи 5 урока?Първо,че уроците са доста,освен това нищо няма да разбере като научи само някакви си 5 от най-различни теми,трето бори се за 6 - не за 4 или 5,което означава,че колкото и безнадеждно да звучи трябва да научи абс всичко взето от 2-ия срок поне.С воля всичко става.Успех

gabbybon
05-13-2007, 12:49
Еми седни си на гъзЪ и учи!

NaDuFcHe
05-13-2007, 12:51
Xaxxa da variqnta s orujieto e oferta oxhohaah :P Ebavkam se..mi men ako pitash nqma nachin pri polojenie che si oformen/a za 3ka da izkarash 6tica trqbvalo e malko po ranichko da se setish da sednesh da zubkash...prsto kaji na vashte che nqma kak da stane..i dr godina she se stegnesh poveche i she uchish