PDA

View Full Version : Курс по Английски език



spit
05-13-2007, 13:02
Имам един въпрос към вас...Понеже искам лятото да тръгна на курс(че в нас по цял ден ще ми е бая скучно) и не знам на къде да се насоча.Мисля, че трябва да започна от ниво upper-intermediate, но и идея си нямам къде какво да търся... :? Някой ако знае нека каже, че иначе ми се очертава много ТЪПА ваканция...
П.П. Не ме питайте защо трябва за си седя в нас по принцип - ами всичките ми приятели ще заминат някъде из чужбина и аз ще си остана тук, в София.През това време просто искам да правя нещо полезно :wink: Благодаря предварително :)

05-13-2007, 16:31
Ами ти учил/а ли си английски досега? Ако си-не виждам смисъл да тръгваш на курс, по-добре си намери някакво по-интересно занимание. А ако не си учил/а НЕ ПОЧВАЙ от upper-intermediate.

spit
05-13-2007, 17:09
Хаха нали ти казвам...учила съм естествено, просто искам да продулжавам да го уча това е...естествено, че знам английски :roll: Ако знаеш нещо казвай :)

ти
05-14-2007, 08:07
и аз вече три лета ходя на курсове по английски и изобщо не смятам ваканцията си за тъпа- напротив.
в която и школа да отидеш щи ти направят входящ тест за определяне на нивото и няма нужда сам/а да се определяш.
аз ходя в АВО 3 и там е ОК, но има и много други- избери си най-удобното :D

spit
05-14-2007, 12:16
Хм...не се бях сетила за тези входящи тестове, но все пак горе-долу кога трябва да отида, за да мога да започна примерно началото на юли, имаш ли някаква представа? А и нали това ти казвам, искам да ми е весело като уча :P Благодаря все пак 8)

Sirma
05-14-2007, 17:59
Браво, че си се решила да учиш английски щом така или иначе няма да имаш какво да правиш! Аз мога да ти препоръчам AVO-3 ! Отиваш там и ще разбереш подробности, но със сигурност има летни курсове!

Kam4eto
05-15-2007, 06:53
дамз и аз ти препоръчвам АВО-3 - добри са и със сигурност има летни курсове познавам няколко човека които миналата година ходиха на летни курсове там и са доволни

spit
05-15-2007, 11:23
Ахам ясно.Ами...значи на там ще се запътя ама горе-долу по кое време(смисъл края на юни или по-рано), че съм толкова неориентирана, че няма до къде...Мерси все пак :)

bquick
05-17-2007, 16:58
Еми щом няма какво да правиш цяло лято ти препоръчвам да тръгнеш на курсове! Хубаво е щом си решила да прекараш лятото, влагайки труд в нещо полезно! Значи виж в google.com напиши "Курсове по английски" или виж има едни вестници специално за обяви - там може да намериш нещо! Успех! :)