PDA

View Full Version : ZARADI NEGO



sladuranata_891
05-13-2007, 15:48
ZDR NA VSI4KI ISKAM DA VI RAZKAJA KAKVO STANA ZA6TOTO VE4E NEIZDARJAM ](*,) BQH NA ROJDEN DEN I NORMALNO DA PIINE6 NQKOLKO 4A6KI NO PROBLEMA E 4E GADJETO MI NE BE6E TAM ZVANNAH MU ZA DA GO 4UQ KVO PRAVI I STANA TQ KAKVATO STANA POQVI SE MOM4ETO KOETO ME HARESVA I ZAPO4NA DA KRE6TI DA ZATVARAM TELA I GADJETO MI VSI4KO 4U.SEGA ZARADI TOQ IDIOT GADJETO MI ME ZARQZA,MISLI SI 4E SAM BILA S NEGO CQLA VE4ER ](*,) ](*,) ](*,) KAJETE KAK DA SI GO VARNA,NE SI VDIGA TELA

Digital
05-13-2007, 16:01
Превод :
Здравейте на всички искам да ви разкажа какво стана защото вече не издържам ! Бях на рожден ден и нормално да пийнеш няколко чашки но проблема е че гаджето ми не беше там звъннах му за да го чуя кво прави и стана тя каквато сстана появи се момчето което ме харесва и започна да крешти да затварям тела и гаджето ми всичко чу. Сега заради тоя идеот гаджето ми ме заряза, мисли си че съм била с него цяла вечер. Кажете ми как да си го върна, не си вдига тела.

malkoto_sladur4e
05-13-2007, 16:05
Gadjeto ti e idiot!Kak moje da ti nqma doverie i da si misli p1lni glyposti? :shock: Spored men izob6to ne ti trqbva da si go vr16ta6,ama ako mn d1rji6,mislq,4e toi sam 6te razmisli i 6te razbere,4e ne e prav!(ako te obi4a istinski).....ako ne go razbere tfa zna4i samo ti e t1rsil pri4ina da sk1sa s teb! :roll:

jyji
05-13-2007, 16:06
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 dobre 4e napravihte prevod

BWald0rf
05-13-2007, 16:23
Емии гаджето ти е глупак след като не ти вярва.Ако мислиш че има смисъл да продължаваш връзката ви му кажи да пита някой дет е бил на тоя рожден ден за да му потвърди че не си била с другото момче ;)

Digital
05-13-2007, 16:25
И аз да бях на неговото място и аз нямаше да й вярвам.

Presley
05-13-2007, 16:27
Постъпката на приятеля ти е била МНОГО глупава!В какви филми се вкарвате,направо не е истина...!И тука ще иэполэвам поредното клише эа финал, а ти сама си вади иэводи:Любовта се гради на доверие!

Mishity
05-13-2007, 16:29
А имало ли е нещо наистина между теб и момчето,което те харесва??А относно гаджето ти .. ако те обича,ще осъзнае,че е сбъркал и пак ще сте заедно,но НЕ го ли осъзнае .. значи просто си си губила времето с него и той не те заслужава.

sladko_bebchence
05-13-2007, 16:36
Емии гаджето ти е глупак след като не ти вярва.Ако мислиш че има смисъл да продължаваш връзката ви му кажи да пита някой дет е бил на тоя рожден ден за да му потвърди че не си била с другото момче ;)ahymZ! ili moje bi prosto si e tyrsel pri4ina da skysat.... :-k

koalka
05-13-2007, 17:25
Наистина приятеля ти е доста ревнив и не е нормално да не ти вярва толкова много!Вземи поговори с него, но не сега, а изчакай малко.
А и нещо друго, с което можеш да го убедиш.Ако другото момче беше с теб, той нямаше да ти вика така, нито ще иска приятелят ти да разбира.Направил го е нарочно.Кажи това на приятеля ти.

rakiQ
05-13-2007, 17:39
ако ти вярвна наистина то няма да те заебе...сори че ти го казвам ама според мен е търсил причина за да се разделите и в момента му се е оттдала възможност и така.......заеби го я виж колко много момчета има
не му тичай след гъзо [-X

vikipf
05-14-2007, 12:32
ГАДЖЕТО ТИ НЕ ТЕ ОБИЧА... Щом къса само защото мисли че си била с друг... Ако наистина те обичаше, колкото и да го боли щеше още да е с теб... Така стана и с моя... Ние не си вярвахме ( и още не си вярваме особено, което ни кара само да страдаме ) и дори един ден той прочете на едно място че съм написала че обичам едно момче от 6 години... Той започна с въпросите... "Та ние се познаваме от 4 месеца... И когато си го писала тва дори ходехме за бога..." ... И колкото и д абеше наранен той остана с мен... Нз колко ме обича... Но само тва че е с мен показва нещо..

neverand
05-14-2007, 12:36
Как си му звъннала тогава,при положение че си била с друго момче ;) Гаджето ти не може да мисли :)

_[LiFe-StiLe]_F
05-14-2007, 12:36
щом приятеля ти не ти е повярвал, щом проявява недоверие към теб, то тогава значи рано или късно е щяло да стане нещо подобно. връзка се гради не само върху чувства и уважение, но и преди всичко върху доверие... щом от негова страна доверие е нямало каква връзка е било вашето тогава?!
с две думи: да не ти пука ;) така е трябвало да стане, и съответно така е станало, не бива да съжаляваш за нищо

RnB_Ku4kA
05-14-2007, 13:21
e to ne moje da ima doverie za 1 mesec i nqkolko si sedmica do kolkoto razbiram che sa zaedno!a toi si e prav da se surdi ama chak puk da skusate..qvno tursi prichina da ne e s tebe!

05-14-2007, 14:32
Мога да кажа напълно противоположното :wink:
Гаджето ти те обича и е постъпило импулсивно е постъпил.
Остави ги тия дето ти говорят той е глупак той е нз си къв си , той си е държал на теб 100% щом е бил с теб реакцията му е напълно нормална.
Все пак гаджето му отива на някъв рожден ден имайки представа какво става в днешно време и като е чул и тоя стария ти просто ест че ще зареже.

То излиза че си е чиста зарибяфка. Най - лошото е тия дето имат умението да се правят че много държат на теб и ей така да не им пука разбираш ли ей тогава нямаше и това да каже защото нямаше да му пука за теб.
И не поради причината , че ти вярва а поради причината че си се забавлява с други мацки :wink:

Така че тея които разсъждават така както по - горе посочените постове.
Той е нз си къв си и да го убиждат са в огромна заблуда.
Има си много начини човек да си играе с теб а ти да си до макс заблудена :wink:

alkobalko
05-14-2007, 14:38
Приятелят ти е постъпил страшно глупаво. Опитай се да му обясниш как стоят нещата. Ако обаче пак не ти повярва, няма смисъл да страдаш за човек, който няма никакво доверие в теб. Може просто да си е търсел повод да скъсате.

SouL^*DiViNe
05-14-2007, 18:31
Превод :
Здравейте на всички искам да ви разкажа какво стана защото вече не издържам ! Бях на рожден ден и нормално да пийнеш няколко чашки но проблема е че гаджето ми не беше там звъннах му за да го чуя кво прави и стана тя каквато сстана появи се момчето което ме харесва и започна да крешти да затварям тела и гаджето ми всичко чу. Сега заради тоя идеот гаджето ми ме заряза, мисли си че съм била с него цяла вечер. Кажете ми как да си го върна, не си вдига тела.
xaxaxa....ей..кефиш,кефиш с тоя превод :-D

BeBsItO
05-14-2007, 19:27
mn kofti situaciq, :roll: iz4akai da se ospokoi i govori s nego,dr na4in nqma :( jivota e gaden...seki trea d aizpita oit gur4ilata mu

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:18
+1 че гаджето ти е кретен!
ами нз разпитай насам натам негови приятели къде е...намери го и ако трябва му забий шаамар но да спре и да те ислуша!
кажи му 4е си разо4арована от него! как е могъл да не ти повярва! кажи му "това 4е оня простак ме харесва не озна4ава 4е аз испитвам нещо към него" ако трябва извикай и простака да си признае и да каже пред гаджето ти 4е не е станало нищо!... :? :smt008 дай му една страстна целувка и му кажи 4е за нищо на света не би му изневерила!
след това си тръгни и му кажи като се освести да ти се обади!

kofti_nick
05-15-2007, 11:06
Превод :
Здравейте на всички искам да ви разкажа какво стана защото вече не издържам ! Бях на рожден ден и нормално да пийнеш няколко чашки но проблема е че гаджето ми не беше там звъннах му за да го чуя кво прави и стана тя каквато сстана появи се момчето което ме харесва и започна да крешти да затварям тела и гаджето ми всичко чу. Сега заради тоя идеот гаджето ми ме заряза, мисли си че съм била с него цяла вечер. Кажете ми как да си го върна, не си вдига тела.

Редакция:

Здравейте на всички искам да ви разкажа какво стана защото вече не издържам ! Бях на рожден ден и нормално да пийнеш няколко чашки но проблема е че гаджето ми не беше там звъннах му за да го чуя кво прави и стана тя каквато стана появи се момчето което ме харесва и започна да крешти да затварям тела и гаджето ми всичко чу. Сега заради тоя идеот гаджето ми ме заряза, мисли си че съм била с него цяла вечер. Кажете ми как да си го върна, не си вдига тела. :smt019

iohanka_sladuranka
05-15-2007, 13:42
GADJETO TI E IDIOT,TOVA 4E TE E ZARQZAL ZARADI TAKOVANE6TO OZNA4AVA 4E ILI NE MU PUKA ZA TEB ILI NQMA NIKAKVO DOVERIQ!NE GO TARSI IZVESTNO VREME,PRAVI SE 4E NE TI PUKA ZA TEB I AKO DARJI NA TEB SAM 6ET DOIDE PRI TEB!!!PAK U V KRAINA SMETKA NE E EDINSTVENOTO MOM4E!

sladuranata_891
05-15-2007, 14:03
blagodarq vi mnogo,sega sam 6tastliva za6toto toi e pak sas men i mi se izvini za postapkata mu

cherinka
05-15-2007, 14:05
Превод :
Здравейте на всички искам да ви разкажа какво стана защото вече не издържам ! Бях на рожден ден и нормално да пийнеш няколко чашки но проблема е че гаджето ми не беше там звъннах му за да го чуя кво прави и стана тя каквато сстана появи се момчето което ме харесва и започна да крешти да затварям тела и гаджето ми всичко чу. Сега заради тоя идеот гаджето ми ме заряза, мисли си че съм била с него цяла вечер. Кажете ми как да си го върна, не си вдига тела.
Малоумник! Забравяш запетайките!

Пример:
Не да бъде обесена!
Не, да бъде обесена!

капишинг?

Една запетайка може да промени съдбата на човек!

BAYO
05-15-2007, 15:27
Eм ко повече. Радвай се на живота ... Щом сте заедно, другото не е от значение.

Черинка , недей правиш на момчето забележка, все пак се е постарал да ни преведе от шльокавица. Тва не е малко. Ако не го беше, няяше и да си прая труда да го чета. Писнало ми е от такаа бъркотия.