PDA

View Full Version : Bih te obichala za otmashtenie......



05-13-2007, 16:58
1.Sajelqvam,che istoriqta mi e tolko dulga i,che ako ste se zaeli da chetete vi gubq vremeto s moite poblemi.
2.Molq vi,prochetete q,imam strashna nujda ot pomosht.
3.Ako q prochetete i reshite da mi pomognete,molq vi,davaite obektivni mneniq,ne se obijdam.

Predi mesec bqh s edno momche.S nego bqxhme okolo mesec zaedno i naistina ne mislih,che moga da se vliubq tochno v nego,no - uvi...sluchi se,
Dokato bqhme zaedno mi beshe adski hubavo,toi beshe vsichko za men,no razbira se,che ne vsichko vurveshe po voda.Oshte mnogo predi da se zapoznaem az znaeh gadni raboti za nego - che e jenkar,che ne darji na momichetata,che gi ima samo za broika...i taka po stechenie na obstoqtelstvata niq se sreshnahme i oshte na 1-ta sreshta az vidqh onazi iskra v ochite mu,iskrata na lubovta,koqto plamna i v moite ochi.Ne burzahme..pomotahme se izvesno vreme stignahme do reshenieto,che iskame seriozna vruzka i iskame da sme zaedno.. i bqhme.1 prekrasen mesec lubov,no vsichko zapochna da se oburkva.Pochnaha da mi kazvat,che toi e govoril gluposti,che me izpolzva,che ne me iska,che e i s druga..a tazi druga se okaza mnogo blizka do men - priqtelka(ako moga taka da q nareka)Toi otrichashe vsichko,kaza che ne q iska,che ne iska da e s neq,che iska samo men i e siguren v tova.No taq "priqtelka" mu se butashe ne go ostavqshe namira.Togava neshtata mejdu nas pochvaha da se skapvat ne se bqhme vijdali sumati vreme(4 dni)toi i ne me tarseshe - namirashe si tupi opravdaniq da ne se vijdame.Nai nakraq az mu se obadih i go pitah kakvo misli da pravim da prodaljavame zaedno ili kakto e trugnalo shte se naloji da se razdelim zashtoto toi ne iska da e s men...Zapochna da me obejdava che e obeden che iska da e s men,che nqma drugi,che za nego sam samo az...sled 2 dni po neizvesni prichini toi mi kaza che neznae veche kakvo iska da e s men ili ne..togava mu kazah,che shtom e taka nqma smisal da mu precha i che vsichko e do tuk.Sled nqkolko dni toi veche beshe zaedno s moita "priqtelka"..Vurvqha 4 dni i skusaha..beshe mi adski gadno.no vupreki tova se durjah na polojenie i ne go pokazvah,no nakraq ne izdarjah i mu kazah,che imam oshte chustva,no po mnogo glupav nachin i toi go prie na shega,i vupreki tova mi obesni,che ne e iskal da me narani,che az sum bila razlichna za nego,che e mislil che tochno s men moje da izdurji poveche vreme,no prosto e takav i qvno nemoje da ima seriozni vruzki,che mnogo durji na men i che mi e blagodaren,che az sum ot malkoto hora koito sushto sa durjali na nego i sa go podkrepqli..Razbira se s tezi dumi me ratopi i moite chustva stanaha oshte po silni i mu kazah,che vupreki,che toi e greshil i az sum greshila sushto i toi otgovori,che znae che az sushto sum pravila greshki i to mnogo poveche...bqh zachudena,no si premulchah,vupreki che znam kakvi sa tezi greshki - az se durjah kato kuchka,nishto che go iskah - ne go pokazvah..pokazvah hlad i ne zaintersovanost,no ot negovata strana ne poluchavah koi znae kakvo po razlichno neshto.Mnogo puti sa go precakvala..karala sum go da me chaka s chasove,a ne sum otivala.Vikala sum mu za gluposti i sum mu kazvala da mi se maha ot ochite,no vupreki sichko go obichah i go obicham.Sled vreme(na skoro)razbrah che sa mu govoreni gluposti za men,i dokato sme bili zaedno e bil nastroivan sreshtu men ot momiche,koeto e vlubeno v nego..i za tova qvno e stanalo vsichko.Toi ne mi kaza nishto po tozi vupros samo kaza,che nqma znachenie..Az iskam da se izqsnim i pone da mu kaja kakvo chustvam,no tozi put v ochite,a ne po telefona ili po skype...Pitah go 1 put dali iska da pogovorim - kaza che bil bolen.Pitah go 2-ri put - kaza che ne mu se izlizalo...Chudq se dnes dali pak da go popitam za 3-ti i posleden put..Ima li smisal ili toi ne iska..dali stavam dosadna i mu e pisnalo ot men...molq vi pomognete mi - otchaqna sum i me boli strasjno mnogo.

Sladkata_Nansi
05-13-2007, 17:18
Kaji mu napravo vsi4ko,koeto misli6,bez da se zamislia6.Kakvoto ti doide na ustata go kazvai.Kaji mu,4e iska6 da se vidite i ako toi ne iska da ti kaje,4e ne iska,a ne da izmislia razni pri4ini,za da ne izleznete.Kaji mu,4e ako ne iska da ti kaje napravo i ti 6te go ostavi6 i pove4e niama da go tarsi6.Ako toi darji na teb ili se interesuva pone malko 6te iska da se vidite.Ako pak izmisli pri4ina ili napravo ti otkaje da se vidite ve4e go ostavi.Ne e edinstvenoto mom4e.Ima tolkova mnogo mom4eta.Sega si misli6,4e niama da moje6 da go zabravi6,no vremeto lekuva ;) Uspeh!

koalka
05-13-2007, 17:18
Историята ти е дълга, но поне да я беше написала на кирилица, за да може поне да се чете...
А сега по темата-той не е бил влюбен в теб, а само те е използвал.Понякога трябва да се вслушваш и в това, което ти казват другите, че е бил женкар.Щом го казват, значи има за какво.Е, дълга връзка, ок, но той и сам не си е вярвал.1 месец-това дълга връзка ли му наричаш, а и още по-малко, че уж е бил влюбен в теб.Според теб, ако беше влюбен щяхте ли в момента да сте разделени-не.Просто те е лъгал с оная фльорца...той е женкар.Дори и тя да му се е натискала, той, ако те обичаше никога нямаше да се занимава с нея, но ето...
И като всички типични женкари, той като ти е кажел една по-хубава дума и ти веднага си падала в краката му, а защо...така и не мога да си обясня.Не мога и да си обясня с какво толкова ви привличат прослувутите женкари, че все тях харесвате, а на свестните момчета няма кой да им обърне внимание!?Харесвате им това, че са лоши и ви нараняват ли?
Свалял ти е звезди и ти е казвал как едва ли не не може да живее без теб, иска само теб, а в същото време го е говорел на друга, но нали знаеш...женкарите никога не се задоволяват само с една.После естествено се е измъкнал от ситуцаията вече като си му омръзнала и е нямало къде да ходи и ти е казал, че не е бил сигурен в чувствата си, какво иска и т.н.
Така че преди да се занимаваш с такива момчета си имай едно наум и помисли малко.

Nassgerrack
05-13-2007, 17:19
Говориш само за него,но не за себе си. В цялата история. Все едно ти си никоя и само си му някаква пречка.

Дай да обърнем нещата. Той се ебава с теб,той те мотае,той прави глупости. ТИ не си виновна!

Не го познавам за да кажа ,че е женкар,ама явно не те иска. А хора които не те искат няма смисъл да си губиш времето с тях. Предполагам ,че ще ти е трудно,но по-добре му кажи,че нещата са свършили.

Прекратявай я тая сапунена опера,щото краят й няма да е като по телевизора.

05-13-2007, 17:35
Историята ти е дълга, но поне да я беше написала на кирилица, за да може поне да се чете...
А сега по темата-той не е бил влюбен в теб, а само те е използвал.Понякога трябва да се вслушваш и в това, което ти казват другите, че е бил женкар.Щом го казват, значи има за какво.Е, дълга връзка, ок, но той и сам не си е вярвал.1 месец-това дълга връзка ли му наричаш, а и още по-малко, че уж е бил влюбен в теб.Според теб, ако беше влюбен щяхте ли в момента да сте разделени-не.Просто те е лъгал с оная фльорца...той е женкар.Дори и тя да му се е натискала, той, ако те обичаше никога нямаше да се занимава с нея, но ето...
И като всички типични женкари, той като ти е кажел една по-хубава дума и ти веднага си падала в краката му, а защо...така и не мога да си обясня.Не мога и да си обясня с какво толкова ви привличат прослувутите женкари, че все тях харесвате, а на свестните момчета няма кой да им обърне внимание!?Харесвате им това, че са лоши и ви нараняват ли?
Свалял ти е звезди и ти е казвал как едва ли не не може да живее без теб, иска само теб, а в същото време го е говорел на друга, но нали знаеш...женкарите никога не се задоволяват само с една.После естествено се е измъкнал от ситуцаията вече като си му омръзнала и е нямало къде да ходи и ти е казал, че не е бил сигурен в чувствата си, какво иска и т.н.
Така че преди да се занимаваш с такива момчета си имай едно наум и помисли малко.

Izvinqvam se,che ne pisah na kirelica,no tochno zashtoto e dulga i shte mi otnemeshe strashno poveche vreme - za tova.I az sum se zamislqla nad tezi neshta,koito kazvash.No stignah do izvoda,che sled momicheto,kum koeto e izpitval nai-silni chustva(razdeliha se predi 6 meseca)nai-dulgo se e zadurjal s men.Pitala sum drugi momicheta,s koito e bil - tqh gi e rqzal direktno i i e kazval,che ne gi iska i se e durjal po-razlichen nachin s tqh.S men si otkrivashe dushata i si kazvashe vsichko kakto si e .. za tova iskam da pogovorq s nego,zashtoto ako sa mu govoreni gluposti nqma smisal da se karame za tova,che razni hora zavijdat..Iskam prosto da se izqsnq s nego i vuprosa mi beshe dali da go potursq za 3-ti i posleden put...

LetiCherry
05-13-2007, 17:37
Еми и ти не си била от наи-милите...Не мога да разбера нелоги4ното ти поведение - харесва6 го, дори го оби4а6 и в следва6тия момент му казва6 - "Махай ми се от о4ите". Е кой нормален би търпял такова не6то?! Другото, което е, 4е той явно много добре може да говори, а моми4етата се омайват от мом4ета, коуто знаят как да говорят. Няколко мили думи и ти пак си се вързала. Манипулатор си е 4овека, но не толкова добър 6том е толкова тъп да се върже на приказките там на оная. Той няма ли си мнение или се вързва на вси4ко?! Не ти трябва такъв "мъж", а тези думи за това колко си специална и единствена сигурно са му репертоара, ама е доста изтъркан да ти кажа и ако бяха истина няма6е да излеза с обяснението - ама той наистина не можел да има сериозни връзки... :lol: Ако има желание, какъвто и плейбой да е бил 6те забрави за този живот и 6те отвори нова страница. На вси4кото отгоре е и пълен страхливец! Не го търси пове4е, достатъ4но красноре4иво е, 4е два пъти ти е отказал! Зарязва6 го и тва е! Не ти трябва такъв, който да ти4а след всяка фуста, да си измисля тъпи оправдания и да не може да си отстоява мнението!Успех! :)

experiment_m
05-13-2007, 17:59
Ех,любов, любов.
Цял месец! :-D Стига бе.Толкова по-дълги връзки приключват.Колкото и да е обиден от отношението ти,ако държи на теб не би се държал толкова студено.А и защо си е намирал извинение да не се виждате цели 4 дни.Какво е правил по това време и защо веднага като сте скъсали е натаковал "приятелката ти"(как да не им е*еш мамата на тия приятели).Много бързо се е съвзел от раздялата.Ако наистина те обичка нямаше да обръща внимание на глупостите изказани по твой адрес.Любовта е сляпа.Нали знаеш?Така, че моят съвет е - бягай от тоя.И ти до колкото те разбрах не си цвете за мирисане, ама пък той-два пъти.

koalka
05-13-2007, 18:00
Няма защо да се извиняваш, много хора пишат на латиница.
Виж, дори и да е намерил нещо повече в теб, това не означава, че се е променил и не е женкар вече, както и ти сама си се убедила.Той с теб е постъпвал по същия начин, по който и с тях-нищо по-различно.Изневерял им е и той явно не може да се промени.По-добре не го търси, какво мислиш, че ще постигнеш?Нищо, ти вероятно не искаш да си с човек, който се държи така с теб и ти изневерява, а той няма да се промени.

sladko_dete
05-13-2007, 19:42
Ox mi nie nqma kak da idem i da govorim s nego... samo ti mojesh da go napravish, neznaesh li kade jivee, idi vednuj do tqx( no samo vednuj!) i pogovori s nego, kaji mu 4e znaesh che e bil nastroivan, kaju mu 4e sajalqvash 4e si se darjala taka i taka, i mu kaji kolko mn darjish na nego, aa i mu kaji 4e vsi4ki se promenqt, vseki porastva :smt016 ako pyk ne stane... znachi toi mn qko se ebava s teb... nadqvam se da ne e taka, am pyk ako e taka, znachi ne te zaslujava.aidi uspeh

VerryBerry
05-14-2007, 07:09
vaob6te ne hodi y tqh,ne govori s nego i mu tegli edna maina...pak kvoto 6te da stava!!!toi ne te zaslujava!ot tova,koeto pro4etoh si e to4no taka!!!!!

penywise
05-14-2007, 07:10
мноо дълго, мързи ме да чета, я някой да го синтезира в няколко думи - примерно - ебане, драма, разбити сърца (и/или анали) - и т.н.

10х