PDA

View Full Version : Rasteja ima li ob6to s gadnite kosmi >_<



~Punked~
05-13-2007, 17:17
Takaa...na4i... imam problem s kosmite na rucete 6oto kato malka sum gi brusnala a skupite mi roditeli sa bili super nabludatelni i ...
Taa vuprosa mi e dali s rasteja kosmite 6te uredqt i 6e stanat normalni ili trqa da produlja da gi maham?!sq gi maham s kola maska/epilator iii dr mi vupros e 4etoh 4e kato se mahat s kola/epilator uredqvat i stavat po tunki.Gore doly za kakvo vreme 6e stane tova?
Iii o6te :D ta... sled lazerna epilaciq dali 6te izrasnat pak tolkva dulgi i gadni ili 6te stanat normalni?Tfa be6e..Pls za otg 6toto se 4udq kakvo da pravq ve4e :<

Stefityyy
05-13-2007, 17:35
ами по добре ги скуби, апък кога ще оредеят един Господ знай, майка ми 30 години си ги скуби и едва сега намяха значително! А за лазерната епилация... 1. че е мн скъпо, 2. за болка не знам, не съм пробвала,но ми казаха че боли! И не, няма да израснат толкова дълги и гадни :) УСПЕХ !!! :wink:

05-13-2007, 17:38
Mersi mn za infoto :}

sladko_bebchence
05-13-2007, 17:43
az minalata godina postoqnno si gi brysneh ama ne stanaha dylgi i debeli i sq misleh da varq na kola oba4e mama mi kaza kfi gnusotii bilo pri kozmetik - kolata ot si4ki hora q vareli pak ,precejdali i pak ti go praqt na tebe i priqtelkite i taka mi kazaha i az se otvratih makar 4e i sama moga da si praq kola na rycete krakata i t.n (studena kola) ama neska kato se kypah prosto izglupqh i gi obrysnah ina4e sym 4uvala 4e s epilator i kola uredqvat ama nz.i skubaneto si e golqma igra4ka a epilatora ne pravi li sy6toto-ne otskubva li kosym4etata??

Stefityyy
05-13-2007, 17:48
az minalata godina postoqnno si gi brysneh ama ne stanaha dylgi i debeli i sq misleh da varq na kola oba4e mama mi kaza kfi gnusotii bilo pri kozmetik - kolata ot si4ki hora q vareli pak ,precejdali i pak ti go praqt na tebe i priqtelkite i taka mi kazaha i az se otvratih makar 4e i sama moga da si praq kola na rycete krakata i t.n (studena kola) ama neska kato se kypah prosto izglupqh i gi obrysnah ina4e sym 4uvala 4e s epilator i kola uredqvat ama nz.i skubaneto si e golqma igra4ka a epilatora ne pravi li sy6toto-ne otskubva li kosym4etata??

ами отскубва ги,но боли повече и после ти става кожата на едни червени гадни точки... бляяккк! Та за това е по добре с кола маска, аз даже си ги скубя със кола маска "Сара" много е хубава! :P