PDA

View Full Version : Programa za za6tita ot 6pioni



pritesnen
05-13-2007, 18:11
Hora pc-to mi ot 2 dni vzema da zacepva i da raboti po-bavno i dnes kato si sedqh na nego mi izleze 4e e vlizal 6pionin v kompiutura mi i 4e moje da go povredi. Sled tova mi ezleze nqkakva programa za scanirane i mi izleze 4e imam 98 zasegnati faila. I sq savsem sam se stapisal. Are ako nqkoi znae programa za za6tita ot 6pioni ili za da gi premahna da q kaje, 4e ve4e savsem sam se pritesnil a vie mi ostanahte poslednata nadejda :cry: 10x predvaritelno!

lmao
05-13-2007, 19:47
spybot search and destroy

BlueDevil
05-13-2007, 19:49
spybot search and destroy
+ после ZoneAlarm (Firewall)

И преди някой да ме е напсувал затова, държа да подчертая, че за какъвто и да го мислите ZoneAlarm-a, при мен си върши работата :)

lmao
05-13-2007, 19:54
и аз си ползвах до много скоро ЗА и съм си доволен от него,като знам само отначало преди да махна да ми изписва съобщенията че ми е хванало шпионин какво ставаше... :)

Forslor
05-13-2007, 22:35
spybot search and destroy
+ после ZoneAlarm (Firewall)

И преди някой да ме е напсувал затова, държа да подчертая, че за какъвто и да го мислите ZoneAlarm-a, при мен си върши работата :)
Няма да те псувам ,но ZoneAlarm като един от най- използваните firewall-и или останалите му security пакети е и сред най- атакуваните от злонамерените гадинки щъкащи из интернет.
Поставете се на мястото на един хакер например. Към коя защитна стена ще се насочите в откриването на дупки в сигурноста и бъгове ???
Не си мислете ,че щом еднин firewall е толкова използван значи ,че е екстра сейф (дори обратното) . Това важи и за антивирусните. :wink:

Excu
05-14-2007, 06:45
Провери Във Ctr+Alt+Del за BLACK DOOR :twisted: Или си инсталираи по добра програма,btw не ми харесва как си си подредил DeSCtopa xYAyxyaYX :-D

Forslor
05-14-2007, 10:18
Провери Във Ctr+Alt+Del за BLACK DOOR :twisted: Или си инсталираи по добра програма,btw не ми харесва как си си подредил DeSCtopa xYAyxyaYX :-D
НА мен ли говориш да знам . :lol:

AnGeL_oF_dArKnEs
05-14-2007, 12:22
Значи инсталваш spybot search and destroy и това че ти изкарва тези глупости въобще не означава че ти влизат в комп-а! Това ще рече че това са спамове които само рекламират даден софтуер с тая програма няма да имаш повече такива проблеми!