PDA

View Full Version : Вдигаш-ми-адреналина!.!



каПУтка
05-13-2007, 18:18
Айде кажете най-вдигащите ви адреналина неща. 1вото мисля,че всеки ще каже,че е секса. Амии другите неща? Кои са те?

bungle
05-13-2007, 18:22
Aдреналинът ми се вдига от НЕРВИ.
:twisted:

emilythestrange
05-13-2007, 18:26
състезание и спорт

Ice_Queen_
05-13-2007, 18:44
Погледа..онзи поглед отправен към теб,пронизващ те право в ръцето,всяващ страх и копнеж по този който ти го е отправил..срещала съм го само веднъж ..

Дъха му ,едва едва усещаш се по гърба ми..

Мисълта как ще ме награби и впие устни в мойте..Как отново ще усетя устните му в/у мойте и няма да искам този миг да свърши..

Гласа му ,ако не съм го чувала дълго време..произнасящ името ми,тихо и нежно,с желание..

и т.н..... :twisted:

Rabbitos
05-13-2007, 18:48
MOTORITE se tova koeto e po-dobro ot seksa!

05-13-2007, 19:52
Aдреналинът ми се вдига от НЕРВИ.
:twisted:

05-13-2007, 19:58
Погледа..онзи поглед отправен към теб,пронизващ те право в ръцето,всяващ страх и копнеж по този който ти го е отправил..срещала съм го само веднъж ..

Дъха му ,едва едва усещаш се по гърба ми..

Мисълта как ще ме награби и впие устни в мойте..Как отново ще усетя устните му в/у мойте и няма да искам този миг да свърши..

Гласа му ,ако не съм го чувала дълго време..произнасящ името ми,тихо и нежно,с желание..

и т.н..... :twisted:

НА х или LSD?

Disrespect
05-13-2007, 19:59
Ако се страхуваш от нещо...примерно от високо...качи се на 15-16-17 етаж. Това доста ще ти повдигне адреналина. Даже игри има повдигащи адреналина.

Ice_Queen_
05-13-2007, 20:05
Погледа..онзи поглед отправен към теб,пронизващ те право в ръцето,всяващ страх и копнеж по този който ти го е отправил..срещала съм го само веднъж ..

Дъха му ,едва едва усещаш се по гърба ми..

Мисълта как ще ме награби и впие устни в мойте..Как отново ще усетя устните му в/у мойте и няма да искам този миг да свърши..

Гласа му ,ако не съм го чувала дълго време..произнасящ името ми,тихо и нежно,с желание..

и т.н..... :twisted:

НА х или LSD?

Ако е тва което ми обясниха ( ЛСД и Х )

Не ,натурално,естествено без такива ! :twisted:

hamilcar
05-13-2007, 20:26
Когато се ядосам все едно съм надрусан. Значи нервите и едно, две други неща ме побъркват. Но по принцип съм спокоен човек.

even_in_death
05-13-2007, 20:40
Хубави, бързи (червени) коли, с още по-хубави шофьори ( батковци).... Е като видя нещо подобно и сърцето ми спира... :)

niGGa
05-13-2007, 21:08
Погледа..онзи поглед отправен към теб,пронизващ те право в ръцето,всяващ страх и копнеж по този който ти го е отправил..срещала съм го само веднъж ..

Дъха му ,едва едва усещаш се по гърба ми..

Мисълта как ще ме награби и впие устни в мойте..Как отново ще усетя устните му в/у мойте и няма да искам този миг да свърши..

Гласа му ,ако не съм го чувала дълго време..произнасящ името ми,тихо и нежно,с желание..

и т.н..... :twisted:
:oops: възбудих се

иначе от всевъзможни неща..

teenkopele
05-14-2007, 03:13
Aдреналинът ми се вдига от НЕРВИ.
:twisted:

...тупаници, ходене по мачове и гледане на важни такива, на които нямам възможност да присъствам.

Barbie
05-14-2007, 10:03
Пътуванията към вкъщи. Приемам ги много емоционално. Целувката на момчето ми, след като не съм го виждала дълго време.

Когато имам безумно много неща да върша за страшно малко време...не му се вика баш "покачване на адреналина", но когато съм под стрес съм много продуктивна.

Това са по-ежедневните неща, които успяват да ми докарат силни емоции.

kuber
05-14-2007, 10:14
Сцената е най великото нещо за мен - моята любов.
Когато съм на нея....... откачам... не съм аз - ставам някой друг!

quench
05-14-2007, 10:15
лов

няма нищо по-възбуждащо от това да преследваш с пушка в ръка жертвата си из гората, да се опитвате да се надхитрите един друг....

а ако тръгне към теб, тогава е най-хубаво - усещаш енергията, която собственото й отчаяние й влива - а когато забиеш куршума в нея и отидеш до топлото й тяло, за да провериш дали е мъртва - е, тогава приятелите от ловната дружинка казват,че ръмжа от удоволствие

:twisted:

quench
05-14-2007, 10:34
Ловът и риболовът винаги са ме гнусяли...

хм, градско чадо....

:smt011

kuber
05-14-2007, 10:41
лов

няма нищо по-възбуждащо от това да преследваш с пушка в ръка жертвата си из гората, да се опитвате да се надхитрите един друг....

а ако тръгне към теб, тогава е най-хубаво - усещаш енергията, която собственото й отчаяние й влива - а когато забиеш куршума в нея и отидеш до топлото й тяло, за да провериш дали е мъртва - е, тогава приятелите от ловната дружинка казват,че ръмжа от удоволствие

:twisted:

особенно ако тръгне ранен глиган към тебе.... адреналин.......

И аз се кафя на лов и риболов...

_donna_
05-14-2007, 16:47
от тъпи,малоумни и прости служители по гарите.
и навсякъде другаде.общо взето безнадеждната простотия и инат доста зле ми вляят.

иначееее,разните просторни гледки,пътуванията,
рок'енд'ролл-а..слънцето,замерването със снежни топки пхаха..
много са,брей..не ми се пишат.

teenkopele
05-14-2007, 16:56
лов...

Като каза лов се сетих да добавя и риболовът. :-D

05-15-2007, 12:53
dA PRAVQ "ZABTRRANENI " RABOTI...D AIZBQGAM OT NAS VE4ERTA PRIMERNO . No vse o6te ne sum go pravila :roll: