PDA

View Full Version : Възбудена съм,а не се овлажнявам.Защо е така?



испанка
05-13-2007, 18:26
Въпреки че съм силно възбудена преди полов акт(няма как да не съм,приятелят ми е страхотен и само като си помисля за него се възбуждам),въобще не се овлажнявам.Усещам как пулсът ми зачестява,дишането ми се ускорява,зърната на гърдите ми набъбват и копнея той да ми го вкара,но винаги съм много суха.Като ми вкарва члена си усещам много лека болка.Това че съм суха не ми пречи обаче да стигна до оргазъм.Притеснена съм дали е нормално това нещо?Има ли и други с този проблем?

bungle
05-13-2007, 18:29
Понякога и при мен става така.
Цял ден примерно се нахъсвам , че ще правя секс, започваме, възбудена съм, ии... най-накрая съм толкова суха и тясна, че изобщо не може да си го вкара. :smt005

Предполагам, че е от превъзбуда. Или прекалено много мислене. Не трябва да си мислим за глупости и да отвличаме вниманието си.

изгонена__от__рая
05-13-2007, 18:31
Еми нищо ненормално няма!Стигаш до оргазъм такаче споко 8)

05-13-2007, 18:34
Дай аз да ти го вкарам пъ ше вииш...

ThePainIsReaL
05-13-2007, 18:34
Хм.. много му мислиш явно. Отпусни я тая душа. И недей се мъчи да го правиш като си по-суха. Няма как да не е болезнено.
Ползвайте лубриканти. Тези на Дюрекс са невероятни, наистина.
Ако не ти се дават толкова пари, има и на Спортекс (казват, че не били лоши)
Така че, спокс, момиче.
Просто се отпускай и мисли за това, което правиш.. а не дали ще се овлажниш или не. Пък и по време на френска, ако не се овлажняваш.. хм .. странно малко :-k

diablura_f
05-13-2007, 18:44
Пробвай да пиеш повече вода-може да е от обезводняване.
Отскоро ли е така или по принцип :?: Щото аз имам някви такива периоди понякога,нормално е.

die
05-13-2007, 18:48
spokoino nqma stra6no :wink: nqkoi se uvlajnqvat a drugi ne slu4va se nda ne i da ti e po-dobre vinagi kto go vidi6 da se uvlajnqvat na tezi hora na koito im se slu4va ne im e nikak leko.nqma mqsto za pritesnenie

05-13-2007, 18:58
естествен универсален лубрикант на водна основа-ПЛЮНКА
:smt005

испанка
05-13-2007, 19:15
Правила съм секс 6 пъти и всички 6 пъти беше така.Мастурбирам от години и винаги съм все суха.А колкото до слюнката-еми приятелят ми така действа и не му се сърдя-първо си плюе на ръката,после ме пипа долу и след това ми го вкарва.

ThePainIsReaL
05-13-2007, 19:18
А защо не си купита лубриканти. Дълго време ще ви стигне този на Дюрекс.

MartoPetrovfen
05-13-2007, 19:19
Кай му да се изхрачи и готово :smt017

испанка
05-13-2007, 19:40
Ще си купя.А иначе слюнката вреди ли?

MartoPetrovfen
05-13-2007, 19:41
ще е безплатна оти да е вредна :smt017

05-13-2007, 20:09
Понякога и при мен става така.
Цял ден примерно се нахъсвам , че ще правя секс, започваме, възбудена съм, ии... най-накрая съм толкова суха и тясна, че изобщо не може да си го вкара. :smt005

Предполагам, че е от превъзбуда. Или прекалено много мислене. Не трябва да си мислим за глупости и да отвличаме вниманието си.

До колкото си спомянм беше писала че винаги си прекалено овлажнена и даже един път си направила езерце ... :-s

SINDEL
05-14-2007, 07:21
Виж сега, има жени, които не се овлажняват, а има и такива, които правят "локви4ки" :-D
Предполагам, 4е ти няма нищо, купи си някакъв лубрикант и се радвай :wink:

bungle
05-14-2007, 07:48
Понякога и при мен става така.
Цял ден примерно се нахъсвам , че ще правя секс, започваме, възбудена съм, ии... най-накрая съм толкова суха и тясна, че изобщо не може да си го вкара. :smt005

Предполагам, че е от превъзбуда. Или прекалено много мислене. Не трябва да си мислим за глупости и да отвличаме вниманието си.

До колкото си спомянм беше писала че винаги си прекалено овлажнена и даже един път си направила езерце ... :-s

ПОЧТИ винаги. Това гореописаното се е случвало 3-4 максимум за последната година и половина. И аз съм човек и се бъгвам, имайте милост. :smt005

krem4et0
05-14-2007, 08:50
Може да имаш просто по-сухи лигавици. От приема на антибиотици и разни други лекарства лигавиците също изсъхват. Споко-нали ти е хубаво. това, че не си влажна, не означава, че не ти е добре.