PDA

View Full Version : Moderated: С вашите карате ли се за такива неща?



Ky4kaa
05-13-2007, 18:36
s vashte karate li sa zaradi tova 4e ot malkaa si imate aver..da kajem 4e ste na 13 godini... imate si aver ot 5 meseca...i vashte ne mogat da priemat 4e sa celyvate..natiskate,,smy4ki tova onova znaete kak e :shock: ii vashte postoqno da vi bo4at seki put kato izlizate i kato stane vapros za sex da polydqvat i da obesnqvat s 4asove nared 4e sex predi 18 godiniii nqma da dadat da se pravq..ama te nqma da razberat..mislqt si 4e ste oshte devstvena...tez roditeli sqkash jiveqt v 10 vek...kakva e taz tqhnata logica ne moga da q RAZBERA..pri vas taka li e ??pls kajetee ?? ](*,) ](*,) ](*,) btw NE STAVA VAPROS ZA MEN...A ZA OT4AQNATA MI PRIQTELKA TEDI :( pfff :smt013 :smt013 :smt013

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

KyKJlu4KaAa
05-13-2007, 18:48
KAJETE MOLQ VIII :smt012 :smt012 :smt012

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

experiment_m
05-13-2007, 18:56
Е да вярно 13 години е сериозна възраст.Или по точно-13 годишните се взимате прекалено на сериозно и родителите ама въобще няма за какво да се притесняват.Та вие знаете и можете всичко.
Е,ще се извинявам за тона ама хем правите "глупости",хем се чудите защо родителите ви се държат така с вас. :smt013

BlueDevil
05-13-2007, 19:31
Да си имаш "авер" - ок. Да се целувате - ок. Смучки - :smt012 тъпо е, и аз не ги одобрявам. Секс - добреее ли си, стани поне на 15 (макар, че пак са малко)

asinka_basinka
05-14-2007, 19:15
Blue_Devil{F} e napalno prava...Kakvo drugo da dopalnq...celuvkite i smu4kite nqma da gi komentiram, ama sex ? :O Abe vie na 13 godini o6te sigurno ne ste po4nali da se okosmqvate daje i st ploski kato daski ... Q taq tvoita priqtelka da si seti malko na zadnika. Naiistina neznam kakvo vi stava kato stanete na 13g i ... po4vate da se mislite za golemite kaki4ki i naistina se vzimate na seriozno...

live2beCooL
05-14-2007, 20:32
na 14god. sum mom4e sum i neam nikvi takiva problemi :D daje ba6tata me bazika 4e o6te ne sum prael sex..... ROFL a kato se saberut s negoviq partnior da ne govorim za kvo staa vapros.....

sexymalinkaa
05-19-2007, 15:29
am mili4ka ne mislish li che si oshte mnogo malka za tva [-X as sym kolkoto tvoita priqtelka..celuvki smu4ki tva onova...ama sex...nikoga ne sym mislila za tva se pak sum na 13 godini..ti kfo si mislish che kato si na 13 i si veche mn golqma li ?...lujesh se..na 13..godini i sex...vbi..

AFT
05-19-2007, 15:38
Пфф,а аз си мислех,че няма по-тъпо същество от съседското куче. :smt012
Аз съм на 14.Не се смятам за достатъчно голяма.Разбирам на 13 години да се целувате (е,не толкова,може би правилният глагол е "примирила").За смучките не искам да говоря,защото в моя клас почти няма момиче без тако'а нещо.Но секс да правиш ... Та ти си още дете.Б*хти извратените хлапета ... вместо на тая възраст да си седнете на задниците да учите,защото щом сте на 13-14 год. значи сте 6-7 клас,а това е една от най-важните години в живота ви...

Тцтц,аз ако бях родител и само някой да ми каже,че тринайсетгодишната ми дъщеря прави секс,ще съжалява,че се е родила. :smt013

GossipGirl89
05-19-2007, 15:50
За секс си малка още. Едва на 13 си - имаш още много хляб да ядеш. Целувки - ок. Смучките щом те кефат добре...но за секс си наистина твърде мъничка. Родителите много ясно, че така ще ти кажат-има ли родители които да кажат на дъщеря си "прави секс нищо, че си на 13"...Те дори на 15-16 ако си пак ще ти пилят... Помисли добре преди да направиш някоя глупост щото после да няма теми в раздел Секс "помощ на 13 съм и съм бременна" :smt011

white_chik
05-20-2007, 19:53
Родителите ми никога не са ми парвили проблем,може би,защото ми имат доверие,но честно да ти кажа,ако аз имах дъщеря,която на 13 години прави секс щях да взема некви мерки.Ние,тийновете,си мислим,че всички знаем,че всичко можем,че сме открили топлата вода,е да,ама не.Ако смятш,че на 13 си способна сама да взимаш решения и да се грижиш за себе си,в голяма грешка си.Радвай се,че родителите ти се притесняват за теб и недей да забравяш,че дори на 13 да си изучила камасутра все още си дете

miki4kata_
05-20-2007, 20:09
emi da ti kaja i az sum na 13 i izob6to ne mi e do sex,tq tvoita fr moje da se 4uvstva gotova itn,oba4e ima li si nekva ideq kak da se pazi.6toto nie mn znaeme-condomi ala bala ma da be6e samo tfa.. a tehnite 4e bu4at za smu4kite i tiq..normalno-edvali se svikva lesno s taq misul :-s ama 6e sviknat se nqkoga

sexy_devil4e
05-21-2007, 07:34
vij macka..na 13 e vse pak taq tvoita fr,smu4ki-ok,celuvki-ok ,tva e normalno,ama sex??mnogo e malka o6te za tova,a za roditelite emi kak nqma da i pilqt?...a tova,4e i pilqt i za smu4kite i t.n pak e normalno,za6toto te trudno svikvat,4e decata im porastvat,osobeno ba6tite..

05-21-2007, 14:05
И аз съм на мнение че на 13 ти е рано за секс,сега само целувки и това пък след 4 г другите неща,и е нормално да се притесняват все пак си на 13 :(

Disrespect
05-21-2007, 14:19
притесняват се щото не искат да чуят, като се прибереш от болницата, че "ще ставате баба и дядо"!

TikvenaElhichka
05-23-2007, 15:21
Алоооо, малката. К'ъв секс на 13, бе?
Нито детският ти мозък, нито тялото ти са съзрели достатъчно за това.

sh3_1s_7h3_0n3
05-23-2007, 16:45
s vashte karate li sa zaradi tova 4e ot malkaa si imate aver..da kajem 4e ste na 13 godini... imate si aver ot 5 meseca...i vashte ne mogat da priemat 4e sa celyvate..natiskate,,smy4ki tova onova znaete kak e :shock: ii vashte postoqno da vi bo4at seki put kato izlizate i kato stane vapros za sex da polydqvat i da obesnqvat s 4asove nared 4e sex predi 18 godiniii nqma da dadat da se pravq..ama te nqma da razberat..mislqt si 4e ste oshte devstvena...tez roditeli sqkash jiveqt v 10 vek...kakva e taz tqhnata logica ne moga da q RAZBERA..pri vas taka li e ??pls kajetee ?? ](*,) ](*,) ](*,) btw NE STAVA VAPROS ZA MEN...A ZA OT4AQNATA MI PRIQTELKA TEDI :( pfff :smt013 :smt013 :smt013

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

...че в 10ти век родители да не са държали децата им да правят секс след 18год? или да са им говорили за секса и девствеността? :shock:
тъпи лапета
на 13год - ай имай си гадже... дръжте се за ръце, прегръщайте се...
ама к'ъв секс ви гони? :shock:
най-малкото...ти не изпитваш изключителна необходимост да го правиш... тепърва ти се развива организма... пубертет, глупости...

ваш'те доста са ви изтървали... за да отгледат дъщери, които да говорят така за тях и да правят каквото си искат... пълна деградация...

.:iLLusion:.
05-25-2007, 10:07
Мойта мама вече свикна/от 2 год. сме заедно с приятеля ми/,но
е нормално да имат
против.Може и да име гадно,че малкото им детенце,което до вчера
си е играело пред 6лока на криеница,вече пораства..Те и родителите
ревнуват,вие кво си мислите :P
Пък за секса,нормално е да са твърде против!
То на 14-15 още не си се развил,тва онва,а секс си
тръгнал да правиш,глупаво е..Че дори е и вредно :wink:

Diamantcheto`na`Sheiha
05-27-2007, 15:29
WoooW egati i horicata.Ama vie 13-14 godishnite naistina se vzimate mnogo na seriozno.Izlizane-ok,celuvki,pregradki-ok,ama sex-leleeeee ujas ste.Napalno normalno e roditeli ti da se pritesnqvat i da ti nabivat v glavata prikazki.Pak nqkoi kato pochnat da go pravqt tolkova rano,zapochvat da puskat temi: Plsss na 13-14 god.pak toi me misli za k***a,ili dali pak ne sam bremenna ili neshto ot sorta.Nemoga da razbera za kakvo se mislite-za golqmoto dobro utro li ili kakvo?!

mirelinda
05-28-2007, 10:58
Vij sq kaji na tvoita fr da si sedne na z*dnika da u4i a ne da misli za sex.Mnogo qsno 4e roditelite i 6te i vikat tq e o6te dete tva ne e normalno na 13 goidini i ve4e da iska da pravi sex.Da se celuva da se natiska kakvoto iska da pravi no nqma smisul o6te na 13 goidni da provalq edin ot nai-hubavite momenti v jivota si.A i edvali o6te e namerila podhodq6tiq 4ovek za taq rabota. #-o

MaRiQnKa
05-29-2007, 14:36
Хах ами родителите ти изобщо не жиеят в Х век. Сигурна съм, че и ти като имаш дъщеря няма да ти е приятно на 13 да мисли вече за секс. Целувки и тем подобни ок...ама интимност на 13 МАЛКА СИ ОЩЕ. Къде отиваш ти може би :?: :?: :?: :?:

sinful`girl
05-29-2007, 15:03
Еми кво да ти кажа...твоите родители са от малкото свестни останали...не падат от Марс и знаят,че е full с малки курви на твойта възраст,който с извинение "лапат пишки" и се опитват по някакъв начин да те предпазят.Не виждам нищо лошо в тва.Ти сега не го осъзнаваш и си мислиш,че едва ли не ти се месят в живота,но след някоя друга година ще осъзнаеш,че са били прави ;)

И аз като бях по-малка супер мн се дразнех на нашите,че не ми дават да правя някой неща,ама в последствие разбирах,че са били прави и съм им благодарна :)

Reed
05-29-2007, 19:10
притесняват се щото не искат да чуят, като се прибереш от болницата, че "ще ставате баба и дядо"!
Опази,Боже :smt005 :smt005

Seducti0n
05-29-2007, 20:41
Каково и да си говорим днешнат младеж пропада и причините за това са множество но да започнем от семейството.Родителите са тези които ни възпитават от които до голяма степен зависи нашето израстване и развитие в общество.В много български семейства сексът е тема табу и защо ли защото мама и тате си мислят че по този начин ще се изложат пред детето си ако говорят за такива неща.Не е вярно.Именно те са тези които трябва да се погрижат за сексуалната култура на децата си.Съгласете се с това че нашите са живяли в едни по-различни по-консервативни времен в които започнето на ранене сексуален живот е било недопустимо престъпление дори погледнато от морална гледна точка.На 13 едва ли знаеш какво точно искаш от живота виждаш ккаво правят връстниците си и ти айде на хорото да не останеш по назад а не трябва така.Сама аз съм на 15 и все още не съм наясно със собствените си желания и т.н.Просто приемете че сега съзрявате че пубертета е една чудесна и същевременно много опасна възраст.Всеки допуска грешки но най-много се греши от липсата на житейски опит и принципи.Не си давайте зор за всичко си има време.Когато си искал нещо дълго време наслдаат която усещаш когато го получиш е стотици пъти по-голяма отколкот ако си се сдобил с него на момента.

radito
05-31-2007, 08:09
Не! Аз такива родители хич немога да ги разбера! [-X

gabrielka@a
06-03-2007, 17:38
За секс си малка още. Едва на 13 си - имаш още много хляб да ядеш. Целувки - ок. Смучките щом те кефат добре...но за секс си наистина твърде мъничка. Родителите много ясно, че така ще ти кажат-има ли родители които да кажат на дъщеря си "прави секс нищо, че си на 13"...Те дори на 15-16 ако си пак ще ти пилят... Помисли добре преди да направиш някоя глупост щото после да няма теми в раздел Секс "помощ на 13 съм и съм бременна" :smt011
Подкрепям с три ръце!И аз съм на 13 и на нашите изобщо не им е минало и през ума,че ще правя секс!АМА ТИ СИ НА 13-осъзнай се!

asi_basi
06-03-2007, 18:44
Абе немога да разбера вече какви са тези деца дето на 12 ми говорят за секс свирки и незнам си квакво още. Не беше отдавна когато и аз бях на 12г но не сам си мислела за такива нещс камоли и да ги правя! Не мислиш ли че на 13г. си малка все още за секс? Я се опомни малко !
И аз напално подкрепям мнението на gabrielka@a