PDA

View Full Version : Ае да ми кажете ЗАЩО?



Oniq
05-13-2007, 19:02
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата? защо когато искам сериозна връзка се ми правят някои курвенски номер? и защо мамка му се дажа толкова нежно с момичетата карам ги да се чустват желани,а накрая....! показвам им романтика не ги използвам но ето какво се получава... знам че останахме малко тия момчета които мислим първо за половинките си и после за себе си но няма ли да се намери някои да ме подкрепи? само аз ли искам романтика от момичетата....? само аз ли мога да ги ценя..? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

05-13-2007, 19:06
xax mi ne si sre6tnal podhoda6toto momi4e, koeto da oceni tvoite ka4estva.
Povqrvai mi ima momi4eta, koito haresvat romantikata i koito durjat na mom4eta kato teb ;)

05-13-2007, 19:07
не си сам не се ядосвай така си се държът за да поддържат интерес дръж се малко по гадно и ще осетиш разликата само да не забравиш да спреш \:D/

hoseto_
05-13-2007, 19:08
В древността живял един човек на име Питагор. Той бил математик и философ. Опитал се е да намери отговор на един важен въпрос: "Какво искат жените?". Но уви. До този момент отговор няма

qnkasladuranka
05-13-2007, 19:14
"Какво искат жените?"
Tova e golemia vapros .Ne se pritesniavai mnogo momi4eta zeniat i iskat mom4eta koito sa romanti4ni ,no ima tolkova mnogo mom4eta koito nesa i niakoi ot momi4etata ve4e ne vijdat kakav kasmet imat s mom4e kato teb :wink:

sladko_dete
05-13-2007, 19:15
E tova che nqkoi ne sa romantichni ne znachi che ne obichat da se darjat milo s tqx... a tova che ti se kachvat na glavata si si go pravil ti samichak, trqbva da se pokazva koi e maja v ka6tata vse pak :P az lichno ne si padam mn mn romantichna natura, no nqmam protiv romantichnite vecheri na sveshti, malkite podaracheta sas santimentalna stoinost i lubovnite poslaniq, i opredeleno koito ne se darji milo s men.. chupkata \:D/

cherinka
05-13-2007, 19:16
Не им падай прекалено много в краката.
Дръж се мъжки.
И чак тогава показвай внимание, нежност, романтика...

Oniq
05-13-2007, 19:19
емм.....сичките имате право но кво да се прави такава е..... или изпползваш или те използват..

Oniq
05-13-2007, 19:19
емм.....сичките имате право но кво да се прави такава е..... или изпползваш или те използват..

experiment_m
05-13-2007, 19:22
Живота е гаден! Виждам,че и ти си го разбрал. Sorry пича ама само с добро отношение не става.Еднообразието омръзва.И аз харесвам романтиката, но трябва и мъничко агресия в една връзка, за да има интрига и да се поддържа интереса.

Digital
05-13-2007, 19:25
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата? защо когато искам сериозна връзка се ми правят някои курвенски номер? и защо мамка му се дажа толкова нежно с момичетата карам ги да се чустват желани,а накрая....! показвам им романтика не ги използвам но ето какво се получава... знам че останахме малко тия момчета които мислим първо за половинките си и после за себе си но няма ли да се намери някои да ме подкрепи? само аз ли искам романтика от момичетата....? само аз ли мога да ги ценя..? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
здрасти. ми никой не знае просто е така. примири се.

05-13-2007, 19:34
i opredeleno koito ne se darji milo s men.. chupkata \:D/
i az sum taka, ako nqkoi po4ne de mi se durji grubo i da se pravi na golemiq muj.. da mi se maha ot glavata, s agresiq ni6to ne se postiga(pone pri men:)

05-13-2007, 19:42
i opredeleno koito ne se darji milo s men.. chupkata \:D/
i az sum taka, ako nqkoi po4ne de mi se durji grubo i da se pravi na golemiq muj.. da mi se maha ot glavata, s agresiq ni6to ne se postiga(pone pri men:)
Ем радвам са..даи боже ми са падне някоя която си пада по по мили типове....

malkoto_sladur4e
05-13-2007, 19:43
Айде айде сякаш вие мъжете сте цветя! #-o [-( =; Понякога ние се държим мило с вас,а вие ни се качвате на главата! :smt013

05-13-2007, 19:50
Tq e desniq :lol:

sladko_bebchence
05-14-2007, 10:52
6toto kato imame ne6to to ni stava bezinteresno i po-haresvani sa teq "bad boys" to i az ako gadjeto mi e takoz mu se ka4vam na glavata (bif6eto mi be6e to4no takova) i za nai-malkoto mu se syrdeh,zad gyrba mi govoreh kolko e smotyn ,a v na4aloto go misleh za nai-qkoto mom4e na sveta i t.n abe prosto na li ti kazah vseki iska tfa det go nqa :-D

penywise
05-14-2007, 10:55
welcome to the real world... http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/wc.gif

BAYO
05-14-2007, 11:08
Еми тфа е теория на вероятностите. Или те преебават или ш'ти напраят някой курвенски номер. Е за тва са рядкост такиа момчета и момичета. Щот кат искат да дадат повече, от колкото получават, накрая остаат с един _|_ отзад. Тфа неа определение, тфа неа отговор. Просто такъв е живота. Всеки малко или МНОГО, както в повечето случай е егоист.

Oniq (avtora na temata)
05-14-2007, 13:17
ае сори за израза ама маи и вие незнаете кво искате ако не ви огаждаме се сардите а ако ви угодим ни преебавате....женска му работа..и после ние сме били виновни :smt013 обичаш я обичаш я..гледаш я и накрая _|_...еми ставам ЖЕНКАР поне така няма нищо никоя да ми направи....вече ще сам максимално гаден...

05-14-2007, 17:24
em kakto si re6i6

sun_flower
05-14-2007, 17:32
malkoto_sladur4e,mom4eto pita drugo
pi4 popada6 qvno na takiva gospoici.Pokaji im,4e ne moje nqkva si pikla da ti se ka4va na glavata i 6tom ne razbirat s dobro-dai malko po taka,vsmisul se6ta6 se.
A kolkoto do tova kakvo iskat jenite,az pone ne znam v pove4eto slu4ai kakvo iskam i mislq,4e pove4eto jeni sa taka,s izklu4eniq razbirase za koito EVALA

one of them rofl
05-14-2007, 17:47
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата? защо когато искам сериозна връзка се ми правят някои курвенски номер? и защо мамка му се дажа толкова нежно с момичетата карам ги да се чустват желани,а накрая....! показвам им романтика не ги използвам но ето какво се получава... знам че останахме малко тия момчета които мислим първо за половинките си и после за себе си но няма ли да се намери някои да ме подкрепи? само аз ли искам романтика от момичетата....? само аз ли мога да ги ценя..?
.... Подкрепям те ИЗЦЯЛО гадно нали, и аз мисля така, шибано е че искаш да дадеш любов на жените а те....
пс ако искаш дай скайп :п да споделим болката :D

playful_baby
05-14-2007, 18:07
Не им падай прекалено много в краката.
Дръж се мъжки.
И чак тогава показвай внимание, нежност, романтика...
и аз така мисля :wink:

Presley
05-14-2007, 18:22
Айде айде сякаш вие мъжете сте цветя! #-o [-( =; Понякога ние се държим мило с вас,а вие ни се качвате на главата! :smt013
Съгласна съм!Всимко е относително!!!

Oniq
05-14-2007, 20:23
относително но ....признаите си вие си играете само с нас...

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:21
:? ами пич виж как се получава "има момичета които са сериозни и търсят съответно нещо сериозно...но им се падат все некфи задръстеняци,както виждам и прии вас момчетата е така"...просто още не си намерил половинката си..спокойно когато тя дойде ще я разпознаеш лесно! защото тя ще е различна от другите :wink:

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:22
относително но ....признаите си вие си играете само с нас... всяко правило си има и исключения.

`Death`Whore``
05-15-2007, 07:33
6toto kato imame ne6to to ni stava bezinteresno i po-haresvani sa teq "bad boys" to i az ako gadjeto mi e takoz mu se ka4vam na glavata (bif6eto mi be6e to4no takova) i za nai-malkoto mu se syrdeh,zad gyrba mi govoreh kolko e smotyn ,a v na4aloto go misleh za nai-qkoto mom4e na sveta i t.n abe prosto na li ti kazah vseki iska tfa det go nqa :-D
Типичната пикла. Къде се занимаваш с момчета, след като не знаеш какво искаш?

koalka
05-15-2007, 07:47
Попаднал си на кофти момиче.То има и момчета, които се държат така, така че въпорса опира до какъв човек си попаднал.

Oniq
05-15-2007, 11:58
ахам бладодаря за коментарите :)

05-16-2007, 07:00
i opredeleno koito ne se darji milo s men.. chupkata \:D/
i az sum taka, ako nqkoi po4ne de mi se durji grubo i da se pravi na golemiq muj.. da mi se maha ot glavata, s agresiq ni6to ne se postiga(pone pri men:)
Ем радвам са..даи боже ми са падне някоя която си пада по по мили типове....

em az haresvam mili mom4eta moje da zvu4i tapo no e fakt.kvo sq prosto grubiqnite ne sa mi po vkusa :D

kofti_nick
05-16-2007, 08:59
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата? защо когато искам сериозна връзка се ми правят някои курвенски номер? и защо мамка му се дажа толкова нежно с момичетата карам ги да се чустват желани,а накрая....! показвам им романтика не ги използвам но ето какво се получава... знам че останахме малко тия момчета които мислим първо за половинките си и после за себе си но няма ли да се намери някои да ме подкрепи? само аз ли искам романтика от момичетата....? само аз ли мога да ги ценя..? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Кфи момичета бре ? Само Курвентии има вече :-D

Uptown_soldier
05-16-2007, 14:03
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата? защо когато искам сериозна връзка се ми правят някои курвенски номер? и защо мамка му се дажа толкова нежно с момичетата карам ги да се чустват желани,а накрая....! показвам им романтика не ги използвам но ето какво се получава... знам че останахме малко тия момчета които мислим първо за половинките си и после за себе си но няма ли да се намери някои да ме подкрепи? само аз ли искам романтика от момичетата....? само аз ли мога да ги ценя..? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Аз имам няколко обяснения. Ти прецени кои са най-правилни в твоя случай. Първо причината може да е в теб. Може да прекаляваш с романтиката и момичето да те помисли за прекалено лесен и безинтересен. Бъди нежен, но покажи, че ти си мъжът. Естествено не трябва да се изключва възможността причината да е в момичето. Ако попадаш на к*рви, не чакай много романтика.

fak_you_maafaka
05-16-2007, 14:04
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата?

Не знам защо все така става...

Oniq - Автора
05-16-2007, 14:31
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата? защо когато искам сериозна връзка се ми правят някои курвенски номер? и защо мамка му се дажа толкова нежно с момичетата карам ги да се чустват желани,а накрая....! показвам им романтика не ги използвам но ето какво се получава... знам че останахме малко тия момчета които мислим първо за половинките си и после за себе си но няма ли да се намери някои да ме подкрепи? само аз ли искам романтика от момичетата....? само аз ли мога да ги ценя..? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Аз имам няколко обяснения. Ти прецени кои са най-правилни в твоя случай. Първо причината може да е в теб. Може да прекаляваш с романтиката и момичето да те помисли за прекалено лесен и безинтересен. Бъди нежен, но покажи, че ти си мъжът. Естествено не трябва да се изключва възможността причината да е в момичето. Ако попадаш на к*рви, не чакай много романтика.

държа се мажки винаги просто понякога искам да ги накрам да се чустват желани..с малко романтика и такива работи,но маи само на КУ*ВИ попадам....жалко нали ?

Oniq
05-16-2007, 15:44
ае ако има момиче което си пада по такива и не е Кур*а да драсне 1 коментар...

05-16-2007, 16:02
eй пич май няма такива

hristowoww
05-16-2007, 16:07
Че жените трябва да се третират мило – това е голяма заблуда, защото,
когато се държите мило с една жена, тя Ви се „качва на главата“. По
принцип, за да получите уважението на един човек, трябва да му
вдъхнете респект още при първото му впечатление от Вас. Така е и с
жените. Няма нищо по-лошо от това да сте добро момченце, което
изпълнява всичко, което му кажат. Прекаленият интерес към една жена
може да я отблъсне. Жената иска мъж,който има собствено мнение,
дори и то да противоречи на нейното. В първия момент може да Ви се
струва, че Ви се сърди, но по-добре да се лишите от малко сега, за да
получите всичко после.

coteto
05-16-2007, 16:22
6te ti kaja samo ednno kakto se dargi edno momi4e s teb taka i ti se draj s neq.ako tq se darji milo i ti taka zapo4ni da se darji6.taka moje bi 6te otkrie6 tova momi4e koeto iska6.

FireSweet
05-16-2007, 16:28
Mi mom4etata kato teb sa malko - iz4ezva6t vid sa. Bravo 4e si takuv prosto e neobhodimo da nameri6 podhodq6toto momi4e.Ne se ot4aivai i ne se promenqi :)

Oniq
05-16-2007, 16:56
Mi mom4etata kato teb sa malko - iz4ezva6t vid sa. Bravo 4e si takuv prosto e neobhodimo da nameri6 podhodq6toto momi4e.Ne se ot4aivai i ne se promenqi :)

наистина тъпо ще е да стана женкар а относто момичетата ако не го срешна скоро наистина ще се променя то бива 1,2,3 пати ама 4-ти пат се едно и сащо не бива.....трябва да настапи някаква промяна

05-16-2007, 17:35
Лошите момчета, грубостта, чувството, че трябва да се бориш за някого, а не той да се бори за теб - всичко това привлича.
Много хора предпочитат тръпката в това, да гонят дивото, пред питомното.
/а замисляли ли сте се, че всъщност, ухажвайки момичетата, за които говорите в темата, вие гоните дивото, а питомното е някъде около вас? Да не би някое момиче се отнася много мило към вас и всячески се опитва да привлече вниманието и симпатиите ви, а вие го пренебрегвате грубо?/




По-пленително от милото отношение, от нежните ласки, от романтичните думи за мен няма.

BeBsItO
05-16-2007, 17:50
evala ti pravq (avtora) ! samo taka,osven 4e sa ostanali malko momi4eta koito ocenqvat tva, ostanali sa i malko m koito go pravqt! davai taka i sam sigurna 4e 6e nameri6 nekoq macka, i tq 6e si struva sledkato e ocenila tva koeto pravi6:) a jenite kvo iskat? i te neznaqt kvo iskat!!! ni6to 4e i az sam ot tqh......mislq 4e znam kvo iskam ama tva e dr vapros.govorime za mnozinstvoto :)

Uptown_soldier
05-16-2007, 17:57
Някои може ли да ми обясни защо когато се даржиш мило с едно момиче тя ти се качва на главата? защо когато искам сериозна връзка се ми правят някои курвенски номер? и защо мамка му се дажа толкова нежно с момичетата карам ги да се чустват желани,а накрая....! показвам им романтика не ги използвам но ето какво се получава... знам че останахме малко тия момчета които мислим първо за половинките си и после за себе си но няма ли да се намери някои да ме подкрепи? само аз ли искам романтика от момичетата....? само аз ли мога да ги ценя..? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Аз имам няколко обяснения. Ти прецени кои са най-правилни в твоя случай. Първо причината може да е в теб. Може да прекаляваш с романтиката и момичето да те помисли за прекалено лесен и безинтересен. Бъди нежен, но покажи, че ти си мъжът. Естествено не трябва да се изключва възможността причината да е в момичето. Ако попадаш на к*рви, не чакай много романтика.

държа се мажки винаги просто понякога искам да ги накрам да се чустват желани..с малко романтика и такива работи,но маи само на КУ*ВИ попадам....жалко нали ?

Жалко е, ама щом търсиш хубаво момиче, което да отговаря на чувствата ти ще намериш, убеден съм. Успех!!!

Oniq
05-16-2007, 18:17
еми се едно тарся игла в купа сено но не спирам не се предавам :?

05-17-2007, 16:32
spoko 6te nameri6 :) ne sam edinstvena

aP0kAlIpSiS
05-17-2007, 17:29
Че жените трябва да се третират мило – това е голяма заблуда, защото,
когато се държите мило с една жена, тя Ви се „качва на главата“. По
принцип, за да получите уважението на един човек, трябва да му
вдъхнете респект още при първото му впечатление от Вас. Така е и с
жените. Няма нищо по-лошо от това да сте добро момченце, което
изпълнява всичко, което му кажат. Прекаленият интерес към една жена
може да я отблъсне. Жената иска мъж,който има собствено мнение,
дори и то да противоречи на нейното. В първия момент може да Ви се
струва, че Ви се сърди, но по-добре да се лишите от малко сега, за да
получите всичко после.

Харесваш ми.
Вярно е,че романтиката е хубаво нещо,но да си има граници.Аз лично предпочитам по-загадъчни момчета.Не ми харесва да бъда аз водещата във връзката. Мразя да се отнасят с мен като с порцеланова кукла-искам нормално отношение. Мразя да чувам израза "Не мога да живея без теб". Веднъж ми го казаха и ми стана много гадно,защото не мога да се изсмея в лицето на човек,все пак.
Също така мразя да чувам "Сгреши, че не си с мен". Та нали това си е МОЙ избор!!! Искам всеки ден да научавам нещо ново от него и за него.
Ще цитирам "Човекът е само повърхност. Когато я надраскаш-отдолу има друга.
Може би с времето мнението ми ще се промени,но сега...