PDA

View Full Version : какъв стил на обличане харесвате при момчетата ??



motoristaaa
05-13-2007, 19:16
какъв стил на обличане харесвате при момчетата ??

HYPE
05-13-2007, 19:26
и кво общо има с раздела секс въпроса ти ?!

danitoo666
05-13-2007, 19:27
и кво общо има с раздела секс въпроса ти ?! но по принцип смъкнатички :wink: :wink: :wink:

MartoPetrovfen
05-13-2007, 19:27
само по паррафюМ :smt017
или с на баба килотите :smt017

FelisDirus
05-13-2007, 19:43
и кво общо има с раздела секс въпроса ти ?!

Позволи ми да го отнеса към раздела - без дрешки са най-симпатични :-D

Dragon
05-13-2007, 19:48
и кво общо има с раздела секс въпроса ти ?!

Позволи ми да го отнеса към раздела - без дрешки са най-симпатични :-D

gafinka
05-13-2007, 19:49
kvo ob6to ima ''stilut na obli4ane'' s tozi razdel .....

misskiss0306
05-13-2007, 20:48
qvno 4oveka ne e nameril podhpodqshtiq razdel ili prosto e vidql 4e tuk gledaniqta sa pove4e ;) kakto i da e .. vsqko momi4e ima razli4en vkus i prosto ne namrim logika v tva da pitash cqla BG momi4etata kakyv stil na obli4ane haresvat za mom4eta..

Samanta Jones
05-13-2007, 21:29
да са по изпраните на канала гащички-хем изпрани хем съдрани хем да ги носят разкопчани...
хаха бъзик.. :)
сериозно вече: по панделка... или по без нищо ...или аз вместо дрешка :smt050 :smt055

Adwokat
05-13-2007, 22:05
Ceca - Pile.mp3 pzd all :)

DzVErA*
05-14-2007, 09:41
хахах ми то стилове колко искаш смькнежи не толко смькнежи и 4алга ама там са само педали :-D

lady_kiss
05-14-2007, 10:36
ne xaresvam smuknati dopadat mi mom4eta po nqkakva gotina bluzka i dunki :wink:

hip Hop Mace
05-14-2007, 10:59
еее рапърчета естествено....е не е задължително ама да не е чалгар!!! кефят ме момчета с изслути дънки и широка тениска ...... и кецки...и шапка.....ммм размечтах се :oops:

live2beCooL
05-14-2007, 15:15
Ami takiva kato men ! ROFL s qki drejki koito da pod4ertavat qkata im fig. ROFL.......

`Death`Whore``
05-14-2007, 15:18
МъжО има едни усмирителни панталони...ако си купи и риза към тях, ще е моята мечта.

BeMyLover
05-14-2007, 15:30
еее рапърчета естествено....е не е задължително ама да не е чалгар!!! кефят ме момчета с изслути дънки и широка тениска ...... и кецки...и шапка.....ммм размечтах се :oops:
И аз така :)

mostwanted
05-14-2007, 15:36
:smt006 so fresh
so clean

vikipf
05-14-2007, 15:39
Ами попринцип... И аз смъкнати де :oops: Ама не щото ги мисля за яки или нещо такова... Са ще ми издам мойта теория.. :-D Нали и без тва темата е в раздел "Секс" така че що пък да не споделя и аз :-D
1. Обичам широките тениски защото... Като се натискаме с мойту зверче, обичам да пъхам ръка под нея и да му усещам топличкото гръбче... И после да се боря, с тая тениска в която мога да вляза и аз, да му я съблека.. :-D
2. Свъкнатите джинси и дънки.... МхмХмхМх... Хубавото на тях е че не си личи пряко "достойнството" на момчето" ... А трябва да се усети... :-D :-D :-D Не си мислете нищо... :-D Когато те прегърне от към гърба се усеща.. :-D А да и като се надигне леко отзад тениската се виждат задните форми :-D То зависи от момчето де... Ама мойто като има перфектно тяло :smt008
3. А за шапките... Обичам косата на момчетата.. :-D Така че и без нея може да минем :-D
Еми тва е.. :-D Обичам мойто мече и нз какво ще правя дори и за миг без него... :smt008
П.П. Прозвучах като поредното надуте детенце.. :-D

05-14-2007, 15:46
Аз пък ги хаерсвам emostyle :roll: . С тесни дънки и тениски и някво симпатично коланче с платненки изрисувани и черна косичка сресана настрани :roll: Или дълга и с диадемка :roll:
Падам си и по пънкари с големи кубинки и карирани гащи :twisted:

vikipf
05-14-2007, 16:03
Аз пък ги хаерсвам emostyle :roll: . С тесни дънки и тениски и някво симпатично коланче с платненки изрисувани и черна косичка сресана настрани :roll: Или дълга и с диадемка :roll:
Падам си и по пънкари с големи кубинки и карирани гащи :twisted:
аЙДЕ ИМОТО СТАНА МОДЕРНО И СИчКИ ДА СЕ КЕФИМ НА ТВА... :smt005 НЕ чЕ НЯМАМ ТАКИВА ПР (ДОРИ НАЙ-ДОБРАТА МИ ФР Е ТАКАВА) ... АМА ЗА КВО ГИ ХАРЕСВАш а?а?Аа?а?А? ЩОТ СА би МОЖЕ БИ .. ИЛИ щОТ НЯМА НИщО ОБщО МЕЖДУ ТАКА НАРЕчЕНИТЕ НИ ДОБРЕ ПОЗНАТИ ИМОТА В РОЗОВО И чЕРНО И ИСТИНСКИТЕ ИМОТА :smt012 А ПЪК КВА Е ВРЪЗКАТА С ПЪНКАРИТЕ :-k САМО чЕ МУЗИКАТА ИМ ИМА ОБщИ ЕЛЕМЕНТИ НЕ ЗНАчИ чЕ СЕ ОБЛИчАТ ПО ЕДНАКЪВ НАчИН... И КАК ХАРЕСВАш ДВА СЪВСЕМ РАЗЛИчНИ СТИЛА НА ОБЛИчАНЕ.. ЗА ДА СЕ ЗАДОВОЛЯВАш КВО? ТРЯА ДА ИМАш 2 ГАДЖЕТА...
ДЕБА ИМОТАТА ДЕБА... ДОРИ НЕ СИ ВИЖДАЛА ИСТИНСКО ИМО ДЕБА....

`Death`Whore``
05-14-2007, 16:05
Имотата са педали. Аз харесвам мъже, понякога и жени. Същества между двата пола - не.

krizbeto_zleto
05-14-2007, 16:36
pusni temata vav foruma za moda i moe i da ti otgovori nqkoi po temata :-$

05-14-2007, 18:16
Аз пък ги хаерсвам emostyle :roll: . С тесни дънки и тениски и някво симпатично коланче с платненки изрисувани и черна косичка сресана настрани :roll: Или дълга и с диадемка :roll:
Падам си и по пънкари с големи кубинки и карирани гащи :twisted:
аЙДЕ ИМОТО СТАНА МОДЕРНО И СИчКИ ДА СЕ КЕФИМ НА ТВА... :smt005 НЕ чЕ НЯМАМ ТАКИВА ПР (ДОРИ НАЙ-ДОБРАТА МИ ФР Е ТАКАВА) ... АМА ЗА КВО ГИ ХАРЕСВАш а?а?Аа?а?А? ЩОТ СА би МОЖЕ БИ .. ИЛИ щОТ НЯМА НИщО ОБщО МЕЖДУ ТАКА НАРЕчЕНИТЕ НИ ДОБРЕ ПОЗНАТИ ИМОТА В РОЗОВО И чЕРНО И ИСТИНСКИТЕ ИМОТА :smt012 А ПЪК КВА Е ВРЪЗКАТА С ПЪНКАРИТЕ :-k САМО чЕ МУЗИКАТА ИМ ИМА ОБщИ ЕЛЕМЕНТИ НЕ ЗНАчИ чЕ СЕ ОБЛИчАТ ПО ЕДНАКЪВ НАчИН... И КАК ХАРЕСВАш ДВА СЪВСЕМ РАЗЛИчНИ СТИЛА НА ОБЛИчАНЕ.. ЗА ДА СЕ ЗАДОВОЛЯВАш КВО? ТРЯА ДА ИМАш 2 ГАДЖЕТА...
ДЕБА ИМОТАТА ДЕБА... ДОРИ НЕ СИ ВИЖДАЛА ИСТИНСКО ИМО ДЕБА....
Дори не ме познаваш а ме обявяваш за позьор
Връзката е, че две години бях супер запалена пънкарка, но открих, че просто не мога да бъда нихилист и анархист и т.н.
Тук таме чувах по някоя песничка на по-известните емо групи (айде стига с тва имоу - имоу си е на английск,и емо - на български) и ми харесваше. А винаги съм била емоционален и чувствителен човек. Който вижда малките неща около него. Няма кво да обяснявам философията на емотата де - изглежда я знаеш по-добре от мен
И не, не ме кефи че някои от тях са би
И ме е много яд, че стана модерно това...всеки втори с бретонче,..тъпо е...бях емо и се обличах така преди да стане модерно повярвай ми

И накрая, драга - гаджето ми е МЕТЪЛ. Аз въобще не гледам стила на обличане, а човека. Ако ти си избираш компанията само по музиката, която слуша и дрехите, които носи на гърба си, смятам, че си ограничен човек.
Peace and love.