PDA

View Full Version : Съдбата



05-13-2007, 19:45
Вярвате ли в съдбата и какво спроед вас представлява тя ?

cherinka
05-13-2007, 20:13
Мисля, че съм прекалено малка, за да затормозявам и малкото мозък, който имам, с подобни въпроси, теории и тем подобни.

Хората да се научат първо да се хранят правилно, пък тогава да разискват подобни теми. :shock:

VerryBerry
05-14-2007, 07:00
sadbata 4 4ista proba slu4ainost... :::

kuber
05-14-2007, 07:08
Мисля, че съм прекалено малка, за да затормозявам и малкото мозък, който имам, с подобни въпроси, теории и тем подобни.

Хората да се научат първо да се хранят правилно, пък тогава да разискват подобни теми. :shock:

ТАКА Е!

neverand
05-14-2007, 12:03
Мисля, че съм прекалено малка, за да затормозявам и малкото мозък, който имам, с подобни въпроси, теории и тем подобни.

Хората да се научат първо да се хранят правилно, пък тогава да разискват подобни теми. :shock:
Малка,но зряло изказване :wink:

neverand
05-14-2007, 12:04
Мисля, че съм прекалено малка, за да затормозявам и малкото мозък, който имам, с подобни въпроси, теории и тем подобни.

Хората да се научат първо да се хранят правилно, пък тогава да разискват подобни теми. :shock:
Малка,но зряло изказване :wink:

А относно съдбата,нищо не мисля,не вярвам в случайностите :)

_[LiFe-StiLe]_F
05-14-2007, 12:33
предполагам, че всеки човек има предопределена съдба, но и му е дадена възможност да може да я променя чрез своя избор, който прави

ABSOLUTme
05-14-2007, 12:37
Животът е низ от случайности и резултат от нашите взети решения и избори.Не вярвам,че някой друг ни е виновен за това,което ни се случва.

05-14-2007, 13:07
Мисля, че съм прекалено малка, за да затормозявам и малкото мозък, който имам, с подобни въпроси, теории и тем подобни.

Хората да се научат първо да се хранят правилно, пък тогава да разискват подобни теми. :shock:

Ясно си ограничена и в мозъка ти липсват мозъчни клетки. Дай да ти зададем друг въпрос сигурно ще го знаеш . Кажи какво ще ядеш довечера или на кое кафе ще отидеш ?! Явно те вълнуват елементарни въпроси като за елементарни хора.




За съдбата .. може би я има, може би има . Според мене има до някаква степен , която отговаря само за важните моменти в живота ни като започнем от раждането ни и стигнем до смъртта.

koalka
05-14-2007, 13:22
Не вярвам кой знае колко.

alkobalko
05-14-2007, 14:04
_F]предполагам, че всеки човек има предопределена съдба, но и му е дадена възможност да може да я променя чрез своя избор, който прави

Valserp
05-14-2007, 14:54
Мисля, че съм прекалено малка, за да затормозявам и малкото мозък, който имам, с подобни въпроси, теории и тем подобни.

Хората да се научат първо да се хранят правилно, пък тогава да разискват подобни теми. :shock:

Ясно си ограничена и в мозъка ти липсват мозъчни клетки. Дай да ти зададем друг въпрос сигурно ще го знаеш . Кажи какво ще ядеш довечера или на кое кафе ще отидеш ?! Явно те вълнуват елементарни въпроси като за елементарни хора.




За съдбата .. може би я има, може би има . Според мене има до някаква степен , която отговаря само за важните моменти в живота ни като започнем от раждането ни и стигнем до смъртта.

А твоя отговор е толкова дълбоко философски, че направо ми се зави свят, докато го разнищвах. "Абе има малко съдба там за важните събития в живота". :smt005


Вярвате ли в съдбата и какво спроед вас представлява тя ?

Не вярвам и според мен тя представлява един сварен картоф. Ае със здраве.

Presley
05-14-2007, 15:15
Не вярвам в съдбата!Всеки сам определя съдбата си,чреэ начина си на живот!Не вярвам ,че е предопределена,че човек се ражда със своята съдба и т.н :)

05-14-2007, 15:19
Не, не се ражда с някаква съдба, сам си я преде и плете, а "слу4айно" е едно от синоним4етата на думата "НЕИЗБЕЖНО".

Съдба.. в слу4ая с Любовта в България понякога нари4ат съдбата "сляпата неделя" :smt005 :smt005

Slave4You
05-14-2007, 16:27
"Съдбата е това, което животът предопределя за нас докато правим други планове." :arrow: Това гласи една мисъл, не мога да преценя доколко е вярно, но съвсееееем накратко-това е. Според мен никой в този форум не може да даде определние за съдба,за това няма да се излагам :-D

slan4iceto_n
05-14-2007, 16:31
ami sig ima ne6to predopredeleno.az imam edin nedostatak-na takiva ne6ta vqrvam samo ako mi se struvat hubavi. v toq smisal ako znam 4e sadbata predopredelq ne6to hubavo za men i ne6to koeto iskam da se slu4i-vqrvam,a ako mi predri4a ne6to lo6o-palni izmi6liotini

vikipf
05-14-2007, 16:35
МЪРЗИ МЕ ДА МИСЛЯ... ТКА чЕ СЪМ СЪГЛАСНА С ВСИчКИ МНЕНИЯ :-D
П.П. СЪДБАТА ИЛИ Я ИМА ИЛИ Я НЯМА :-D И КВО ПРОМЕНЯ ТВА НЕщАТА.. ПА НИЕ СМЕ ТРЪГНАЛИ СИ БЛЪСКАМЕ ГЛАВАТА ЗА НЕщО КОЕТО НИКОГА НИКОЙ НЯМА ДА МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ :-D

IlLuSi0nS`
05-14-2007, 19:00
естествено, че има съдба.. но ние сами я определяме..

05-14-2007, 19:20
"Съдба" "Съд... ба!"
4е има-има такова нещо, въпросът е кой и кога съди делата ни в този живот и отговора е:
ВСЕКИ един от нас само за себе си.
Нещата които правим, решенията, които вземаме и после цял животсе упрекваме защо и кам сме направили някои неща и защо и как не сме намерили време да направим други