PDA

View Full Version : по -добре да ми каже "не"от колкото да мълчи



05-13-2007, 19:50
Здравейте
Преди около 3 месеца се запознах с едно момче в нета и нали писахме си беше мн яко сичко на ден по 4-5 пъти си писахме и пратихме си снимки сичко беше ок и той след 2-3 седмици каза 4е иска да се видим и се видяхме си4ко беше супер аз му казах 4е една програма не ми работи и той дойде да ми я инсталира а на екрана на компа ми беше неговата снимка :lol: просто от 1 поглед си го харесах мом4ето :oops:
и преди да дойде у нас му казах да не се смее мн кат види снимката си на екрана на компа :shock:
и дойде у нас опраи програмата праихме си мохабет стоя 2-3 4ьса и си тръгна
след това ве4ерта си писахме
след 3-4 дена мн мислене му казах в скайпа 4е го харесвам оба4е той нищо не ми каза
и аз разбрах....

и преди около 2 седмици аз му писах за 1 път откакто пу бях казала 4е го харесвам щот той не ми пишеше
и питах го нали дали не ми се сърди за нещо оба4е той каза не ти се сърда за нищо спок и писахм си и още малко и аз тряяше да си лягам
и тва бе6е от около 2 седм не сме си писали :smt010 :smt009 и го гладам в скайпа 4е е на линия и в 4ата влизаме в едни и сащи канали но не е страх да му пиша :-k :-k и нз как ще вържа разговор



плс пологнете ми

cherinka
05-13-2007, 20:11
Пиши му здрасти, как си

свободен ли ти тия дни да се излеземе да се видиме....

и вече си прави изводи от това, какво ще ти отговори.

Enjoy_yourself
05-13-2007, 20:52
parvo iskma da ti razkaja edna istoriika shodna s tvoqta
Imam edna priqtelka koqto po sa6tiq na4in se zapozna s edno mom4e ot 4ata, govoriha si, pi6eha si ejednevno i nai nakraq se vidqha. Pri tqh ima6e nqkakvo privli4ane i vse pak tragnaha no vrazkata im izdarja tvarde malko samo sedmica , mom4eto izvenaj re6i 4e nqma nikakvi shodni interesi s moqta priqtelka (a do predi dni i govore6e 4e tq e negovata srodna du6a).
Taka iskam da ti kaja 4e vrazkite zapo4nali ot internet ne sa mnogo nadejni daje v pove4eto slu4ai vsi4ko propada, ne 4e imam ne6to protiv pisaneto s nepoznati no nali znae6 edno e da si pi6e6 s edin 4ovek a savsem drugo e da si govorite o4i v o4i s nego.
V tvoq slu4ai ima 2 varianata 1-viq e mom4eto da ne e haresalo drugoto ti az izvan 4ata i 2-riq variant e da se e pritesnil ot fakta 4e go harasva6.
Da priemem 4e e vtoriq variant, ne ostavqi ne6tata taka pi6i mu pak:
zapo4ni taka naprimer:
Hey kak q kara6 :]
Kade se izgubi?
Kak varvqt ne6tata pri teb, pohvali se s ne6to novo<-postepenno premini kam vaprosa kakvo misli6 za men i sled kato ti otgovori ve4e 6te si sigurna kakvo izpitva kam teb :}
uspeh ;]

cherinka
05-13-2007, 20:59
Hey kak q kara6 :]
Kade se izgubi?
Kak varvqt ne6tata pri teb, pohvali se s ne6to novo<-postepenno premini kam vaprosa kakvo misli6 za men
Аз, пък, много мразя такива глуповати въпроси.
Това "похфали се нещо ново", извинявай, ама не е ли върха на малоумщината.
Или "Какво мислиш за мен" - Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха. (Тука, не знам, дали авторът на въпроса или този, който ще отговаря, трябва да се чувства глупаво).

LetiCherry
05-13-2007, 21:16
Еми аз си мисля, 4е не те е харесал...Аз в 4атърските ми години имах такива истории, пи6ем си доста време, харесваме се уж и като се видим после един от двамата спира да пи6е и така край...опитай о6те веднъж и ако се прави пак на ударен го зарежи!