PDA

View Full Version : Нещо бяло?



Гошко
05-13-2007, 21:25
Ами знааачи, не съм сигурен за тук ли е темата, но... Имам да питам нещо за приятелката (хаха, т'ва прозвуча като реплика пред "екстрасенска") - значи един път като правихме секс и аз като го извадих изтече нещо бяло - аз си знаех, че не съм свършил, ама все пак се стреснах (тогава беше с презерватив) и викам к'во ста'а тука?! Ходих до банята и пълних презерватива с вода :mrgreen: ,'щото реших, че е спукан, ама не беше. Изглежда нещо изтече от нея - няк'во бяло, на цвят подобно на сперма, ама с по-ниска плътност (по-течно). И така.. днес като го правихме пак (тоз път без презерватив :p) и аз бях седнал, а тя подскачаше в мене, че като стана и пениса ми излезе пак изтече същото нещо (все едно вагината й се изплю :shock: ), голям късмет, че изтече на земята, а не ме оклепа мене....... Че питам се - какво, аджаба, е т'ва ?!?! Аз съм й първият и не е правила секс с никой друг, освен мен (поне така знам аз)... Кажете, ако знаете какво е т'ва ?!?!

alabalalaa
05-13-2007, 21:59
1.- Predi da zapo4ne6 da previ6 sex ,zemi pro4eti malko !!!!!
2.- Eiii ne moga da razbera zako mom4etata moji da si praznqt po liceto po tqloto ili v ustata na momi4eto bez da pitat dali im e priqtno , a pak citiram : "голям късмет, че изтече на земята, а не ме оклепа мене. " basi i gnuslqrite det stavat
3. Tova e normalno za6toto mqstoto se navlajnqa...kakto ti kato se vazbudi6 ,taka i momi4eto kato se vazbidi se obrazuva takava te4nost koqto pomaga za po-lesno pronikvane.... i t.n. Vzemi sa poobrazovai ,4e ne mi se obesnqva

05-13-2007, 22:12
гошко на колко си ве :}

05-13-2007, 22:19
4yval li si za MAZGA

Гошко
05-14-2007, 06:56
Абе аз да не й се изхвърлям в устата случайно??? Стига сте приказвали глупости... И много добре знам, че се навлажнява, но това беше бяло, а не прозрачно... Мазгата е прозрачна по принцип, както пре-еякулационната течност при мъжете... Затова питам.

SINDEL
05-14-2007, 07:00
Абе аз да не й се изхвърлям в устата случайно??? Стига сте приказвали глупости... И много добре знам, че се навлажнява, но това беше бяло, а не прозрачно... Мазгата е прозрачна по принцип, както пре-еякулационната течност при мъжете... Затова питам.

Знаеш ти! Нищо не знаеш :smt012
Прозра4на може да бъде, но също така е съвсем нормално и да е по-бяла на цвят. Освен тва е напълно нормално да я има в по-големи коли4ества, когато девойката се възбуди.

Вземи малко се образовай преди да правиш секс, 4е с такива изказвания ме убивате! :smt013
Гнусно ти се виждало, ама твойте сокове не са гнусни, нали? И не би се изкефил, ако моми4ето ти каже нещо подобно...

penywise
05-14-2007, 07:02
точно така!

Гошко, ходи карай висше, преди да правиш секс!

:smt018

Гошко
05-14-2007, 07:06
Айде стига с т'ва образование, че сте смешни :-({|= ... Питам като човек и веднага трябва да се правите на интересни и да избивате комплекси. Просто течността ми се стори странна, защото беше млечно бяла и имаше няк'ви жълти отеннъци, но щом е било от възбуда - ок.

penywise
05-14-2007, 07:12
Айде стига с т'ва образование, че сте смешни :-({|= ... Питам като човек и веднага трябва да се правите на интересни и да избивате комплекси. Просто течността ми се стори странна, защото беше млечно бяла и имаше няк'ви жълти отеннъци, но щом е било от възбуда - ок.

иронизирах мацката с горния ми пост, ако не си загрял ;)

иначе - евала, че докарваш момичето до състояния на мощтно омъзгяване! :smt006

Гошко
05-14-2007, 07:27
Аз за теб разбрах, за горната многознайка говорех :smt014