PDA

View Full Version : как мога да си отглеждам трева



05-13-2007, 21:37
как мога да си отглеждам трева от каде семена с кво д аполивам колко често кога мога да пуша всичко ми кажете плс интресно ми е :::

niGGa
05-13-2007, 22:00
http://www.data.bg/f.php?fid=21633556

Книгата на Gligi.
Докодина ти пожелавам успех. Тая година изпусна сезона.. Почвай да четеш..

05-14-2007, 06:10
само не разбрах това за мъжкото и женското кое в крайна сметка се пуши и как да ги различавам плс кажете че се едно имах час по биология ](*,)

teenkopele
05-14-2007, 07:09
само не разбрах това за мъжкото и женското кое в крайна сметка се пуши и как да ги различавам плс кажете че се едно имах час по биология ](*,)

Пуши се женското растение.

http://www.weedfarmer.com/albums/male-female/male_female_cannabis.jpg

Мъжко-http://img178.imageshack.us/img178/4003/malerl8.jpg

Мъжко- http://www.fotothing.com/photos/523/5236c3598e292683df694d5ad10b00a1.jpg

05-14-2007, 09:47
Хм... това си е живо престъпление. Чудя се дали да не изпратя тази тема на когото трябва. Доколкото знам никой не е анонимен в интернет и много лесно може да се разбере от кой компютър идва всяко мнение... А вие за мен сте пълни глупаци да се занимавате с такива неща.

05-14-2007, 15:48
Хм... това си е живо престъпление. Чудя се дали да не изпратя тази тема на когото трябва. Доколкото знам никой не е анонимен в интернет и много лесно може да се разбере от кой компютър идва всяко мнение... А вие за мен сте пълни глупаци да се занимавате с такива неща.

Не че се заяждам, ама има едни закони за свободата на словото... Пък и ми е много интересно какво ще стане когато изпратиш темата, ”на когото трябва”. Достъпа до информация не е наказуем!

niGGa
05-14-2007, 19:22
Хм... това си е живо престъпление. Чудя се дали да не изпратя тази тема на когото трябва. Доколкото знам никой не е анонимен в интернет и много лесно може да се разбере от кой компютър идва всяко мнение... А вие за мен сте пълни глупаци да се занимавате с такива неща.
Всичко това е слово. Никъде по книгата не пише "отиди при Пешо от Люлин и му кажи че ти трябват семки, той ще ти даде".

ooops
05-14-2007, 20:15
Хм... това си е живо престъпление. Чудя се дали да не изпратя тази тема на когото трябва. Доколкото знам никой не е анонимен в интернет и много лесно може да се разбере от кой компютър идва всяко мнение... А вие за мен сте пълни глупаци да се занимавате с такива неща.
Всичко това е слово. Никъде по книгата не пише "отиди при Пешо от Люлин и му кажи че ти трябват семки, той ще ти даде".aaxmz podkrepqm am to si e taka nqma kvo da si govorim

05-15-2007, 00:07
Хм... това си е живо престъпление. Чудя се дали да не изпратя тази тема на когото трябва. Доколкото знам никой не е анонимен в интернет и много лесно може да се разбере от кой компютър идва всяко мнение... А вие за мен сте пълни глупаци да се занимавате с такива неща.

Ма верно ли бе??
и кое било живо престъпление??
да се пише у4ебник по биология, или да се пействат 4асти от него без съгласието на авторите??

харе мисли пак!

а ина4е по темата- тревата лесно се гледа и сама, важното е да не я видят хората :idea:

05-15-2007, 02:20
Ъъъ...Не е по темата,знам,убийте ме,обаче в петък си посадих растенията :P Миличките ми бебенцаа.. :P ем чакаш са там колкото трябва и ми кажи хубава ли е станала да знам за догодина :P

teenkopele
05-15-2007, 06:35
Ъъъ...Не е по темата,знам,убийте ме,обаче в петък си посадих растенията :P Миличките ми бебенцаа.. :P

Офтопик- какъв сорт са? :wink:

niGGa
05-15-2007, 09:08
Ъъъ...Не е по темата,знам,убийте ме,обаче в петък си посадих растенията :P Миличките ми бебенцаа.. :P
Наистина сега мойте си ги гледам като деца :) отначало изобщо не мислех че ще е така.. после почваш да се привързваш към тях и да се грижиш все повече и повече :) поне аз ги възприемам като хора :)
Станаха завидните 50-60 сантиметра.. утре ще дам снимки :)

05-15-2007, 09:47
в условията на променлив климат и глобално затопляне никога не е късно за сеитба.
само дето някои реколти може да пропаднат
но конопа е мн. по- устой4иво растение от пшеницата,
така 4е няма да остане гладен народа..
Бонус, хепи бред
:mrgreen:

cherinka
05-15-2007, 15:42
Хм... това си е живо престъпление. Чудя се дали да не изпратя тази тема на когото трябва. Доколкото знам никой не е анонимен в интернет и много лесно може да се разбере от кой компютър идва всяко мнение... А вие за мен сте пълни глупаци да се занимавате с такива неща.
Ма то е полезно, бе, бате, да се пуши.
Ама на три месеца веднъж.
Ама някои прекаляват.

Ахахха, интересен диалог стана между теб и другите. :-D

А по закон нали имаме право по 2грама трева.
А споменава ли се някъде дали пресна или изсушена?
Ъхъхъ.
:-D

05-15-2007, 16:20
по ЗАКОН отглеждането на каквито и да е коли4ества трева се наказва не по тежко от притежанието мна "минимални коли4ества"

демек-докато си расте, ако ще и 100 кила да е, не рискуваш пове4е, отколкото ако пазаруваш от фирмите.

още пове4е, 4е ако расте в 4УЖД ( изоставен, държавен или безстопанствен) имот, тогава деянието е ПРАКТИ4ЕСКИ НЕДОКАЗУЕМО.


аз пъкл не мога да се на4удя на акъла на хората, дето пазаруват,
в България климата е ПЕРФЕКТЕН за отглеждане на трева, едни холандци като бяха тука и казаха 4е вси4ки българи сме си сбъркали професията, трябвало да станем градинари...


:-D :mrgreen: :smt005 \:D/

niGGa
05-15-2007, 19:24
Не мога да ви опиша колко съм щастлив :)
11 от 12-те ми растения са женски :-D
едното е достигнало близо метър, другите са на по 60-70 сантиметра.. явно комбинацията от различни органични торове дава много добър ефект :)
Но забравих да им резна връхчетата.. утре ще го направя..
Клюмнали са листата и трябва да поспра малко да ги поливам.. все пак съм много щастлив :)

06-24-2007, 23:14
xax verno si e tva s privurzvaneto O:) :smt007

bai_brother
06-25-2007, 09:56
как мога да си отглеждам трева от каде семена с кво д аполивам колко често кога мога да пуша всичко ми кажете плс интресно ми е :::

Ето как :
Взимаш семената , сееш ги , после взимаш пищова на тате , лапаш го и натискаш спусъка.
След това от устата ти ще излиза пушек дълго време.

06-25-2007, 13:45
хм преди време си бях посадил на мен ми стигнаха към 40тина сантиметра височина за около 2 месеца и за съжаление изсъхнаха :/ я кажете за колко време изникват цветовете на женското ? поне да знам дали да съжалявам мъжко ли е било женско ли е .. :)

krem4et0
06-25-2007, 14:57
Форумът не толерира престъпни прояви.
т.12 от Правилата.