PDA

View Full Version : let's talk about sex



let's talk about sex_f
05-13-2007, 20:40
sega 6te vi popitam vaprosite ,koito smqtam za interesni.kolko 4esto se zadovolqvate...momi4eta?mom4eta?po-skoro vaprosa mi e kam xorata koito si imat postoqnen sexualen partnior-i s men e taka,,,ponqkoga prosto predpo4itam sama vapreki 4e s priatelq mi pravim sex po 2-3 pati na den.i vtoriq mi vapros:koe spored vas e nai-vazbujda6toto ne6to,koeto mojete da napravite za polovinkata si?blagodarq za mneniqta.kisses

misskiss0306
05-13-2007, 20:55
miii li4no az po 1-2 puti na den go pravq s priqtelq si (ima i iskliu4eniq.. nqkoi dni propuskame, nqkoi dni po pove4e puti i t.n.) mislq 4e nai-vyzbujdashto e kogato i na dvamata vi e gotino :)

kaka0155
05-13-2007, 21:16
Ами при мен нещата стоят така, откакто имам постоянен партьор(2г), не съм задоволявала потребностите си без него, нз защо дори не ми е минавало през ума. Харесва ми не просто секса като такъв, ами времето с него, макар че не винаги имаме време един за друг, и затова тръпката е по-голяма, когато сме заедно :wink: и често успяваме да се изненадаме с нещо различно, нещо секси.

Samanta Jones
05-13-2007, 21:19
не е важно колко пъти ,важното е да има качествен шибинг :)
(тей де, за кво ти е кокошка,ако не ти дава хубави яйца или месо,така и за какво ти е п*нис ,ако не знаеш как да го използваш :twisted: )
ЗА качеството,другото няма значение :)))

FelisDirus
05-13-2007, 21:27
не е важно колко пъти ,важното е да има качествен шибинг :)
(тей де, за кво ти е кокошка,ако не ти дава хубави яйца или месо,така и за какво ти е п*нис ,ако не знаеш как да го използваш :twisted: )
ЗА качеството,другото няма значение :)))

хаха

правилно! =D>

tin4eto91
05-13-2007, 21:32
za mene nai vazbujda6toto ne6to ne znam koe e ,oba4e opredeleno mn hubavo mi deistva kogato vijdam priqtelq mi da e dovolen i kogato mu e qko...ina4e za masturbiraneto....abe slu4va mi se da go pravq ama mn rqdko :oops:

krem4et0
05-14-2007, 09:20
Правя секс 1-2 пъти седмично. Но според зависи-понякога го правая всеки ден(самозадоволяването), а понякога по цял месец не го правя. Кога ли, когато съм много напрегната да се отпусна, преди изпит пак по същата причина или когато не съм правила секс 10-тина дни.

penywise
05-14-2007, 09:25
винаги съм знаел, че има нещо нередно в жените...

при нас по-простичко седят нещата

ебането е за престиж, чикията - за удоволствие

(ми сори мацки, ма една доста голяма част от вас смятат, че като легнат по гръб, отворят си краката и почнат да пъшкат - и правят страхотен секс...)

http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/no.gif

05-14-2007, 10:25
винаги съм знаел, че има нещо нередно в жените...

при нас по-простичко седят нещата

ебането е за престиж, чикията - за удоволствие

(ми сори мацки, ма една доста голяма част от вас смятат, че като легнат по гръб, отворят си краката и почнат да пъшкат - и правят страхотен секс...)

za dobur sex trqq da se potrudi6...da dade6 si4ko ot sebe si :) i da ne leji6 kat trup

bungle
05-14-2007, 11:15
винаги съм знаел, че има нещо нередно в жените...

при нас по-простичко седят нещата

ебането е за престиж, чикията - за удоволствие

(ми сори мацки, ма една доста голяма част от вас смятат, че като легнат по гръб, отворят си краката и почнат да пъшкат - и правят страхотен секс...)

za dobur sex trqq da se potrudi6...da dade6 si4ko ot sebe si :) i da ne leji6 kat trup

Да, така е.
Аз затова и гледам да дам всичко от себе си, за да доставя максимално удоволствие на партньора си.

Правя сравнително често секс, но и дооооста често сама се пипам. Явно имам много сексуална енергия за изразходване. :-D

malkoto_sladur4e
05-14-2007, 12:12
Аз не се самозадоволявам пък най-възбуждащите неща които мога да направя за приятеля ми аз си ги правя! :wink: