PDA

View Full Version : Диета за напълняване



SexyBoy
05-13-2007, 21:18
Ако някой може да ми каже някаква диета за напълняване .. ще му бъда много благодарен. Благодаря предварително!

05-14-2007, 10:44
Определяш си дневната нужда от калории за подържане на теглото.
АКо искаш да качваш прибавяш 500 калории.
Ако искаш да отслабваш изважаш 500 калории.

Много ли е сложно?

penywise
05-14-2007, 11:02
диета :smt078

яж плодове, зеленчуци, наблягай на тях - лято е дееба...

и вземи си размърдай дебелия гъз - фитнес, плуване, търчане, ебане...

ма диета... :smt078

SexyBoy
05-14-2007, 11:14
penywise ти май си от глупавите .. невиждам ли че питам за диета за надебеляване .. за да я искам означава че съм доста слаб , а не че съм дебел .. чети малко по внимателно и мисли с главата си

penywise
05-14-2007, 11:43
penywise ти май си от глупавите .. невиждам ли че питам за диета за надебеляване .. за да я искам означава че съм доста слаб , а не че съм дебел .. чети малко по внимателно и мисли с главата си

и ти да си от 8 часа на работа, и ти ше си на тва дередже...
#-o

нищо, то пак същата логика ;)

мачкай hardcore упражнения
плющи мръвки, пилешки и пуешки най-добре, мачкай млекце, яйчица и изварка...

и мачкай и по някое плодче де, то на организма не му трябва само месо...

и блъскай

като минеш подобен режим - ще минеш на другия, дето го писах в предния пост - за чистене ;)

разгледай ББТЕАМ.ОРГ за повече инфо по подобни въпроси

05-14-2007, 16:52
диета за надебеляване...до ся никой не е искал такава :D
иначе яж по много и сички боклуци,чипсове тостери месо сладолед шоколад,яж квот ти падне и по много и гледай да е мазно,ше ядеш дакът не преядеш и след тва пак,може и да ядеш след 7 часа тогава със сигуоност ше надебелееш само дет може да ти е тежко кат легнеш да спиш,дано да съм ти помогнала :)

baWdy_girL
05-23-2008, 16:40
[quote="Анонимко"]диета за надебеляване...до ся никой не е искал такава :D quote]

И аз имам нужда от такава. На почти 18г. съм висока съм 165.5м. и тежа 38кг.

TheNewReligion
05-23-2008, 18:22
АБЕ ПРЕСТАНЕТЕ С ТЪПИТЕ , БЕЗСМИСЛЕНИ ТЕМИ , БЕ ! :-x :-x :-x НЯМА ЛИ ЗА ВАС ДИЕТОЛОЗИ , БЕ ХОРА ? :-x :-x :-x :-x ИМА 1000 ТАКИВА ТЕМИ И ОТГОВОРИТЕ СА ВСЕ ЕДНИ И СЪЩИ ! ОМРЪЗНА МИ ПРЕЗ ДЕН -ДВА ЕДНАКВО ТЪПИ ТЕМИ ! МОДЕРАТОРИТЕ НЕ СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА , МИ СЕ СТРУВА ! 1000 ТЕМИ С ЕДИН И СЪЩИ "СМИСЪЛ" !!! :-x :-x :-x :-x

summergir1
05-23-2008, 18:28
диета :smt078

яж плодове, зеленчуци, наблягай на тях - лято е дееба...

и вземи си размърдай дебелия гъз - фитнес, плуване, търчане, ебане...

ма диета... :smt078
:lol:

baWdy_girL
05-24-2008, 08:14
ОМРЪЗНА МИ

Като ти е омръзнало и видиш такава тема защо я четеш ?
На мене да ти кажа ми е омръзнало да ме бъзикат колко съм слаба ама не ти го натяквам нали ?

koman
05-25-2008, 06:34
Със сигурност автора не иска да качва мазнини... затова недей слуша глупавия пост отгоре в които се споменава да ядеш тостери сладоледи и чипсове ! Наблеги на ориза чистото месо изварата яйцата ! Ако ходиш на фитнес ще качиш по-бързо и по чисто !

barbie_94
05-25-2008, 06:53
Ами аз доколкото знам сумистите пропускат закуска,обядват и след вечеря направо заспиват,ама така може да се качват мазнини или там нз :(

Qnchety
05-25-2008, 08:35
Една моя госпожа каза, че е на такава диета и на ден трябвало да яде по 3000 калории мисля, че беше..

hrisence
05-25-2008, 15:37
ох, и аз имам същия проблем :(
Ама аз си ям редовно какво ли не и пак не надебелявам :(

moon_flower
05-25-2008, 15:45
А при мен не е проблем,а си е иделано.От 1 година си държа едни килца и тва е. :D Кеф. :D
А за диетата,ами просто иди при диетолог и му кажи проблема си.Най добре е да чуеш мнение на специалист.

Just.A.Bitch
05-25-2008, 17:49
Вие сте луди, бе...
Да яде мазно?! За да се напълнее като хората трябва да се ядат висококалорични пълноценни храни. Например киселото мляко - потърси цедено. Яж френски сирена, но не прекалено. Яйцата яж цели. Гарнирай със зехтин. И още много, но сега няма да изброявам.

baWdy_girL
05-26-2008, 14:40
пичове, нека да ви кажа как ям аз
06:00-сутрин ям месо(шишчета,пържола или нещо такова)
10:00-3 банички с боза
14:00-салата и месо(каквото и да е)
и след това каквото ми се хапва

абе сигурно ям по 1/2 месо на ден и то със хляб


Такаче незнам вече какво да правя.

MidnightCreep
05-26-2008, 17:23
Диетолог=минимум 40 лв. посещението,ходи се на две седмици,много удобно,а?Нали тати и мама плащат...
Яж качествени храни:месо,мляко,риба,яйца, еленчуци,зърнени,плодове,т ака се качва активна маса,не сланини.Разгледай сайтовете за фитнес.
Без тъпчене с банички,бозички и тн.,после едвам ще изчистиш мазнините,а мускулите ще са минимален процент.


Горното:Първото ядене добре,сложи сирене и зеленчук,ако искаш и плод после.
После:Тестени изделия рано сутрин,никаква боза,яж сурови ядки с кисело мляко.
Обядът добре,сложи картофи,ориз или филия хляб,плод.
После пак ядки с мляко.
Вечерята същата като обяда.

Няма нищо лошо в сладките неща,чипсчетата и тн.,стига да са с контролиран прием,независимо от диетата.

devilgirl92
07-04-2009, 15:36
и аз имам същия проблем ям си нормално но нищо не ми се лепи

pinki
07-04-2009, 16:13
Ами освен да наблягаш на висококалорични храни др какво може да се каже... Погледни това http://www.zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html знам ли може да помогне малко или много :) Изчисли си според теглото колко калории трябва да поемаш и поемай двойно повече, може пък да подейства :)