PDA

View Full Version : Molq daite nqkakyv syvet ili mnenie



DaniFilth
05-13-2007, 22:03
Imam si priqtel,no ne sym 6astliva naposledyk s nego.Tova koeto imah kato o4akvaniq ne stana i re6ih da se razdelim za6toto i kogato si goverehme kakvo izpitvame edin kym drug mi kaza ne moga da te obi4am nali znae6 prosto sym sviknal s teb.Problema mu e 4e pyrvata mu go e naranila gadno i sega ne moje da stane i duma da otvori syrceto si za nqkoi drug poradi straha tova nqkoi da ne go narani.Na men tova ne mi stiga6e i zatova re6ih taka no togava vijdaiki 4e iskam da se radelim toi izvednyj stana po dobyr kym men po4na da pravi po romanti4ni jestove daje kaza 4e me obi4a.Ne mojeh da povqrvam.Vsy6toto vreme se zapoznah s edno momche koeto privle4e vnimanieto mi-be6e ot kym dyrjanie i nejnost napravo idealen-tova koeto tyrsq.Sega nz kakvo da pravq i s kogo da ostana.Dali da skysam sys sega6niq si pr ili toi vse pak me obicha ili da dam 6ans na drugoto momche???!nz :(

gPa3HuTeJl
05-13-2007, 22:17
За сега не б1ди с никой.. Остани и премисли нещата. Щом не се разбирате с сегашният ти приятел просто ск1сайте, искрата в1в ваща вр1зка по т'войте думи вече е загаснала, а и щом на него му е разбито с1рцето, трудно ще я запалиш.
Опознай по добре това новото момче, което според теб е идеалният..Виж дали си пасвате, дали има тр1пката, която при сегашният приятел я няма и ако я има - действай..

sweet_holly
05-13-2007, 22:38
Prosto dai o6te malko vreme na priqtelq si i se opitai da mu otvori6 surceto.Ako ne se polu4i, prosto skusite-nqma da ima smisul da ste zaedno,sled kato q nqma iskricata.A novoto mom4e predi vsi4ko go opoznai, predi da predpriema6 ne6to, za6toto ne vinagi purvoto vpe4atlenie e istinsko!

cherinka
05-14-2007, 03:42
АААААААЗ ЛИ ДА ТИ КАЖА С КОЙ ДА СИ?!?!

Който ти дава това, което искаш повече от другия, него!

При положение, че не си ходила с другото момче, от къде си сигурна, че е "идеален".
Момчетата се държат адски различно със само приятелка, отколкото с като гадже.
Една вече го е наранила, искаш отново ли да бъде наранен, при положение, че не знаеш какво те очаква с другия.

koalka
05-14-2007, 04:32
За съмнително кратко време приятелят ти се е променил и те е заобичал, според мен не е искрен.Явно държи на теб, но до там.Има някакви чувства, но не са силни.Виж, ако не искаш да си с него, а с онова момче-бъди с него.

penywise
05-14-2007, 05:34
ебете се бе!

има време да се обичате 8-[