PDA

View Full Version : Вашата интерпретация на "Имам сериозна връзка"



penywise
05-14-2007, 05:31
Здравейте бе! Батко ви се по-върна! Така да се каже - завърна!

Я да видим ква е вашата интерпретация на "Имам сериозна връзка"?

Аз накратко мога да го синтезирам и определя в следното:


Взаимно уважение - във всеки аспект на това словосъчетание.

Желание за чест контакт с определен човек.

Освен желание - реализация на контакта с този човек - т.е. достатъчно чести виждания.

Удоволствие от тези виждания с този точно определен човек.

Много, хубав и редовен секс.


Така я виждам аз една така да се каже "сериозна връзка" :)

gostenkata
05-14-2007, 05:35
:-({|= zna4i s gadjeto izpalvame vsi4ki kriterii osven posledniq /e,i kam nego se priblijavame bavno no slavno/ tctctc,znaex si 4e ne6to ne e nared puk to vruzkata stanala seriozna
da ostavq bazika nastrana,s nego mn naserioazno si vzimame otno6eniqta i se radvam na vnimanieto ot negova strana,tolkova mi e mili4uk,skupiq mi toi

penywise
05-14-2007, 05:39
нали се ебете, кво ти пука :-({|=

vvs_go
05-14-2007, 05:46
mi v ob6ti linii e tva kato dobavqm 4e se ligavim zaedno

koalka
05-14-2007, 09:17
Под сериозна връзка разбирам двама души, които най-вече се обичат, държат един на друг, имат си взаимно доверие, не си изневеряват.Най-вече и преди всичко да са приятели, да си споделят.За секса-и той трябва да е на лице, за да може и всичко друго да върви добре, защото не е най-важния, обаче ако не върви другите също не вървят.

penywise
05-14-2007, 09:21
...не си изневеряват...

защо?


...Най-вече и преди всичко да са приятели, да си споделят...

както казва един приятел... като иска да споделя - има си приятелки... ако иска някого, с когото да се разхожда - да си вземе кученце http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/couple.gif
(в кръга на шегата разбира се) :)

koalka
05-14-2007, 09:28
...не си изневеряват...

защо?


...Най-вече и преди всичко да са приятели, да си споделят...

както казва един приятел... като иска да споделя - има си приятелки... ако иска някого, с когото да се разхожда - да си вземе кученце http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/couple.gif
(в кръга на шегата разбира се) :)
Защо ли...за мен изневерята с нищо не помага на връзката, а само я разрушава.Защото я мразя и ненавиждам, защото не искам да ми се изневерява, както и аз не го правя.Не е нужно да изневерявам.Ако сметна, че искам друг, то ще споделя на приятеля ми и той смята, че така е по-добре, от колкото да го лъжа.За мене връзка, в която и двамата си изневеряват не е връзка, защото те фактически не са само с един човек, а с повече.А когато има изневяра не може да се говори за любов(истинска), а не да се залъгваш, доверие още по-малко и вярност, което за мен са три доста важни неща.Ето за това.
А относно второто-шега, но все пак ще отговоря.
Е, какво-като има приятелки да не си споделя въобще с приятелката ли или какво?Не на всеки мога да кажа това, което казвам на приятеля ми.Той ми е най-близкия човек.

05-14-2007, 09:34
Всяка връзка продължила повече от седмица става сериозно... много тегаво

penywise
05-14-2007, 09:36
Защо ли...за мен изневерята с нищо не помага на връзката, а само я разрушава.Защото я мразя и ненавиждам, защото не искам да ми се изневерява, както и аз не го правя.Не е нужно да изневерявам.Ако сметна, че искам друг, то ще споделя на приятеля ми и той смята, че така е по-добре, от колкото да го лъжа.За мене връзка, в която и двамата си изневеряват не е връзка, защото те фактически не са само с един човек, а с повече.А когато има изневяра не може да се говори за любов(истинска), а не да се залъгваш, доверие още по-малко и вярност, което за мен са три доста важни неща.Ето за това.
А относно второто-шега, но все пак ще отговоря.
Е, какво-като има приятелки да не си споделя въобще с приятелката ли или какво?Не на всеки мога да кажа това, което казвам на приятеля ми.Той ми е най-близкия човек.

Ок...

А ако секса е страхотен - но рядко, за кратко (ограничен като време) - и следователно недостатъчен?

Знам, знам... секса не е най-важното нещо в една връзка...

Това първия месец със "секс през 2 седмици"...
Втория месец...

И така до кога?

Разбира се фактора "аз съм лудо влюбен/а в него/нея" си остава същия.

so...?

koalka
05-14-2007, 09:42
Да, секса не е най-важното, но определено като не върви и другите неща също не вървят.
Това за първия и втория месец секс през две седмици нещо не можах да го разбера, но ако секса е хубав и приятен с любимия човек би трябвало да се практикува по-често и следователно да го искаш повече, от колкото преди.
Ами, ако е недостатъчен като време, трябва момчето за задоволява по друг начин момичето-с лизане, с пръсти.Ако е добър и се учи бързо-и така става.Това определено би могло да се окаже проблем, но вместо да се бяга от него, най-добре да се разреши спокойно и без караници.

penywise
05-14-2007, 09:45
не става въпрос за издържливост...

става въпрос за рядък секс - по 1-2 пъти в месеца...
поради една, или друга причина...
примерно първия месец причината ще е "имам да уча"
втория месец причината ще е няква друга...

но въпреки това секса между вас е жесток, страхотен, харесва ви и на двамата... Просто не е достатъчен обаче.
Ти винаги си задоволен/а - но... следващият път ще бъде след 1-2... 3 седмици... кой знае...

Тогава? Ще скъсаш с човека, когото толкова много обичаш? Само защото "няма възможност да прави често секс с теб"?

comment ;)

krem4et0
05-14-2007, 09:50
сериозна е когато е важна и за двамата и искат тя да продължи!

penywise
05-14-2007, 09:54
сериозна е когато е важна и за двамата и искат тя да продължи!

за мен е много важно да се храня
и ми е приятно да го правя с точно определен човек
споделяме това прекрасно чувсто заедно...

Имаме ли връзка?

за мен секса е много важен...
за нея/него - също
искаме да продължим секса

Имаме ли връзка?

_[LiFe-StiLe]_F
05-14-2007, 10:02
сериозната връзка предполага сериозни отношения - истински и трайни чувства, перспектива за съвместно общо бъдеще и т.н.

05-14-2007, 10:20
вярност?
връзка, независимо от времето и пространството?
обещание за дете или дете?
:-k

penywise
05-14-2007, 10:22
що никъде го няма ебането бе хорааа http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/doofywave.gif

koalka
05-14-2007, 10:53
не става въпрос за издържливост...

става въпрос за рядък секс - по 1-2 пъти в месеца...
поради една, или друга причина...
примерно първия месец причината ще е "имам да уча"
втория месец причината ще е няква друга...

но въпреки това секса между вас е жесток, страхотен, харесва ви и на двамата... Просто не е достатъчен обаче.
Ти винаги си задоволен/а - но... следващият път ще бъде след 1-2... 3 седмици... кой знае...

Тогава? Ще скъсаш с човека, когото толкова много обичаш? Само защото "няма възможност да прави често секс с теб"?

comment ;)
Винаги може да се намери време, още по-малко, ако става въпрос за учене.Винаги може да се отделят примерно два часа и така да си организираш времето, че да стане.Иначе, ако е връзка от разстояние-от една старана секса, което е най-малкото и от друга страна-самото не виждане, ако мога така да се изразя.С приятеля ми не сме правили секс един месец, а сме били заедно, но по други причини не сме могли, но това е било 1-2 пъти, а не периодично, все пак намираме време.
И все пак, ако искат да имат бъдеще заедно, да живеят заедно трябва да мислят за в бъдеще, така че все някога това учене ще свърши, все някога ще намират време.Определено не бих го зарязала заради това-една истинска любов не може туко така да се изпари с неправенето на секс.То по тая логика първите 5 месеца от връзката би трябвало да съм го зарязала.

BAYO
05-14-2007, 11:15
Сериозна връзка? Който иска има време и желание, за да я постигне, който не иска, намира оправдание за горните две. 2ма човека, които се обичат безвъзмездно, имат общи възгледи за бъдещето, също и за настоящето. Общи интереси, приятели и още куп неща.

Секс? Винаги ш' намеря време, ако тряя и в 4 сутринта, стига другата страна да е навита и също да го иска. И ко като няма секс секи ден, тфа да не е фитнес, та да тря секи ден? Ако пък толкова ти липсва секса, винаги моеш да си утолиш жаждата в друг кладенец? Ма тфа не решава проблема, даже го задълбочава.

А любовта в цялата работа? Изгасне ли, няма палене. Тогава кво прайм?

penywise
05-14-2007, 11:28
Секс? Винаги ш' намеря време, ако тряя и в 4 сутринта
fair enough...


стига другата страна да е навита и също да го иска
е то или има време, или няма... в случая говорим като няма секс


И ко като няма секс секи ден, тфа да не е фитнес, та да тря секи ден?
ма ти правиш секс понеже "тряаа" и когато имаш "нужда" ли?


Ако пък толкова ти липсва секса, винаги моеш да си утолиш жаждата в друг кладенец?
Fair enough...


Ма тфа не решава проблема, даже го задълбочава.
Проблем? Проблема е едностранен. Няма начин и ДВАМАТА да НЯМАТ ВРЕМЕ за секс, а да имат време да изневеряват. Няма локика. Проблема е от нейна/негова страна. А като утолиш жаждата в друг кладенец, кой проблем се задълбочава?

LetiCherry
05-14-2007, 11:34
Съгласна съм с BAYO, 4е ако има желание за секс винаги се намира време и място. А по повод извинението за изпитите, миналата година кандидатствах, гаджето ми су6то, но са ни хрумвали такива 6тури идеи само и само да се видим!!! Ставала съм в 5 сутринта, отсъствала съм 1-2 пъти от уроци по немски, у4ила съм максимално бързо като мотивация, 4е 6те го видя...Или просто ми призлява от у4ене на него су6то и някой предлага 6те дойде6 ли в нас и ето за 2 4аса хем по4ивка, хем после се 4увства6 зареден с енергия. И ако секса наистина е толкова жесток, супер и т.н. дейтва като наркотик и иска6 пове4е и пове4е, така 4е оправданията за у4ене и т.н отпадат!!!

Сериозна връзка за мен съ6то изклу4ва изневярата!!! Ако си с някой - бъди само с него!!! Това 4е секса 6те липсва определно време не зна4и 4е трябва да ходи6 да се 4ука6 с друг/а!!! Като оби4а6 не мисли6 за други!!!

Octofunk
05-14-2007, 11:54
Ем секса наистина не е най-важен но съм съгласен че ако той липсва нещата започвот да куцат постепено и най-често завършват с изневяра! За съжаление, сериозна връзка без лъжи и от 2те страни няма!

neverand
05-14-2007, 12:10
Сериозна връзка,всеки го приема по различен начин :) за един сериозната връзка може да е правенето на секс,за друг просто разхождането в парка,за трети продължителноста на връзката.Аз лично мисля,че имам сериозна връзка с мойта,защо мисля така?Винаги,след като се разсърдим един на друг,направим грешка,волно или неволно нараним другия,не си решаваме проблемите с думите "Не искам да те виждам" А абсолютно винаги при най-малък проблем сядаме и говориме,обсъждаме проблема и го решаваме :) Просто показваме един на друг,че не искаме дори за миг да се отделяме :) То всеки го чувства,идва си отвътре ;)

`Death`Whore``
05-14-2007, 12:16
Допадаме си, уважаваме се и искаме да се получи нещо. Обичаме се - най-важното.

Insatiable
05-14-2007, 12:34
Под сериозна връзка разбирам двама души, които най-вече се обичат, държат един на друг, имат си взаимно доверие, не си изневеряват.Най-вече и преди всичко да са приятели, да си споделят.За секса-и той трябва да е на лице, за да може и всичко друго да върви добре, защото не е най-важния, обаче ако не върви другите също не вървят.

Съгласна съм с написаното и мога да добавя само че за сериозната връзка трябват много компромиси и съобразителност спрямо партньора :)

alkobalko
05-14-2007, 14:11
Сериозната връзка се основава най-вече на любовта, уважението и доверието. Човекът до теб трябва да ти е напълно достатъчен, не приемам изневярата. За мен човекът до мен трябва да бъде и мой приятел, някой с който да споделям и на когото да разчитам, да знам, че дори и в най-трудния момент няма да ме изостави. Сексът също е важен, необходимо е партньорите да си паснат, да има страст, желание, любов. Да имаш нужда от този човек, да не бъдеш егоист. Плановете за бъдещето също ричислявам към сериозната връзка. И не на последно място разбиране и компромиси.

krem4et0
05-14-2007, 16:45
Вие правите ли разлика между голямата любов в живота ви и сериозна връзка? сериозни връзки може да имате 5-6-10 в живота си,а 1 път да обичате истински. Аз пак казвам-сериозна връзка означава взаимно желание да сте заедно, осъзнаване на важността на отношенията ви и разбира се време. Сериозна връзка на 1 седмица-няма, а несеризна врзка на 7 години-още по-малко!

BeBsItO
05-15-2007, 11:53
perspektiva,bade6te, doverie, privarzanost,sigurnost,i nai vajnoto....LUBOV!!!

iohanka_sladuranka
05-15-2007, 13:37
SERIOZNATA VRAZKA E VZAIMNOTO UVAJENIE,SILNATA LUBOV,DOVERIETO I TAKA NATATAK.KOGATO IMA LUBOV NI6TODRUGO NQMA ZNA4ENIQ-ISKA6 DA SI SAMO S LUBIMIQ 4OVEK,MISLI6 SAMO ZA NEGO!!!

05-15-2007, 14:53
Поробил си се с някой,съобразяваш се с него и неговите желания,правиш компромиси,жертваш се и накрая го духаш :roll:

djeini
05-15-2007, 14:57
Допадаме си, уважаваме се и искаме да се получи нещо. Обичаме се - най-важното.
I az taka mislq

`Death`Whore``
05-15-2007, 18:13
А приятният секс се подразбира - защо изобщо човек ще има връзка с някого, ако не си допадат сексуално?

BAYO
05-16-2007, 11:26
А приятният секс се подразбира - защо изобщо човек ще има връзка с някого, ако не си допадат сексуално?

Ае как може човек да разбере още в началото на връзката си, дали ще си допадне сексуално с дадения индивид от противоположен пол или не?!?!? Не моа разбера ко казваш.

А ако не си допаднат, ще се научат! Така бях и аз, за тфа го казвам.

`Death`Whore``
05-16-2007, 11:31
Разбира се, че в началото е трудно, не са се отпуснали достатъчно, не са научили какво харесва на другия...но пак си личи...а и не съм казала "в началото на връзката".