PDA

View Full Version : Как се прави частична преинсталация на WINDOWS XP?



DeSk{}
05-14-2007, 06:37
Искам да си презапиша Windows-a без да губя информацията в C-то ми. Как става този номер и възможно ли е без да губя всичко в С-то да махна 32 битовия Windows и да сложа 64?

Excu
05-14-2007, 07:41
Ако процесора ти е 64 :-D :-D :-D :-D :-D

DeSk{}
05-14-2007, 20:35
Ако процесора ти е 64 :-D :-D :-D :-D :-D

64 битов е... Сега оставя да разбера как се прави частичната преинсталация...

05-14-2007, 21:08
Ако процесора ти е 64 :-D :-D :-D :-D :-D

АхаХАхаХАха
МЛЪКНЕТЕ БЕ ЧАСТИЧНИ РАЗБИРАЧИ

DeSk{}
05-14-2007, 21:28
Ако процесора ти е 64 :-D :-D :-D :-D :-D

АхаХАхаХАха
МЛЪКНЕТЕ БЕ ЧАСТИЧНИ РАЗБИРАЧИ

....почети в нет-а бе РАЗБИРАЧ...

Forslor
05-14-2007, 22:21
Искам да си презапиша Windows-a без да губя информацията в C-то ми. Как става този номер и възможно ли е без да губя всичко в С-то да махна 32 битовия Windows и да сложа 64?
Това което искаш не може да стане. Единствено ако имаш важна информация на c: то и нямаш допълнителен дял на който да ги прехвърлиш е добре да разделиш c: след което прехвърлиш инфото на d: инсталираш WINXP64 на c: и съединяваш партишъните (ако искаш разбира се).
Но така както си мислиш с частични преинсталации абсурд. :)

DeSk{}
05-15-2007, 06:04
Искам да си презапиша Windows-a без да губя информацията в C-то ми. Как става този номер и възможно ли е без да губя всичко в С-то да махна 32 битовия Windows и да сложа 64?
Това което искаш не може да стане. Единствено ако имаш важна информация на c: то и нямаш допълнителен дял на който да ги прехвърлиш е добре да разделиш c: след което прехвърлиш инфото на d: инсталираш WINXP64 на c: и съединяваш партишъните (ако искаш разбира се).
Но така както си мислиш с частични преинсталации абсурд. :)

Когато носих компютъра си на ремонт (не че го оправиха) тогава как ми преинсталираха противния Windows без да ми се загуби каквото и да е?

Forslor
05-15-2007, 10:02
Искам да си презапиша Windows-a без да губя информацията в C-то ми. Как става този номер и възможно ли е без да губя всичко в С-то да махна 32 битовия Windows и да сложа 64?
Това което искаш не може да стане. Единствено ако имаш важна информация на c: то и нямаш допълнителен дял на който да ги прехвърлиш е добре да разделиш c: след което прехвърлиш инфото на d: инсталираш WINXP64 на c: и съединяваш партишъните (ако искаш разбира се).
Но така както си мислиш с частични преинсталации абсурд. :)

Когато носих компютъра си на ремонт (не че го оправиха) тогава как ми преинсталираха противния Windows без да ми се загуби каквото и да е?
За WINDOWS REPAIR случайно да си чувал ??? Май НЕ !

DeXtRoFeR
05-15-2007, 12:01
Значи вкарваш диска ама не през Биоса а както като ще си копваш филм примерно,той ти се зарежда и ти се показва едно прозорче,даваш Инстал Уиндоус и после ти се появава прозорче със падаща лента,където ще пише Нова инсталация ти дай Упграде ;)
Нататък се надявам че ще се оправиш.

AnGeL_oF_dArKnEs
05-15-2007, 13:49
Същата работа е с буут-а просто още в началото като зарежда чип-сетите му даваш F2 и почва автоматично да го поправя!

Forslor
05-15-2007, 22:04
:smt005 eй ама много смях със тая тема. Сега човека пита не как да поправи вече съществуваща инсталация на Windows , a как да инсталира (частично както се изразява- което пак повтарям е невъзможно без пълен преинстал) WINXP64 :!: :!: :!: