PDA

View Full Version : pripadyk



detenceeee
05-14-2007, 06:32
Vlubena sym v edno momche.. predi hodehme.. ama ot veche mesec i neshto sme PROSTO priateli.. Iskah da go nakaram da kaje neshta koito ne mi kazva.. Iskah da go podtikna da kaje naistina kakvo misli za men.. za otnosheniata ni.. za da sym sigurna che naistina veche ne iska da e s men.. I reshih da pripadna.. za da mu vidq reakciata.. Verno.. typa postypka! Hrumvaneto mi beshe unikalno detsko.. I predi da go napravq predupredih moita priatelka za da ne se pritesni che sled malko she pripadna.. Vidqh moito momche kak idva kym men i pripadnah.. Edin moi priatel me vdigna.. Otforih ochi i vidqh kak MOQ govori s priatelkata mi.. Izkara me otvynka nqkfo momiche shtoto tvyrdeshe che kryvnoto mi e padnalo.. I sled malko doide i moq pich.. Sedna do mene.. i mylchi.. I az vikam "Kakvo kaza na moita priatelka?!" .. I toi vika "Kazah i da ti kaje che nikua poeche ne iskam da te vijdam" ... I az "Kakvo?!" .. i toi "Pisna mi ot detskite ti istorii.. pisna mi .. prekalqvash.. Trygnah da doida pri teb.. Poglednah te.. i ti me gledashe.. v sledvashtia moment te vidqh kak lejish na poda.. Iztichah.. navedoh se da te vdigna ama me izprevariha.. Togava vdignah glava i vidqh kak priatelkata ti se smeeshe.. Zashto tq se smeeshe?! Zashto se hileshe?!" ... E tochno v toq moment toi e razbral che pripadam narochno.. Nai dobrata mi priatelka se smee dokato az pripadam.. i dori ne idva da me vidi kakvo mi e.. Ebasi.. :( Razsyrdih i se.. i sega tq smqta che i se syrdq zaradi nego.. i pred neq predpochitam nego.. :( Ama postypkata i naistina beshe typa nali?!

VerryBerry
05-14-2007, 06:52
mislq 4e priqtelkata ti se e razhilila,za6toto e o4akvala da pripadne6-nali si i kazala?togava kakvo o4akva6?spored men,ideqta za pripadaneto e GLUPAVA i izob6to ne e tr da q pravi6...a da kazva6 na priqtelkata si savem!!ne e tr da q preduprejdava6 i ako ne i be6e kazala,tq nqma6e da se hili i efekta 6te6e da e savsem dr!!a 6to se otnasq do mom4eto-6tom ne te iska,ne mu se natrisai...i na men mi se e slu4valo vednaj,no kolkoto i da go obi4ah go ostavih na mira i sq nemoga da se ppla4a ot mom4eta-vinagi gi e imalo i vinagi 6te gi ima...skoro 6te sr6ene6 nqkoi,koito da te zaslujava :smt008

BebeTooOoo
05-14-2007, 07:05
Emi vij sega...spored men postupkata ti e detska...ako naistina iska6 da razber6 kakfo misli za teb...i dali vsi4ko m/u vas e prikliu4ilo (Iskah da go nakaram da kaje neshta koito ne mi kazva.. Iskah da go podtikna da kaje naistina kakvo misli za men.. za otnosheniata ni.. za da sym sigurna che naistina veche ne iska da e s men) mislq 4e tova ne e na4ina...prosto razgovarqi s nego...popitai go dali vse o6te ima 4uvstva.. i vsi4ko kakfoto ti re6i6...spored men mom4eto 6te te izslu6a... + tfa za men dumite mu 4e neiska da te vijda...sa predizvikani ot "pripadaneto".Qvno e razbral za tova kakfo misli6 da napravi6...i kato seki normalen 4ovek 6te se 4uvstva GLUPAVO ako se xvane....ako nqma da stane ni6tu m/u vas po dobre go zabravi...znam 4e e adski trudno..za6toto i az sum go prejivqla...no nqma smisul...da si gubi6 vremeto za mom4e...koeto ne te xaresva....prosto produlji napred... aide uspexx :-)

honda^
05-14-2007, 08:21
Постъпката ти е пове4е от тъпа #-o ](*,) :smt019 !!! И тази негова реакция е абсолютно нормална. Ти как о4аква666 някой да реагира на едно "припадане"(като се има предвид това, 4е е разбрал, 4е е просто една симулация)?! Сега не виждам смислъл да се сърди666 на моми4ето, тя не е виновна, 4е ти си ре666ила да направи666 подобна глупост. (Съгласна съм, 4е тя пък те е издънила, но... все пак гре666ката е била в теб, 4е си "припаднала") А мом4ето - просто го забрави.

detenceeee
05-14-2007, 08:26
Sashtinata na problema mi.. ne beshe tolkova toi.. kolkoto tq.. shtoto az sys nego se razbrah.. Nie s nego sme si v perfektni otnoshenia.. I postignah celta si.. Shtoto go nakarah da kaje che za nego sym vsichko.. No mnogo me zabolq ot tova che tq me predade.. I toi razbra che simuliram :(

efito_f
05-14-2007, 08:33
Да наистина съгласна съм с останалите, постъпката ти е мн ГЛУПАВА.Ти ако искаш да разбереш какво миски за теб, не е ли по-лесно да го попиташ? Няма смисъл да правиш тъпи сценки.А това за приятелката ти, вярно е, че не трябвало да се хили, но му е станало смешно на момичето. Забрави това момче и толкова

koalka
05-14-2007, 09:22
Почувствал се е излъган и предаден, ти как искаш да реагира?Постъпката и на двете ви е била детска.Нещата не тръгват на добре, когато почнеш да го лъжеш и правиш отчаяни опити да ти признае какво изпитва, но така не става.Щом не го е направил е трябвало да го изчакаш, не е трябвало да се месиш и да правиш такива глупости.Най-вероятно няма да сте заедно, аз лично не бих ти простила , а и надали изпитва нещо към теб.

malkoto_sladur4e
05-14-2007, 11:18
:wink: :wink: :wink: :wink: Moga da ti kaja,4e post1pkata ti e bila superska!Znae6 li kolko p1ti mi e idvalo na um :smt016 Mnogo e qko da vidi6 dali tvoeto m 6te se zagriji za teb i 6te otka4i,ama az p1k edin p1t vzeh,4e se secnah naistina v kr1sta i kato vidqh moq kak otka4i zabravih za fal6ivi pripad1ci :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 Aaa za priqtelkata...ne e trqbvalo da i kazva6!Vinagi priqtelite precakvat vsi4ko!Tq dori moje naro4no da se e smqla!Ko ti puka ako se 6a6ne i tq?Da mre we...vajnoto e celta s m 4eto da e postignata! :wink:

BAYO
05-14-2007, 11:46
Замисъла на тфа е бил простоооо "уникален" ! И твоята приятелка не се е сдържала просто и те е издала. Не че то нямаше да се разбере, ама то пък ... аве не знам, глупаво детско мислене, кфо да кажа друго. То има хиляди начини ... къде къде по-хубави и безобидни, ти тоя си избрала. Кфо'т си надробиш, такова ш' си сърбаш. :wink: