PDA

View Full Version : F1-Kimi Raikkonen



tedinci_
05-14-2007, 06:43
Той е моят любим пилот от Ф1 споделете и вашите мнения за него и дали според вас ще стане шампион за 2007 \:D/

anastacia89
05-22-2007, 14:57
Кими ме кефи само за това,че е финландец,добър пилот е не отричам.Но не му симпатизирам.Само Финландияяяяяяяяяяя. :smt040

Hri$
05-30-2007, 17:52
Ми аз съм за Ферари но специално тоя не ме кефи.Не дава никаква конкретна информация като му вземат интервю някакъв такъв много потаен е.Иначе като пилот е добър няма спор.Но само Маса :D

Lestat357
05-31-2007, 13:38
Той е моят любим пилот от Ф1 споделете и вашите мнения за него и дали според вас ще стане шампион за 2007 \:D/

Не ми се пише сега подробно, а и точно тук го намирам за безсмислено, но ще кажа само - Кими няма да стане световен шампион не само през 2007-а, а и въобще. Ако ще лично Господ да слезе да го навигира и да му дава уроци.

П.С.: От сегашните - Алонсо и Люис ме кефят, първия от няколко години насам, а втория все повече напоследък!
П.С.(2): Пари съм готов да заложа в подкрепа на по-горното си твърдение. 50лв, примерно, ако има навити? Само да уточня, че този бас вече съм го печелил...

tedinci_
05-31-2007, 15:41
Кими ми е любимимя пилот.И според мен заслужава да стане шампион.
:smt023 :smt023 Само така

tedinci_
05-31-2007, 15:43
Не ми се пише сега подробно, а и точно тук го намирам за безсмислено, но ще кажа само - Кими няма да стане световен шампион не само през 2007-а, а и въобще. Ако ще лично Господ да слезе да го навигира и да му дава уроци. :smt019 :smt019 [-X Кви са тия глупости?

Lestat357
05-31-2007, 21:24
Не ми се пише сега подробно, а и точно тук го намирам за безсмислено, но ще кажа само - Кими няма да стане световен шампион не само през 2007-а, а и въобще. Ако ще лично Господ да слезе да го навигира и да му дава уроци. :smt019 :smt019 [-X Кви са тия глупости?

Съжалявам Тединцйе, но това е грубата истина! Иначе може и по-добре да изглежда и от Алонсо и от Хамилтън взети заедно, но не притежава необходимите качества, за съжаление. Аз също съм им фен на Ferrari, но и тази година световен шампион от там няма да излезе. Да не говорим какъв карък е Кими... Фенки има бая, не отричам, но феновете му са по-малко. Не става само с визия - трябват и уменияааа. :D

П.С.: Все така готов съм да подкрепя горното твърдение по най-силния/добрия възможен начин - залагайки пари. Това информативно го пиша само - знам че парите, които така щедро харчат много голяма част от юзърите в този форум са ги получили по формулата "Тате носи, мама меси!". :wink:

lani123
06-06-2007, 18:27
Момчето е голям сладур :D Надявам се той да стане шампион :P

Lady-Purple
09-11-2007, 19:44
Ако някой от отбора на Ферари заслужава да стане шампион то това е Маса твърдо зад него съм. Иначе нямам нищо против Кими, добър пилот малко обича да катастрофира ама.. няма зн., но както казах за мен Маса е по-добър. А това дали ще стане шампион давам гаранция,че шампиона ще е от отбора на Макларън, освен ако не стане нещо по случая за откраднатите страници, но и да стане според мен това би засегнало повече отбора и титлата за конструкторите, а не за пилотите. А иначе бих се радвала Маса да стане шампион, но тъй като няма да е той подкрепям Хамилтън. За Кими харесва ми както казах, но според мен не заслужава да бъде шампион.

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 05:27
така за ферари съм .Иначе какво да кажа за кими невероятен е страшен сладур много е чаровен и това че е филандец още по ме кефи .Иначе да преминем на състественото според мен Кими е невероятен пилот умее да настрой болида както е най-добре за да излезне на чело прави невероятни завой нямам думи кара си страхотно а и да не пропусна той рядко прави грешки или нарушения точно затова и е толкова добър защото не прави грешки а знае какво да прави.Момцето си кара супер и по интервъотата се държи много естествено няма ги ония лиготия от сорта"Аз съм най-добрия"Вижте кво мога и такива .А какво да кажа за катастрофата в Монца направо като я видях се разлевах и се зачудих дали е жив или не беше жестока кастрофа и въпреки това той пак участва в състезанието нещо повоче караше много по добре от останалите дори беше пръв по едно време .Качи и на стълбичката макар и на 3 място.А относно това че пиел има такива слехове така е лично аз не одобрявам пиененото но всеки човек има нужда от разпускане особено ако си някакъв спортист или извършваш тежка физическа работа за него това е филандската водка за други е друго.Незнам защо го обръщат толкова на въпрос след като това въобще не му преци на карането.


Кими заслужава да стане световен шампион на 2007

Novkov
09-17-2007, 05:35
Единствения начин да стане шампион е по-време на състезанията до края и Алонсо, и Хамилтън да не завършат състезанието, което е доста малко вероятно(аз поне се надявам Хамилтън да се джасне някъде) Алонсо рлз :twisted: Вчера на старта Алонсо направо отказа хамилтън :lol:

kofti_nick
09-17-2007, 07:38
Той е моят любим пилот от Ф1 споделете и вашите мнения за него и дали според вас ще стане шампион за 2007 \:D/
+1 :-) Шампион трудно ще стане , но вероятността е голяма :-)

tedinci_
10-01-2007, 18:14
Оле,ужас Хамилтън май ще стане световен шампион ,аз до последно се надявах, че Кими ще спечели но все пак има надежда

dead_inside
10-04-2007, 15:14
Най-вероятно Хамилтън ще стане световен шампион и то заслужено,защото е наистина много добър.Относно Кими-и аз страшно исках той да е шампион тая година,ама... :cry: Иначе Кими е страхотен,адски много му се кефя,много добър пилот е,но явно нещо не му достига,за да стане шампион.Дано следващият сезон да успее :D

radito
10-09-2007, 13:00
Райконен определено няма да е шампион не говори глупости :smt019

kemurcho
10-14-2007, 15:27
Най-вероятно Хамилтън ще стане световен шампион и то заслужено,защото е наистина много добър.Относно Кими-и аз страшно исках той да е шампион тая година,ама... :cry: Иначе Кими е страхотен,адски много му се кефя,много добър пилот е,но явно нещо не му достига,за да стане шампион.Дано следващият сезон да успее :D
хамилтън въобще не е много добър щото чухте ли когато казаха че взима инфо от колата на алонсо от 2 години го готвят да стане шампион и кара на симулатори като луд (това за шампиона нз дали е така но за симулатора е вяно) и пак симулатора си е почти даже да не кажа че е като реаен болид както каза алонсо че симулатора на рено сравнение с този на макларън е като плей стейшън и на него даже могат да се пробват нови части.и за хамилтън няма наказаниа от фиа примерно на монца на алонсо му измислят някви наказания и на другите пилоти.абе с две думи ФИА и отбора са си решили да направят хамилтън шампион и алонсо със право догодина ще направи пауза.к'во само да са ядосва с тия смрадове.даже и мениджъра на макларън каза че за него е недоостима алонсо да стане шампион апа за кими каза че от него не се бои щото той бил тих и спокоен и нищо не казва и нищо и не прави :smt013

TheSadGirl
10-14-2007, 20:41
i az sam za kimi.dano masa gi butne taka i alonso i luis(ama 6te e malko trudno) a otnosno tva 4e ne kazval ni6to konkretno na intrevutata-mi toj si e takav sq kvo da se prai(spomnqm si 4e v na4aloto na 6ampionata edin komentator kaza 4e si izrazqval emociite kato kub4e led :-D ) 6te stiskame palci pa kvot stane

penchoveca
10-21-2007, 23:17
[quote=Lestat357]
Не ми се пише сега подробно, а и точно тук го намирам за безсмислено, но ще кажа само - Кими няма да стане световен шампион не само през 2007-а, а и въобще. Ако ще лично Господ да слезе да го навигира и да му дава уроци. :smt019 :smt019 [-X Кви са тия глупости?

Съжалявам Тединцйе, но това е грубата истина! Иначе може и по-добре да изглежда и от Алонсо и от Хамилтън взети заедно, но не притежава необходимите качества, за съжаление. Аз също съм им фен на Ferrari, но и тази година световен шампион от там няма да излезе. Да не говорим какъв карък е Кими... Фенки има бая, не отричам, но феновете му са по-малко. Не става само с визия - трябват и уменияааа. :D

П.С.: Все така готов съм да подкрепя горното твърдение по най-силния/добрия възможен начин - залагайки пари. Това информативно го пиша само - знам че парите, които така щедро харчат много голяма част от юзърите в този форум са ги получили по формулата "Тате носи, мама меси!".





Браво на Кими!Честита победа на всички фенове и дано това е САМО НАЧАЛОТО !!!
р.с. За ужас на Алонсио!!! \:D/ :-({|= [-X

penchoveca
10-21-2007, 23:23
Браво на Кими!Честита победа на всички фенове и дано това е САМО НАЧАЛОТО !!!
р.с. За ужас на Алонсио!!! :smt005
=D> =D> =D> :lol: \:D/ \:D/

NerazreshenSimvol
10-22-2007, 08:32
Райконен определено няма да е шампион не говори глупости :smt019

:smt006 :smt005 :smt005 :smt005

xXxScreamxXx
10-22-2007, 09:15
Mn se nadqvax 44e 6te stane 6ampion i toi vze 4e stanaa :-D Mn se radvam za nego i za ferari kato cqlo

dead_inside
10-22-2007, 10:02
йеееееее Кими шампион \:D/ Супер!!!Не вярвах,че ще успее!Леле колко се радвам..!Дано това наистина е само началото =D> Браво на Кими

radito
10-22-2007, 10:16
СМЕШНИЦИ!!!!! АЛОНСО СИ Е НОМЕР 1!!!!!!!

penchoveca
10-22-2007, 11:25
Малка подробност:ЛЕОНСИО-БЕШЕ номер 1!!! \:D/ =D>

2pac4ever
10-22-2007, 17:55
Честито на Кими. Аз лично бях за Хамилтън ма все пак...

chase_93
07-07-2008, 14:11
Не харесвам Кими . Но се радвам , че стана шампион а не Хамилтън :-o
Но Алонсо си остава моя шампион! :-P

yordanka_
07-28-2008, 10:56
Той е моят любим пилот от Ф1 споделете и вашите мнения за него и дали според вас ще стане шампион за 2007 \:D/

Не ми се пише сега подробно, а и точно тук го намирам за безсмислено, но ще кажа само - Кими няма да стане световен шампион не само през 2007-а, а и въобще. Ако ще лично Господ да слезе да го навигира и да му дава уроци.

П.С.: От сегашните - Алонсо и Люис ме кефят, първия от няколко години насам, а втория все повече напоследък!
П.С.(2): Пари съм готов да заложа в подкрепа на по-горното си твърдение. 50лв, примерно, ако има навити? Само да уточня, че този бас вече съм го печелил... ami kakvo 6te kaje6 sega kato kimi prez sezon 2007 stava svetoven 6ampion .kimi e nai dobriqt pilot vav f1 spored men