PDA

View Full Version : poredniqt broikadjiq...dali... :(



MonitOoOo
05-14-2007, 07:52
Izvinqvam se 4e istoriqta e mnogo dalga i 6te sam naistina blagodarna na vseki,koito q pro4ete i mi kaje svoeto mnenie.
S nego se zapoznax v na4aloto na tazi u4ebna godina.I do predi 1 mesec bqxme samo na "zdrasti".Predi okolo mesec toi mi poiska skype i zapo4naxme da si 4atim.I taka ne sled dalgo mn se sblijixme i ve4e kato se vidixme v u4ili6te se gu6kaxme.S vremeto se privarzax adski mnogo kam nego,a toi se "vlubi" v men.Mojexme da tragnem,samo 4e togava xaresvax edno drugo mom4e i ne6tata ne se polu4ixa."jenkarq" ti4a6e sled mene i mi kazva6e kolko me xaresval i kolko darjal na mene.I mi go pokazva6e.Edin den,kogato otnovo go otrqzax toi zapo4na da se svalq s edna moq priqtelka,no tq mi e priqtelka i zatova ni6to ne se polu4i mejdu tqx.V qda si mu kazax broikadjiq i toi mn se obidi ot tova.Kaza,4e sam go bila naranila.I o6te na drugiq den s nego pak si bqxme kakto predi.Gu6kaxme si i si govorexme prez cqloto vreme dokato bqxma na u4ili6te.Za ,alko da tragnem i na6te razbraxa i mi kazaxa da nqmam ni6to ob6to s nego,za6toto bil tur4in.(a az sam balgarka). Mnogo xora mi kazvaxa lo6i ne6ta za nego,no az ne iskax da povqrvam.I v petak mu kazax,4e roditelite mi ne mi razre6avat da bada s nego.Na nego mu stana mn gadno,no go prie i kaza,4e ne iskal da mi navli4a nepriqtnosti.Sa6to taka kaza,4e mn me bil xareval.Blq blq blq...No sno6ti si 4atixme i toi mi kaza,4e si imal gadje.Ne q xaresval,no se bil celuval s neq i o6te takiva.Sega otnovo ima vazmojnost da tragnem s nego,no ve4e ne mu vqrvam,za6toto tvarde mn me narani.I vapreki tova,ne moga da go gledam s druga.Nz vsi4ko e mnogo obarkano.Molq vi,pomognete mi.Kajete kakvo spored vas trabva da napravq,za6toto ve4e ne moga sama da se spravq s tova :?
P.S.Blagodarq na vs,koito pro4etoxa istoriqta mi i si kazaxa mnenieto

penywise
05-14-2007, 07:57
Molq vi,pomognete mi.Kajete kakvo spored vas trabva da napravq,za6toto ve4e ne moga sama da se spravq s tova :?

лелее на тебе кой щи плаща терапията като станеш на 21 бе...

Chacho
05-14-2007, 08:01
Предлагам да го прецениш хубаво,говори с вашите за предубежденията им и си реши сама какво искаш.Може и да опиташ,за да видиш как ще сте във връзка,но си имай едно на ум.Това от мен,ти си обмисли хубаво как точно искаш да действаш и не се панирай ;) Успех!

koalka
05-14-2007, 09:36
Поредното момче, което не знае какво иска и си мисли, че може да има всяко момиче.Говорил ти е пълни глупости, само и само да тръгнеш с него, а после като е видял, че не му връзва е отишъл при друга, нормално.По-добре не се занимавай повече с такива.

BebeTooOoo
05-14-2007, 10:00
Napulno sum suglasna s koalka.Az bqx v su6toto polojenie.Mom4eto iska6e da trugne s mene...no az go otrqzax... i taka nqkolko puti...i xop xvana si druga i mi kaza 4e ne q xaresval....pfffffffffffffff....tova sa samo gluposti...i to samo i samo da trugne6 s nego...a kato vidql 4e nqma 6ans s tebe...xva6ta si druga...ne se zanimavai s toq ... preporu4vam ti go... [-X

_[LiFe-StiLe]_F
05-14-2007, 10:09
такива игрички най ги мразя #-o ту с тебе, ту не... ту се отказва, ту пак се прави на много влюбен и упорит... и изобщо самата мисъл, че е турчин би трябвало отдавна да те е накарала да стоиш на километри от него :? и това ми било българка?! в тебе капка патриотизъм няма ли бе, келешче :-s

MimityYy
05-14-2007, 10:48
da ..ako bqh na teb fakta 4e e tur4in 6te6e do nqkakva stepen da me otblasne ot nego ... no tva nqma zna4enie ...ako pita6 men tva si e palen gaden broikadjiq !! i za jalost ostanaha mn malko svestni mom4eta v bg ..vsi4kite po4ti sa stanali takiva kato toq ..az su6to popadam postoqnno na takiva i posle razbiram typata im taktika -parvo omaivat momi4eto s vsqkakvi gluposti i pulnqt glavata i s laji ..i ako slu4aino tq ne im se varje q zamenqt s parvata sre6tnata glupa4ka bez da ti dadat obqsnenie ...

BAYO
05-14-2007, 11:24
Еми тфа е нормално. По-малка с по-голям... тфа е от годинките.Той я зарибява, тя се хваща на въдицата, после депресии и стресове, разни други подобни. Ама нали човек се учи от грешките си, надявам се да не я повтаряш, или поне не толкова често.

MonitOoOo
05-15-2007, 20:26
Еми тфа е нормално. По-малка с по-голям... тфа е от годинките.Той я зарибява, тя се хваща на въдицата, после депресии и стресове, разни други подобни. Ама нали човек се учи от грешките си, надявам се да не я повтаряш, или поне не толкова често.
ama toi e kolkoto mene na godini.no kakto i da e.Blagodarq na vs za otgovorite :wink:

Adwokat
05-16-2007, 00:06
Ами ти също си го наранила... в тоя случай не само той е виновен , но и ти..

alkobalko
05-16-2007, 04:03
Неговите постоянни игрички доказват, че той самия не знае какво иска, ту с една, ту с друга. Просто търси момиче да му се връзва. И когато види, че едното не поддава, тича при друга. Няма смисъл да се занимаваш с такова момче. Акотолкова държиш да си с него, поговори с родителите си, разбери причините им да се противопоставят на връзката ви. Но и според мен е по-добре да не тръгваш с него.

05-16-2007, 05:28
a tq kato go e otrqzala 10 pyti toi kvo da prai? da si sedi sam li? Mnogo ste interesni si4kite.. mn qsno, 4e nqma da sedi sam ne e samo edno momi4e na toq svqt...