PDA

View Full Version : kak da skasam s nego ? ;(



blue_star
05-14-2007, 10:50
S gajeto mi sme zaedno ot nqkolko meseca,no vapreki 4e oshte go obi4am ne vijdam smisyl da prodaljavame.Toi vinagi e zaet s neshto...prosto mnogo e gadno taka.Dnes imam sreshta s nego i sym reshila da si pogovorq mn sas nego i da sloja krai na tova,zashtoto smisal nqma.Kajete kak shte e nai-dobre da skasam s nego?Qsno 4e nqma da mu kaja"ei kysame"...obi4am go,gadno mi e,i iskam da mu go kaja po vazmojno nai-priqtelskiq na4in(ne e to4nata duma).help

cherinka
05-14-2007, 10:54
"обичаш" го, а не искаш да си с него.. :shock:

А пробвала ли си да говориш с него за този проблем, който явно само теб те тревожи.

Щом искаш да го късаш, отиваш и му казваш точно и ясно - Не искам повече да се виждаме като двойка, искам да сме само приятели. Той ще те попита Защо, и тогава му обесни защо не искаш да си с него.
(и говори миличко, нали искаш да го скъсаш миличко).

blue_star
05-14-2007, 10:56
"обичаш" го, а не искаш да си с него.. :shock:

А пробвала ли си да говориш с него за този проблем, който явно само теб те тревожи.

Щом искаш да го късаш, отиваш и му казваш точно и ясно - Не искам повече да се виждаме като двойка, искам да сме само приятели. Той ще те попита Защо, и тогава му обесни защо не искаш да си с него.
(и говори миличко, нали искаш да го скъсаш миличко).Naistina mn go obi4am,oba4e nqkak si ot negova strana ne vijdam to4no tova.Ne mi pokazvai koi znae kolko lubovta si(qvno ne izpitva takava)...opitvala sam da govorq s nego,rezultat nqmashe.Dnes pak mislq da probvam,no smqtam 4e vryzkata ni e obre4ena.

malkoto_sladur4e
05-14-2007, 11:03
Kaji mu:ne use6ta6 li,4e ne6to ne e nared v1v vr1zkata ni?Ima ne6to...ne e kakto predi...qvno liybovta zapo4va da si otiva..zatova neka vsi4ko da sv1r6i do tuk i da ni ostane samo edin hubav spomen,i pomni nikoga nqma da spra da te obi4am!

BAYO
05-14-2007, 11:03
Еми щом така си решила. Отиваш при него и му казваш, че тва вашето не може да продължава така. Ти да даваш всичко от себе си, а той просто с лека ръка да загърбва всичко. Кажи му, че искаш и ти малко любов, малко нежност. И ако не е в състояние да ти даде това, което искаш, просто му кажи, че няма смисъл да продължавате така. :?

experiment_m
05-14-2007, 11:13
Ако бачка по много е възможно за това да не може да ти отдели достатъчно време.А и не всеки умее да изразява чувствата си. Замисли се какво ще правиш после, като скъсате, ако наистина го обичаш.

_[LiFe-StiLe]_F
05-14-2007, 11:22
а преди да поискаш да скъсате опитала ли си да оправиш нещата? да поговорите защо все няма време за теб? ;)

neverand
05-14-2007, 12:02
Първо седни и сериозно помисли,какво искаш ти?И дали наистина го обичаш,ако е вярно това,което казваш,мога да кажа,че хич не го обичаш,този който изпитва любов не къса половинката си.Сериозно седни и помисли какво искаш,и какъв е смисъла да го късаш?Защо не поговориш с него и му кажи сериозно,че ако продължава така ще се наложи да се разделите.

Virt-Tuning
05-14-2007, 12:06
Абее ходи си с момчето бе поговерете и ще се орпаи сичко

deni9444
06-29-2007, 15:27
imam po4ti sa6tiq problem. ve4e ne obi4am gajeto si. nier sme prekaleno razli4ni ot razli4ni gradove, bqhme zaedno z akratko atoi tfardi 4e stra6no mn me obi4a. kogato mu kazah 4e e po dobre da se razdelim toi mi kaza 4e 6te se samoubie ako ne mu dam o6te 1 posleden 6ans ( vapreki 4e toi nqma nikakfa vina), no vinata ne e i v men. prosto s vremeto 4ustfaata mi izstinaha i sega nz kakfo da pravq.

Presley
06-29-2007, 15:34
След като твърдиш ,че го обичаш ,недей толкова лесно да теглиш чертата.По-добре поговори с него и може пък да се постарае да промени положението.Не прибърэвай,да не съжаляваш...!И все пак ,ако толкова държиш...как?Еми ддэ,просто му го кажи,но иэложи мотивите си ,эащото може да прояви желание да се поправи.

koalka
06-29-2007, 17:32
Темата не е чак толкова стара, но предполагам авторката е решила проблема си.Заключвам...