PDA

View Full Version : мимичета какъв тип харесвате



05-14-2007, 12:40
здравейте!
ако мога да разделя момчетата на два основни тип-а, (но вие кажете кои качества ви кефят) кои бихте предпочели и защо (най-вече момичетата м/у 14-18годишни)?
1) емоционални, грижовни, леко наивни, не винаги уверени
2) нахакани, с риск да засегнат, грубовати, сладко агресивни

п.с. момче съм на 17 и понеже на моменти съм от всички състояния по малко и се чудя кое би ме представило в по-добра или по-лоша светлина.

ако на някой му се занимава може да разкаже някоя история и момчетата могат да си кажат мнението :smt016

neverand
05-14-2007, 12:42
Много зависи от момичето,всички искат различни неща,а най-лошото е когато не знаят какво искат.Но аз предпочитам да съм


1) емоционални, грижовни, леко наивни, не винаги уверени

ABSOLUTme
05-14-2007, 12:48
Малките момичета(около 14 години) си падат по лошите батковци,по-отворените.Тези,които знаят всичко,които са груби понякога и т.н.
Големите момиченца(от 18 нагоре) търсят освен удоволствие,и по-стабилна връзка.Момчето/мъжът трябва да е пораснал,да е отговорен,да знае какво иска и какво може да и даде.Общо взето стабилност търсят,независимо дали имат дългосрочни планове..

05-14-2007, 12:59
Малките момичета(около 14 години) си падат по лошите батковци,по-отворените.Тези,които знаят всичко,които са груби понякога и т.н.

Аз съм на 14,но определено бих избрала първото. :wink:

koalka
05-14-2007, 13:29
Да не е някой лигльо и п***о, но да не е и някой грубиянин.Да се държи като мъж, на положение.Като има проблем да може да го разреши, а не да е неуверен.Нещо такова.Златна среда, а не две крайности.

`Death`Whore``
05-14-2007, 13:31
Симбиоза между двете. Трябва да е мил, но с мен и то не постоянно - иначе е лигльо. Не трябва да е агресивен към мен, но е готино да е агресивен понякога. Да не е неуверен в общуването си с мен, но да не е и нахакан.

vikipf
05-14-2007, 13:32
Малките момичета(около 14 години) си падат по лошите батковци,по-отворените.Тези,които знаят всичко,които са груби понякога и т.н.
Големите момиченца(от 18 нагоре) търсят освен удоволствие,и по-стабилна връзка.Момчето/мъжът трябва да е пораснал,да е отговорен,да знае какво иска и какво може да и даде.Общо взето стабилност търсят,независимо дали имат дългосрочни планове..
Правилно, правилно... Повечето "момиченца" харесват 2. тип... Аз съм на 14 и имах връска с едно момче (мил ,грижовен... бла бла... ) , но се запознах с един негов пр който беше неговата противоположност... ХА та дори го зарязах заради "Мойту голямо мечу"... Повечето момиченца сме така... Предпочитаме да ни нараняват, пред нещо сигурно...

MarZel4e
05-14-2007, 13:54
mii vsi4ki momi4eta imat razli4i ideali za mom4eta no pove4eto iskat pove4ko vnimanie i dobro dyrjanie ot strana na mom4eto a ne da e nqkoi grubiqn i da se pravi na golemiq myj i da ska4a da se bie s koito i da e bilo za gluposti tfa si e samo moe mnenie de :mrgreen: :lol:

IlLuSi0nS`
05-14-2007, 14:08
кефим се на момчета, които не ги ебе към къф тип и т.н. спадат и не се чудят как трябвало да се държат, за да ги харесвали..
1. всеки харесва различни хора
2.всеки е различен от другия
3. няма типове както при момчетата така и при момичетата
4. бъди си какъфто си и толкова..

извод: автора на темата е комплексиран балък
съвет: порасни.. голямо момче си вече да се занимааш с глупости

Deni4ka93
05-14-2007, 15:19
Малките момичета(около 14 години) си падат по лошите батковци,по-отворените.Тези,които знаят всичко,които са груби понякога и т.н.
Големите момиченца(от 18 нагоре) търсят освен удоволствие,и по-стабилна връзка.Момчето/мъжът трябва да е пораснал,да е отговорен,да знае какво иска и какво може да и даде.Общо взето стабилност търсят,независимо дали имат дългосрочни планове..

Аз съм на 14 години и не търся лош батко...Искам някой,който да ме уважава и да се съобразява с мен...Значи а)

Presley
05-14-2007, 15:26
Ами по скоро вариянт номер 2...въпреки ,че е най-добре да е със сборни качества и от двата вариянта... :-k

SINDEL
05-14-2007, 16:44
:-s
Ако тва са двата възможни типа, май по-добре ще е да се ориентирам към девойка :-D
Не, сериозно - първият вариант са някви абсолютни лигльовци. Вторият.. противно зву4и и той. Та най-добре ще е да е някакъв микс от двете

vikipf
05-14-2007, 16:58
:-s
Ако тва са двата възможни типа, май по-добре ще е да се ориентирам към девойка :-D
Не, сериозно - първият вариант са някви абсолютни лигльовци. Вторият.. противно зву4и и той. Та най-добре ще е да е някакъв микс от двете
те са ви дали 2 възможности вие искате 3 :-D

JaklinA
05-14-2007, 17:03
az lichno predpochitam vtoriqt tip momcheta

sladko_bebchence
05-14-2007, 17:04
b) ama si zabrail da dobavi6 "ponqkoga mn mili i nejni4ki" i 4e zad taq obvivka na lo6o mom4e se krie edno mom4e koeto iska da byde obi4ano a i tfa 4e imat takova povedenie nezna4i 4e ne mogat da obi4at

experiment_m
05-14-2007, 17:51
Отговора на този въпрос е лесен. Всички момичета, абсолютно винаги избират възможно най-неподходящия за тях тип.
А тебе май яко те тресе пубертета. :-D Бъди такъв какъвто си.

playful_baby
05-14-2007, 18:04
Малките момичета(около 14 години) си падат по лошите батковци,по-отворените.Тези,които знаят всичко,които са груби понякога и т.н.
Големите момиченца(от 18 нагоре) търсят освен удоволствие,и по-стабилна връзка.Момчето/мъжът трябва да е пораснал,да е отговорен,да знае какво иска и какво може да и даде.Общо взето стабилност търсят,независимо дали имат дългосрочни планове..
много си права!!! Аз съм за сега все още от малките момиченца!!! :lol:

BeautifulWorld
05-14-2007, 18:04
1) емоционални, грижовни, леко наивни, не винаги уверени