PDA

View Full Version : Всички момчета ли са еднакви???



05-14-2007, 12:47
Ох,аз съм на 14 и не мога да си намеря свястно момче.На моята възраст мислят само за компютърни игри и за някви бебешки глупости,а по-големите са много перверзни и все за е***е говорят!!!Няма ли момчета,които да влагат малко любов и да са свестни???Имам чувството,че никога няма да намеря подходящия човек и съм много отчаяна :(

05-14-2007, 12:49
Като не ти аресват момчетата си търси мома

05-14-2007, 12:50
Впрочем да мислиш и говориш за секс не те прави перверзен... ама какво ти обяснявам!? Като порастнеш ще разбереш

neverand
05-14-2007, 12:53
Имаш време ;)

05-14-2007, 12:54
Мисълта ми беше,не че говорят за секс,а че са перверзни,в буквалния смисъл на думата.Пък и ме дразни,още преди да са миразбрали името да ме питат дали съм девствена!

malkoto_sladur4e
05-14-2007, 12:54
Ми смятай аз бях на 12 когато тръгнах с моя (тогава той беше на 19),и нито е мислил за пц игри нито за секс ми е натяквал като луд!Аз мн олучих с тфа момче пък за теб нзм ама и ти ще си намериш някой свестен бе спокС! :wink:

05-14-2007, 13:06
Ми смятай аз бях на 12 когато тръгнах с моя (тогава той беше на 19)
:shock: :shock: :shock:

:
05-14-2007, 13:21
Според мен, ако преди да са ти научили името питат девствена ли си - вероятно или си ги срещнала в чата, или те се мотаят само там!
Със сигурност има свестни момчета на 14 (поне аз познавах, като бях на толкова)... е, те също мислят за секс, но няма да ти говорят за това, защото също като теб се притесняват. Целувки и УСПЕХ!~ :smt007

:
05-14-2007, 13:21
Според мен, ако преди да са ти научили името питат девствена ли си - вероятно или си ги срещнала в чата, или те се мотаят само там!
Със сигурност има свестни момчета на 14 (поне аз познавах, като бях на толкова)... е, те също мислят за секс, но няма да ти говорят за това, защото също като теб се притесняват. Целувки и УСПЕХ!~ :smt007

:
05-14-2007, 13:21
Според мен, ако преди да са ти научили името питат девствена ли си - вероятно или си ги срещнала в чата, или те се мотаят само там!
Със сигурност има свестни момчета на 14 (поне аз познавах, като бях на толкова)... е, те също мислят за секс, но няма да ти говорят за това, защото също като теб се притесняват. Целувки и УСПЕХ!~ :smt007

koalka
05-14-2007, 13:25
Естествено, че не са еднакви, но в момента си в такава възраст, че на никъде...

`Death`Whore``
05-14-2007, 13:30
Ми смятай аз бях на 12 когато тръгнах с моя (тогава той беше на 19),и нито е мислил за пц игри нито за секс ми е натяквал като луд!Аз мн олучих с тфа момче пък за теб нзм ама и ти ще си намериш някой свестен бе спокС! :wink:
Само да те уведомя, че приятелят ти има сериозни проблеми - психически и в сексуалното развитие /или поне е имал/, щом на 19 години не ти е натяквал за секс.

Bouldrix
05-14-2007, 13:32
Даже и не съм чел постовете но искам да си дам моето мнение: Много ясно, че всички момичета "не" са еднакви. Просто всички ни зарязват заради еднакви неща общо взето. Всеки може да си намери момиче, за всеки има момиче с което да си пасне.

vikipf
05-14-2007, 14:01
Ми смятай аз бях на 12 когато тръгнах с моя (тогава той беше на 19),и нито е мислил за пц игри нито за секс ми е натяквал като луд!Аз мн олучих с тфа момче пък за теб нзм ама и ти ще си намериш някой свестен бе спокС! :wink:
Мълчи па ти бе... И щом на 19 не ти е натяквал за секс... На 20 сиг... :smt011
Ми кат не ти харесват 14 годишните намери си някой на 15... :? Ама от личен опит... : Същите са... Тряа ти някой по-голям ако не искаш да ти натякват толкова често за секс.. Само няма да говорят... Тва не им пречи д амислят...

alkobalko
05-14-2007, 14:14
Не всички момчета са еднакви. Има много, който не говорят само за компютри и секс. Може би още не си го открила, а и ти е доста раничко. След някоя друга година ще откриеш подходщото момче.

Valserp
05-14-2007, 14:42
Мисълта ми беше,не че говорят за секс,а че са перверзни,в буквалния смисъл на думата.Пък и ме дразни,още преди да са миразбрали името да ме питат дали съм девствена!

:smt005 Ми води си изводи с какви хора се събираш.
А още си млада, за да стигаш до изводи от типа "всичко еди-какво си е еднакво и ми е ясно".
:smt005

Bouldrix
05-14-2007, 15:06
Не всички момчета са еднакви. Има много, който не говорят само за компютри и секс. Може би още не си го открила, а и ти е доста раничко. След някоя друга година ще откриеш подходщото момче. - Права си много :) :-D

AnGeL_oF_dArKnEs
05-14-2007, 15:07
Аз пък викам че дори и да не ти е казвал нищо за секс определено си го е мислил! Не може без въобще да си помисли това противорече на законите на природата! :D

Presley
05-14-2007, 15:11
Имаш време ;)
Съгласна съм!Все пак си само на 14,имаш още много момчета тепърва да срещаш,да се раэдиляш,да се влюбваш и т.н!Не се отчайвай,ще попаднеш но човек,който ще ти пасне рано или късно ;-)

BebeTooOoo
05-14-2007, 15:33
Съгласна съм с Presley`n`Sum. На 14 си... има време...ще срещнеш и ти подходящото момче

gamercheto_
05-14-2007, 15:59
Извиняваййй......14 годишна пикла тръгнала да ми говори че всички момчета били еднакви....ти колко познаваш 10-20.....прекалено си малка за да стигаш до такива изводи....аз се чудя дали знаеш кво тряя да почне да ти идва всеки месец а не защо не можеш да си намериш свясно момче!!! говорили за секс..ми ти за кво говориш как искаш да си намериш добро момче за теб....тва са нещата които говорят лапетата....щот всичко вече ни е такова...вместо за играчки да си мислите тръгнали да се дерзаят що си нямали приятели...малко ви е раничко кат станещ на 17-18 тогава можеш да правиш такива заключения!!! ](*,) ](*,)

slan4iceto_n
05-14-2007, 16:20
hmmmmmmmm da poznato mi zvu4i samo 4e ot horata koito poznavam samo nai-zadrastenite mislqt za pc igri a pove4eto ot tezi s koito ob6tuvam-samo sex,svirki,cici i t.n. i to hora na 14-15 ne govorq za po-golemi.kakvo da ti kaja mila qvno ne sme slu4ili na podhodq6tite hora.ina4e ima svestni mom4eta.naprimer imam nqkolko priqteli koito sa neveroqtni hora-super pe4eni,gotovi da te za6titqt vinagi i t.n. ehhhhhhh jalko 4e sam tolkova vliubena v edin ot tezi koito si mislqt samo za sex i ne moga da pogledna na tezi kato na ne6to pove4e ot fr

guaHa_reH4eBa
05-15-2007, 22:27
Abe da vi kaja (moe mnenie ama .. ) to si e do chovek .. Znachi do septemvri hodih s edin .. edna godina po-golqm ot men demek toi beshe na 15 az na 14 ... ne mi e govoril za seks .. ama na priqtelite si adski mnogo ..rabotata beshe tam che negoviqt prqtel deto izlizashe s nego beshe moi nai dobyr priqtel i toi mi razkazvashe vsichko.I momcheto s koeto hodih postoqnno ne znam dali da se iztykne kato golqm ,,eb*ch" postoqnno :osvobodete mi spalnqta. Nqkvi ei takia .. kato skysah s nego chuvah repliki ot roda na : Skysah s neq shot ne mi pusna .. i ei takiva ...
Ot togava razbrah 4e ,,momchetata" na moqta vyzrast ili 1 godina po-golemi ..misqlt s dolnata s glava i to ne ot nujda a ot lubopitsstvo .. Priqtelq mi v momenta e 4 godini po-golqm ot men i ne mi e govoril za tova , dyrji se super dobre s men .. prosto e porasnal .. za sebe si az nqam drugo obqsnenie ...




Sorry za romana...

fak_you_maafaka
05-15-2007, 23:10
Малко ти е трудна ситуацията. Момчетата на твоята възраст са направо лапета, защото се развиват и по-бавно. А батковците за какво друго да мислят при условие че си само на 14? Сорка, изчакай малко.

PS: не са еднакви, стига с тия тъпи заключения.

Adwokat
05-15-2007, 23:46
Всички момчета сме различни.. аз като бях на 14 само дискотеки и обичах да се забавлявам адски много , но не само с компютри и т.н ми сякви занимания.

coteto
05-16-2007, 17:01
samo edno moga da ti kaja VSI4KI MOM4ETA SA EDNAKVI
i az mislex moq priqtel za po razli4en ot dr no sam gre6ala adski mnogo mnogo :smt010