PDA

View Full Version : Приятелят ми е на 26...



BeMyLover
05-14-2007, 17:26
Това което ще ви питам не е точно проблем но искам съвет значи приятелят ми е 26 значи имаме 11години разлика ходим от почти 2год и много се обичаме но понякога ми се е искало да го сменя поне за една вечер в смисъл да не бъда постоянно с него не че ми е писнало но просто понякога ми писва от него но никога не бих го зарязала на вас това случвало ли се е :)

05-14-2007, 17:32
дам определено ми се с случвало и то не 1 път.може да го смениш за 1 вечер и да си продължиш после пак с него само гледай да не ти става практка.А ако ти трябва някой способен индивид мода да се предложа :D

05-14-2007, 17:33
не че ти е писнало, но понякога ти писва... да разбрах те!

Schnitzer
05-14-2007, 17:39
Ако ти е писнало от един човек не се залъгваи че го обичаш :wink:

BeMyLover
05-14-2007, 17:43
Ако ти е писнало от един човек не се залъгваи че го обичаш :wink:
Обичам го и то супер много но понякога ми е скучно с него всичко в него е супер,секса с него ми харесва но понякога чувствам нещо като че ли ме дърпа от него но не съм му изневерявала никога и ако направя тази глупост се чудя дали ще съжелявам

Schnitzer
05-14-2007, 17:47
Ако ти е писнало от един човек не се залъгваи че го обичаш :wink:
Обичам го и то супер много но понякога ми е скучно с него всичко в него е супер,секса с него ми харесва но понякога чувствам нещо като че ли ме дърпа от него но не съм му изневерявала никога и ако направя тази глупост се чудя дали ще съжелявамА ти си на 15 и ходите вече 2 години а? :D Тоя да е некъв педофил на 24 да си фане 13 годишна :roll:

BeMyLover
05-14-2007, 17:48
Не е педофил

05-14-2007, 17:49
Ам това да му изневериш би било най-тъпото нещо което можеш да направиш според мен!Ако ти е скучно понякога с него измисли какво да правите, нещо по различно и интригуващо, защо е нужно да му изневеряваш.А и после с какви очи ще го погледнеш и примерно ще му кажеш обичам те след като знаеш че вчера си била с друг!?Трябва да си много .... нз.Различни хора различни мнения и действия...но за мен това е най-най-тъпото нещо което можеш да направиш.Надявам се да направиш правилния избор.

BeMyLover
05-14-2007, 17:53
И аз така си мисля но аз нз какъв проблем имам бе хора всичко с него е просто страхотно каде е проблема в мен ли дали вече не го обичам но това ще е абсурт уфф нямам никаква представа мн ми е трудно

BeautifulWorld
05-14-2007, 17:54
Ако ти е писнало от един човек не се залъгваи че го обичаш :wink:
Тя казва, че понякога само и дотяга. Има различни видове обич и не само твоята е истинска.
Когато усетиш, че ти е писнало, спри да го търсиш за малко, отказвай като иска да излизате... Не е нужно да му казваш "Искам известно време да не се виждаме", просто се разбери да излизаш с приятелки или му кажи, че не ти се излиза. Когато не виждаш гаджето си известно време и ако наистина го обичаш, започва да ти липсва.

BeMyLover
05-14-2007, 17:57
Ако ти е писнало от един човек не се залъгваи че го обичаш :wink:
Тя казва, че понякога само и дотяга. Има различни видове обич и не само твоята е истинска.
Когато усетиш, че ти е писнало, спри да го търсиш за малко, отказвай като иска да излизате... Не е нужно да му казваш "Искам известно време да не се виждаме", просто се разбери да излизаш с приятелки или му кажи, че не ти се излиза. Когато не виждаш гаджето си известно време и ако наистина го обичаш, започва да ти липсва.
Но представи си че почна да харесвам някой друг през това време което не съм с приятеля ми или направя някои глупост като знам каква съм особенно ако отида на някой купон

krem4et0
05-14-2007, 18:03
Не е педофил
да, бе да! не е педофил. Нито 1 свестен младеж на 24 не си хваща момиченце на 13!!!!!!!!
А иначе е нормално да ти писва-та вие сте различни поколения и е нормално да имате различия. Обаче как така си си сложила ник с него, а ти писва от него. малко на заблудено и неосъзнато девойче ми мязаш!

BeautifulWorld
05-14-2007, 18:03
Не говоря за дълъг период, а за около седмица. Щом обичаш приятеля си, дори и да си харесаш друг, би ли си легнала с него? Естествено, че от време на време някое момче ще ти прави по-силно впечатление. Имала съм моменти, в които съм си мислела "Ако нямах гадже..." Да, ама имам и го обичам.
Ако все пак ще изневеряваш, гледай да е така, че той да няма как да разбере - примерно ако отидеш някъде в друг град. Там няма кой да му докладва на него, та зарибявките с този и онзи са почти легални :wink:

BeMyLover
05-14-2007, 18:05
Не говоря за дълъг период, а за около седмица. Щом обичаш приятеля си, дори и да си харесаш друг, би ли си легнала с него? Естествено, че от време на време някое момче ще ти прави по-силно впечатление. Имала съм моменти, в които съм си мислела "Ако нямах гадже..." Да, ама имам и го обичам.
Ако все пак ще изневеряваш, гледай да е така, че той да няма как да разбере - примерно ако отидеш някъде в друг град. Там няма кой да му докладва на него, та зарибявките с този и онзи са почти легални :wink:
Да се нядавям да не стигна до там и мн ти благодаря за съвета :wink:

изгонена__от__рая
05-14-2007, 19:23
Ми че и моя е на 26...

BeMyLover
05-14-2007, 19:25
Ми че и моя е на 26...
А ти на колко си?

BeMyLover
05-14-2007, 19:27
Не е педофил
да, бе да! не е педофил. Нито 1 свестен младеж на 24 не си хваща момиченце на 13!!!!!!!!
А иначе е нормално да ти писва-та вие сте различни поколения и е нормално да имате различия. Обаче как така си си сложила ник с него, а ти писва от него. малко на заблудено и неосъзнато девойче ми мязаш!
I za6to si misli6 4e 24 godi6en nikoga nqma da si hvane 13godi6no momi4e

LetiCherry
05-14-2007, 19:34
Ми не, не ми се иска да го сменям за нито една но6т! Стига си ми, не ми омръзва да съм с него...Ако ти омръзва зна4и не6то не е в ред! Как го оби4а6, а на моемнти иска6 да пробва6 друг?!

@Ани, ако се разделят и той й долипсва ТОВА НЕ зна4и, 4е го оби4а, а зна4и, 4е е свикнала с него след 2 годи6на връзка, което е нормално след толкова време. А с навика е наи-трудно да се бори6, но това не зан4и лубов, ако й липсва!

И какво му е нормалното - на 13 си играех с кукли, а ти прави6 секс. А тоя 26 годи6ния е малоумен, 4е се заминава с деца...А ва6те знаят ли, 4е той е с 11 години по-голям от теб?! ](*,)

05-14-2007, 19:37
Нито един нормален мъж над 20 г. няма да тръгне да се занимава сериозно с 15 годишна. Единствените изключения са възможни само с цел секс.
(Между другото като сте почнали връзката той трябва да е бил на 24 а ти на 13, това е просто смешно).

BeMyLover
05-14-2007, 19:51
P1rvo 6te otgovorq na leti_cherry da moite roditeli znaqt za negovite godini i v1ob6te ne se protiv na6ata vr1zka toi ne e nqkak1v maloumen da e s men samo zaradi sexa roditelite mi daje mn go haresvat
A ti gost4e 6tom sme zaedno ve4e 2godini ti kak misli6 4e ne e seriozen li a?i v1ob6te ne e sme6no

die
05-14-2007, 20:13
А ти си на 15 и ходите вече 2 години а? Тоя да е некъв педофил на 24 да си фане 13 годишна



\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ =; =; =;

krem4et0
05-14-2007, 20:13
Не е педофил
да, бе да! не е педофил. Нито 1 свестен младеж на 24 не си хваща момиченце на 13!!!!!!!!
А иначе е нормално да ти писва-та вие сте различни поколения и е нормално да имате различия. Обаче как така си си сложила ник с него, а ти писва от него. малко на заблудено и неосъзнато девойче ми мязаш!
I za6to si misli6 4e 24 godi6en nikoga nqma da si hvane 13godi6no momi4e
Не говори добре за него. Мъж на 24 вече трябва да е вишист, да има работа, да е що-годе самостоятелен и да се оглежда за майка на децата си. на 24 си е доста стабилен младеж, а 1 стабилен младеж не иска детенце на 13, а истинско момиче край него. И още нещо. моето гадже е на 22 и се възмущава от 15-16 годишните, които се прегръщат и целуват по парковете. 1 мъж над 20 би следвалода си търси момиче поне на 18. Ей това ми е мнението!

BeMyLover
05-14-2007, 20:23
Moje i da ste pravi no az znam 4e toi me obi4a i 4e az go obi4am taka 4e dali e s 11godini po golqm ot men ili ne e tova ne me interesuva

Unknown-19
05-14-2007, 20:38
P1rvo 6te otgovorq na leti_cherry da moite roditeli znaqt za negovite godini i v1ob6te ne se protiv na6ata vr1zka toi ne e nqkak1v maloumen da e s men samo zaradi sexa roditelite mi daje mn go haresvat
A ti gost4e 6tom sme zaedno ve4e 2godini ti kak misli6 4e ne e seriozen li a?i v1ob6te ne e sme6no


Разбира се че е сериозен.Това е така защото не може да си намери нищо около неговата възраст и се хваща с хлапачки като тебе.Извинявай ама аз съм на 19 години и ми става смешно само от мисълта да се занимавам с 13-14 годишна.Имам си граници и принципи а даже и да ги нямах не виждам какво бих намерил в 13 годишно момиче.

BeMyLover
05-14-2007, 20:42
P1rvo 6te otgovorq na leti_cherry da moite roditeli znaqt za negovite godini i v1ob6te ne se protiv na6ata vr1zka toi ne e nqkak1v maloumen da e s men samo zaradi sexa roditelite mi daje mn go haresvat
A ti gost4e 6tom sme zaedno ve4e 2godini ti kak misli6 4e ne e seriozen li a?i v1ob6te ne e sme6no


Разбира се че е сериозен.Това е така защото не може да си намери нищо около неговата възраст и се хваща с хлапачки като тебе.Извинявай ама аз съм на 19 години и ми става смешно само от мисълта да се занимавам с 13-14 годишна.Имам си граници и принципи а даже и да ги нямах не виждам какво бих намерил в 13 годишно момиче.
Emi az kakvo da napravq kato si ima6 granici nikoi ot tuka ne me poznava za da kaje kakva s1m malka ili ne az kogata bqh na 12 godini se d1rjah mmn po seriozno ot 16godi6no momi4e taka 4e vii sega kakvo si mislite si e va6e mnenie az prosto iskah da vi pitam za tova dali e normalno ponqkoga da ne iskam da s1m s nego ni6to pove4e a vie kakvo po4nahte da obs1jdate kolko sme bili goleni i koe e redno i koe ne 6to sme 6tastlivi zaedno zna4i i se obi4ame i d1rjim edin na drug

krem4et0
05-15-2007, 05:27
Може и като 40 годишна да си се държала-твоя работа. Но това не променя факта, че на 13 си си била детенце, че той имайки връзка с 13 годишно момиче е педофил. Я да те питам нещо след като направи 14 г. ли правихте секс или преди това?

LGPz
05-15-2007, 05:37
1.Та ... за какво беше темата?И ти не знаеш!
2.НЕ си голяма,споко.Това,че те ползва батко не значи,че си голямата кака. ;)
3. Емм 3то няма ...

Violenza
05-15-2007, 05:59
Може и като 40 годишна да си се държала-твоя работа. Но това не променя факта, че на 13 си си била детенце, че той имайки връзка с 13 годишно момиче е педофил. Я да те питам нещо след като направи 14 г. ли правихте секс или преди това?
Знаеш ли какво е 'педофил'?

krem4et0
05-15-2007, 06:14
Аз за това я и питам дали е правила секс преди да навърши 14. защото след 14 минава в друга графа. А иначе педофил е зрял човек, който прави секс с деца. на 13-сори, ама си е дете!

ice_cream_f
05-15-2007, 06:16
Това което ще ви питам не е точно проблем но искам съвет значи приятелят ми е 26 значи имаме 11години разлика ходим от почти 2год и много се обичаме но понякога ми се е искало да го сменя поне за една вечер в смисъл да не бъда постоянно с него не че ми е писнало но просто понякога ми писва от него но никога не бих го зарязала на вас това случвало ли се е :)6to ne si nameri6 nqkoe mom4e na tvoqta vuzrast.Estestveno 4e ponqkoga 6te ti pisne ot nego, vse pak imate ogromna razlika v godinite!

Violenza
05-15-2007, 06:24
Аз за това я и питам дали е правила секс преди да навърши 14. защото след 14 минава в друга графа. А иначе педофил е зрял човек, който прави секс с деца. на 13-сори, ама си е дете!
Аз също не съм 'за' подобен тип връзки.
Всичко го има обаче.
Но дори и да го е направила на 13, по закон може и да се води така, но не е, защото тя е била съгласна.

krem4et0
05-15-2007, 06:38
Аз за това я и питам дали е правила секс преди да навърши 14. защото след 14 минава в друга графа. А иначе педофил е зрял човек, който прави секс с деца. на 13-сори, ама си е дете!
Аз също не съм 'за' подобен тип връзки.
Всичко го има обаче.
Но дори и да го е направила на 13, по закон може и да се води така, но не е, защото тя е била съгласна.
Чакай малко-педофилията не е най-напред правно понятия. Тя е сексуално извращение. По-късно е влязло в законите, но на първо място стои психологическата страна на въпроса!

Unknown-19
05-15-2007, 08:17
P1rvo 6te otgovorq na leti_cherry da moite roditeli znaqt za negovite godini i v1ob6te ne se protiv na6ata vr1zka toi ne e nqkak1v maloumen da e s men samo zaradi sexa roditelite mi daje mn go haresvat
A ti gost4e 6tom sme zaedno ve4e 2godini ti kak misli6 4e ne e seriozen li a?i v1ob6te ne e sme6no


Разбира се че е сериозен.Това е така защото не може да си намери нищо около неговата възраст и се хваща с хлапачки като тебе.Извинявай ама аз съм на 19 години и ми става смешно само от мисълта да се занимавам с 13-14 годишна.Имам си граници и принципи а даже и да ги нямах не виждам какво бих намерил в 13 годишно момиче.
Emi az kakvo da napravq kato si ima6 granici nikoi ot tuka ne me poznava za da kaje kakva s1m malka ili ne az kogata bqh na 12 godini se d1rjah mmn po seriozno ot 16godi6no momi4e taka 4e vii sega kakvo si mislite si e va6e mnenie az prosto iskah da vi pitam za tova dali e normalno ponqkoga da ne iskam da s1m s nego ni6to pove4e a vie kakvo po4nahte da obs1jdate kolko sme bili goleni i koe e redno i koe ne 6to sme 6tastlivi zaedno zna4i i se obi4ame i d1rjim edin na drug


Е как много ясно че си била зряла и сериозна на 12.99% от момичетата които попиташ ще ти кажат същото а именно "аз като бях на 12 бях много по зряла от връстниците си".Не се амозалъгвай.
А щом толкова много настояваш да ти кажа нещо по темата ще ти кажа.Омръзнало ти е и аз лично ти се чудя как си издържала толкова.Той е от друго поколение следователно:
1-во - по малко теми на разговор
2-ро - не тебе ти са живее ти си малка и още ти се ходи по купони с приятели или по заведения само с приятелки.
3-то - иска ти се да са зарибяваш и с други момчета.
Съвсем нормално си е това.Че ти си на 16.Самоят факт че съществува тая тема доказва че ти не си толкова зряла за колкото се представяш нито пък си готова за подобен тип връзка.Толкова от мене за сега.



Чакай малко-педофилията не е най-напред правно понятия. Тя е сексуално извращение. По-късно е влязло в законите, но на първо място стои психологическата страна на въпроса!

Много правилно изказване.Всеки пост до тука беше абсолютно смислен поздравлерния =D>

Sisilota
05-15-2007, 08:55
Според мен темата й доказва, че връзките в които има голяма възрастова разлика ( имам предвид teenagers + по-големи "батковци") нямат голямо бъдеще.
Да кажеш, че човекът, който уж обичаш, ти е омръзнал... е това вече...

FelisDirus
05-15-2007, 11:03
Това което ще ви питам не е точно проблем но искам съвет значи приятелят ми е 26 значи имаме 11години разлика ходим от почти 2год и много се обичаме но понякога ми се е искало да го сменя поне за една вечер в смисъл да не бъда постоянно с него не че ми е писнало но просто понякога ми писва от него но никога не бих го зарязала на вас това случвало ли се е :)

Напълно те разбирам...
Обичаш го много, държиш на него и все пак.. ако можеше само една вечер да си сама.

Не, че не искаме мъжете си, просто понякога свободата ни липсва :-D

`Death`Whore``
05-15-2007, 11:05
:smt084 :smt084 :smt084 Била си на 13, когато сте тръгнали! Иначе е нормално да ти "писва" от него - той иска истинска връзка, а ти - да имаш някого, с когото да се натискаш, и когото да "изхвърляш", когато не ти изнася.

FelisDirus
05-15-2007, 11:08
Според мен темата й доказва, че връзките в които има голяма възрастова разлика ( имам предвид teenagers + по-големи "батковци") нямат голямо бъдеще.
Да кажеш, че човекът, който уж обичаш, ти е омръзнал... е това вече...

не, мила
човекът до теб не ти омръзва
свободата ти липсва

`Death`Whore``
05-15-2007, 11:10
Според мен темата й доказва, че връзките в които има голяма възрастова разлика ( имам предвид teenagers + по-големи "батковци") нямат голямо бъдеще.
Да кажеш, че човекът, който уж обичаш, ти е омръзнал... е това вече...
не, мила
човекът до теб не ти омръзва
свободата ти липсва
Възможно е да имаш връзка и да имаш свобода. Но едно е свобода, друго е да ти омръзва човекът.

FelisDirus
05-15-2007, 11:21
Според мен темата й доказва, че връзките в които има голяма възрастова разлика ( имам предвид teenagers + по-големи "батковци") нямат голямо бъдеще.
Да кажеш, че човекът, който уж обичаш, ти е омръзнал... е това вече...
не, мила
човекът до теб не ти омръзва
свободата ти липсва
Възможно е да имаш връзка и да имаш свобода. Но едно е свобода, друго е да ти омръзва човекът.

Е, да, но просто при по-дългите връзки се губи тръпката. Това сме си го говорили много пъти с приятеля ми.
И ми се е искало понякога просто за една вечер да съм свободна и да се забия с някой.. просто така - да има тръпка.

Това не означава, че обичам приятеля си по-малко.
Просто привличане и фантазии :-D

`Death`Whore``
05-15-2007, 11:27
Говориш пълни глупости. Не можеш да обичаш някого и да не го желаеш - ако е така, значи просто си свикнал да си с него. Имах връзка повече от година и тръпката не премина нито за миг. А щом за 1 година не изчезна, значи и за 5 нямаше да стане.

Аз излизам и съм свободна да правя, каквото поискам, а и не страдам от липса на предложения и възможности, но не го правя. Нещата се правят с чувства, дете!

FelisDirus
05-15-2007, 11:35
Говориш пълни глупости. Не можеш да обичаш някого и да не го желаеш - ако е така, значи просто си свикнал да си с него. Имах връзка повече от година и тръпката не премина нито за миг. А щом за 1 година не изчезна, значи и за 5 нямаше да стане.

Аз излизам и съм свободна да правя, каквото поискам, а и не страдам от липса на предложения и възможности, но не го правя. Нещата се правят с чувства, дете!

Ще те помоля да не бъдеш заядлива (не можеш да твърдиш, че някой говори глупости само защото има различно мнение) и да не ме наричаш дете.

И при мен до 1та година беше супер - всеки ден секс, излизане.. бла бла
Но за 2 години и половина нещата малко се променят.
Просто връзката ми е по-улегнала.
Ако не го обичах, нямаше да съм с него, сещаш ли се?

Не съм 13-годишна пикла, която да не знае какво иска.

Не виждам нищо лошо да желаеш да бъдеш с някой друг.

Да не мислиш, че като се омъжиш цял живот ще има тръпка и винаги ще е интересно?

`Death`Whore``
05-15-2007, 11:37
Ако връзката ти беше улегнала и не беше дете, нямаше да имаш нужда просто да се натискаш или изчукаш с някого и да мислиш, че това би повлияло благоприятно на връзката ти.

И за мен са глупости - трябва ли да повтарям "за мен" постоянно?

05-15-2007, 11:58
Ми че и моя е на 26... А тъй а тъй..Продължавайте така.. Следващата да каже че е със 30 годишен.. И после що като ми го вкара отзад и се насрах :lol: :lol: :lol: :lol: Дееа ненормалните момичета... Не знае ебе ли му се чурка ли му се...

FelisDirus
05-15-2007, 12:04
Ако връзката ти беше улегнала и не беше дете, нямаше да имаш нужда просто да се натискаш или изчукаш с някого и да мислиш, че това би повлияло благоприятно на връзката ти.

И за мен са глупости - трябва ли да повтарям "за мен" постоянно?

Явно трябва да го повтаряш. :lol:

А къде точно казах, че нещо подобно би "повлияло благоприятно на връзката ми" ?
Едно е да си фантазираш и да ти се иска, друго е се шляпаш с този и онзи.
Ти едва ли не ще ме обвиниш, че съм сънувала розови сънища с някой друг.
Разшири малко кръгозора си. Хубаво е, когато човек е малко по-широкоскроен.

Не виждам абсолютно нищо детско в думите си.

Няма човек (колкото и дълга и сериозна връзка да има), който поне 1 път да не е пожелавал да бъде с друг/а.
Най-малкото като видиш някой невероятен пич/страхотна мадама на плажа например. Веднага в главата ти нахлуват похотливи мисли.
И какво? Лошо ли е?

Ако карам по твоята логика, означава да приема, че половината човечество е само от неузрели деца.
мяу
щом казваш... :lol:

optical_illusion
05-15-2007, 12:06
преди да го "смениш" си помисли как би се чувствала ако той реши да "смени" теб за една вечер...

Schnitzer
05-15-2007, 12:07
Не е педофил
да, бе да! не е педофил. Нито 1 свестен младеж на 24 не си хваща момиченце на 13!!!!!!!!
А иначе е нормално да ти писва-та вие сте различни поколения и е нормално да имате различия. Обаче как така си си сложила ник с него, а ти писва от него. малко на заблудено и неосъзнато девойче ми мязаш!Що и на мен не ми доиде някоя кака на 24 да ме опаткааааа #-o :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

bungle
05-15-2007, 12:12
Ако връзката ти беше улегнала и не беше дете, нямаше да имаш нужда просто да се натискаш или изчукаш с някого и да мислиш, че това би повлияло благоприятно на връзката ти.

И за мен са глупости - трябва ли да повтарям "за мен" постоянно?

Явно трябва да го повтаряш. :lol:

А къде точно казах, че нещо подобно би "повлияло благоприятно на връзката ми" ?
Едно е да си фантазираш и да ти се иска, друго е се шляпаш с този и онзи.
Ти едва ли не ще ме обвиниш, че съм сънувала розови сънища с някой друг.
Разшири малко кръгозора си. Хубаво е, когато човек е малко по-широкоскроен.

Не виждам абсолютно нищо детско в думите си.

Няма човек (колкото и дълга и сериозна връзка да има), който поне 1 път да не е пожелавал да бъде с друг/а.
Най-малкото като видиш някой невероятен пич/страхотна мадама на плажа например. Веднага в главата ти нахлуват похотливи мисли.
И какво? Лошо ли е?

Ако карам по твоята логика, означава да приема, че половината човечество е само от неузрели деца.
мяу
щом казваш... :lol:

Подкрепям.
И аз съм с дълга връзка и понякога си мисля дали не може за една вечер да съм с някой друг - само тръпка, адреналин, секс без чувства. И после пак всичко по реда си. Но никога не бих го направила.

Фантазиите ми са само в главата ми и не мисля да ги реализирам, или поне тези, които биха ми навредили.

Ето , приятелят ми има един познат- ебаааси пича, иде ми да го хвана и още на момента да му причиня ебаси нещата, само точа лиги естествено, никога не бих го докоснала. И това, че си мисля тези неща, не означава, че не обичам безумно много приятелят ми или ми е омръзнало да бъда с него.

Хормони, ю ноу...

05-15-2007, 13:14
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o

BeMyLover
05-15-2007, 15:21
Може и като 40 годишна да си се държала-твоя работа. Но това не променя факта, че на 13 си си била детенце, че той имайки връзка с 13 годишно момиче е педофил. Я да те питам нещо след като направи 14 г. ли правихте секс или преди това?
Еми значи за първи път го направих с него и вече бях на 14 значи месец след като ги направих

BeMyLover
05-15-2007, 15:24
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де

jjjjjj6363
05-15-2007, 16:01
to kat stane tai da si pisvate rabotat otiva kum kraq si

Unknown-19
05-15-2007, 16:06
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де



Ето ти го отговора -------> Не може да си намери друга.

BeMyLover
05-15-2007, 17:19
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де



Ето ти го отговора -------> Не може да си намери друга.
Не бъди толкова сигурна ти само ако го видиш ще се влубиш в него той може да има мн момичета но е избрал мен

bungle
05-15-2007, 17:58
Дай снимка да го видим този убавец.
Ако е готин обещавам повече да не се заяждам. :)

BeMyLover
05-15-2007, 18:21
Дай снимка да го видим този убавец.
Ако е готин обещавам повече да не се заяждам. :)
Виж

Lambo
05-15-2007, 18:24
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де



Ето ти го отговора -------> Не може да си намери друга.
Не бъди толкова сигурна ти само ако го видиш ще се влубиш в него той може да има мн момичета но е избрал мен

Хахахаха а ти сигурна ли си, че е така, а? Или просто за пред теб се представя за такъв? Аз лично залагам повече на версията, че ти си му просто една от многото и не те е заебал просто защото му пускаш лесно... Никои няма да зареже лесна и сигурна бройкаа.. Освен това помисли малко - може ли едно 15 годишно момиче да задоволи 26 годишен, който вече най-вероятно мисли за брак и деца????.... Ако не си толкова тъпа, мисля че и сама можеш да си направиш изводите... Според мен връзката му с теб е просто за кефа и да има с какво да си запълва времето, а освен това най-вероятно скоро ще скъсате.... Особено пък, ако е як е още по-зле за теб! Ако е зле поне има причина да ходи с теб, но як 26 годишен, който може (по твоите думи) да има всяка, ходи с 15 годишна.... Да бе.... за мен единствената причина да ходи с теб е само защото си му лесна бройка :D Но явно е яко някой, който е завършил даскало, когато ти си го започнала, да те шиба :D Също явно е, че той колкото и тъп да е, пак е много по умен от теб :D Макар, че явно за да те задържа не му трябва много мозък ;) Късмет и ти пожелавам някой ден да се осъзнаеш какво правиш с живота си....

`Death`Whore``
05-15-2007, 18:24
Едно е някой да ви харесва, да си представите дори какво би било в идеалния случай да сте с него, а друго е да мислите колко хубаво би било да сте за една вечер с него. За мен сексът без чувства е безсмислен и няма да го направя. Затова и съм казала на мъжа ми, че аз не приемам физическата изневяра като нещо нормално, защото за мен сексът е с чувства. Откакто обикнах, е така. И най-вероятно няма да се промени.

Красиви и сексапилни хора има навсякъде, както казах, и възможности има, имах възможност и много ми се искаше от една страна, но не стана нищо.

05-15-2007, 18:48
Дай снимка да го видим този убавец.
Ако е готин обещавам повече да не се заяждам. :)
Виж

Моят е по-хубав.

Unknown-19
05-15-2007, 19:05
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де



Ето ти го отговора -------> Не може да си намери друга.
Не бъди толкова сигурна ти само ако го видиш ще се влубиш в него той може да има мн момичета но е избрал мен


Аз не съм сигурна а съм сигурен.И повярвай ми ако ще и Бог да е едва ли бих се влюбил в него.Както и да е.Ама запомни че не всичко опира до вида на хората.От голямо значение е и подхода а ако го нямаш и ако незнаеш кое как да направиш външния ти вид става безполезен(не ства дума само в секса ами и като цяло)

krem4et0
05-16-2007, 09:00
Според мен темата й доказва, че връзките в които има голяма възрастова разлика ( имам предвид teenagers + по-големи "батковци") нямат голямо бъдеще.
Да кажеш, че човекът, който уж обичаш, ти е омръзнал... е това вече...
не, мила
човекът до теб не ти омръзва
свободата ти липсва
Възможно е да имаш връзка и да имаш свобода. Но едно е свобода, друго е да ти омръзва човекът.

Е, да, но просто при по-дългите връзки се губи тръпката. Това сме си го говорили много пъти с приятеля ми.
И ми се е искало понякога просто за една вечер да съм свободна и да се забия с някой.. просто така - да има тръпка.

Това не означава, че обичам приятеля си по-малко.
Просто привличане и фантазий :-D
Имам връзка 2 години и 8-9 месеца. не се виждам всеки ден с приятеля ми, имам си свобода и той не ми се меси и не ми виси на главата. Обаче не искам свободата да се чукем с друг, а за да видя приятелките си, да постоя 1 вечер с родителите си и т.н.

krem4et0
05-16-2007, 09:01
Говориш пълни глупости. Не можеш да обичаш някого и да не го желаеш - ако е така, значи просто си свикнал да си с него. Имах връзка повече от година и тръпката не премина нито за миг. А щом за 1 година не изчезна, значи и за 5 нямаше да стане.

Аз излизам и съм свободна да правя, каквото поискам, а и не страдам от липса на предложения и възможности, но не го правя. Нещата се правят с чувства, дете!

Ще те помоля да не бъдеш заядлива (не можеш да твърдиш, че някой говори глупости само защото има различно мнение) и да не ме наричаш дете.

И при мен до 1та година беше супер - всеки ден секс, излизане.. бла бла
Но за 2 години и половина нещата малко се променят.
Просто връзката ми е по-улегнала.
Ако не го обичах, нямаше да съм с него, сещаш ли се?

Не съм 13-годишна пикла, която да не знае какво иска.

Не виждам нищо лошо да желаеш да бъдеш с някой друг.

Да не мислиш, че като се омъжиш цял живот ще има тръпка и винаги ще е интересно?
А ние за 2 години и отгоре ама грам не сме си писнали и гам тръпката не е намаляла. даже напротив увеличава се с времето всие повече и повече!

krem4et0
05-16-2007, 09:04
Може и като 40 годишна да си се държала-твоя работа. Но това не променя факта, че на 13 си си била детенце, че той имайки връзка с 13 годишно момиче е педофил. Я да те питам нещо след като направи 14 г. ли правихте секс или преди това?
Еми значи за първи път го направих с него и вече бях на 14 значи месец след като ги направих
Идеално за него-не може да носи наказателна отговорност. пича си знае работата как да не може да е пресладван от закона!

krem4et0
05-16-2007, 09:08
Дай снимка да го видим този убавец.
Ако е готин обещавам повече да не се заяждам. :)
ВижГрам не е мой тип и определено несъм влюбена в него :lol:

&ILoveU2
05-16-2007, 09:09
Може и като 40 годишна да си се държала-твоя работа. Но това не променя факта, че на 13 си си била детенце, че той имайки връзка с 13 годишно момиче е педофил. Я да те питам нещо след като направи 14 г. ли правихте секс или преди това?
Еми значи за първи път го направих с него и вече бях на 14 значи месец след като ги направих
Идеално за него-не може да носи наказателна отговорност. пича си знае работата как да не може да е пресладван от закона!
по принцип не съм много сигурна обаче след като е над 14 и е по нейно желание той не носи наказателна отговорност и повтарям не съм много сигурна

`Death`Whore``
05-16-2007, 09:09
А какво, аджеба, значение има външния вид? Аз харесвам Джордж Буш, например, но ще тръгна ли да му се натискам? Красиви хора - много, но някои хора имат мозък и морал.

krem4et0
05-16-2007, 09:10
Може и като 40 годишна да си се държала-твоя работа. Но това не променя факта, че на 13 си си била детенце, че той имайки връзка с 13 годишно момиче е педофил. Я да те питам нещо след като направи 14 г. ли правихте секс или преди това?
Еми значи за първи път го направих с него и вече бях на 14 значи месец след като ги направих
Идеално за него-не може да носи наказателна отговорност. пича си знае работата как да не може да е пресладван от закона!
по принцип не съм много сигурна обаче след като е над 14 и е по нейно желание той не носи наказателна отговорност и повтарям не съм много сигурна
да, така е и за това той е правил с нея секс като е навършила 14.

&ILoveU2
05-16-2007, 09:12
Може и като 40 годишна да си се държала-твоя работа. Но това не променя факта, че на 13 си си била детенце, че той имайки връзка с 13 годишно момиче е педофил. Я да те питам нещо след като направи 14 г. ли правихте секс или преди това?
Еми значи за първи път го направих с него и вече бях на 14 значи месец след като ги направих
Идеално за него-не може да носи наказателна отговорност. пича си знае работата как да не може да е пресладван от закона!
по принцип не съм много сигурна обаче след като е над 14 и е по нейно желание той не носи наказателна отговорност и повтарям не съм много сигурна
да, така е и за това той е правил с нея секс като е навършила 14.
извинявай не прочетох правилно много бързам :wink:

МАНИАЧКА
05-16-2007, 10:57
колкото и да се залъгваш,че не е педофил-грешиш!!!!УЖАС -НА 13 ГОДИНИ И ВЕЧЕ"СЕКСЪТ Е СТРАХОТЕН"-ЕЕЕЕ-МАЙ АЗ НЕЩО НЕ СЪМ НАРЕД!ТА ВИЕ СТЕ ДЕЦА!!!!!!!!!!РАЗБИТА СЪМ

BeMyLover
05-16-2007, 11:15
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де



Ето ти го отговора -------> Не може да си намери друга.
Не бъди толкова сигурна ти само ако го видиш ще се влубиш в него той може да има мн момичета но е избрал мен

Хахахаха а ти сигурна ли си, че е така, а? Или просто за пред теб се представя за такъв? Аз лично залагам повече на версията, че ти си му просто една от многото и не те е заебал просто защото му пускаш лесно... Никои няма да зареже лесна и сигурна бройкаа.. Освен това помисли малко - може ли едно 15 годишно момиче да задоволи 26 годишен, който вече най-вероятно мисли за брак и деца????.... Ако не си толкова тъпа, мисля че и сама можеш да си направиш изводите... Според мен връзката му с теб е просто за кефа и да има с какво да си запълва времето, а освен това най-вероятно скоро ще скъсате.... Особено пък, ако е як е още по-зле за теб! Ако е зле поне има причина да ходи с теб, но як 26 годишен, който може (по твоите думи) да има всяка, ходи с 15 годишна.... Да бе.... за мен единствената причина да ходи с теб е само защото си му лесна бройка :D Но явно е яко някой, който е завършил даскало, когато ти си го започнала, да те шиба :D Също явно е, че той колкото и тъп да е, пак е много по умен от теб :D Макар, че явно за да те задържа не му трябва много мозък ;) Късмет и ти пожелавам някой ден да се осъзнаеш какво правиш с живота си....
Не съм много лесна незнам защо си мислиш така но наистина не съм колкото и да ми казвате че скоро ще ме зареже аз не мисля така постоянно сме заедно и никой не е против нашата връзка а аз толкова мн си го обичкам че не може да си представите колко много и той супер мн ме промени в положителната посока и мн му благодаря и аз ви бях помолила за съвет не за критики но все пак ви благодаря и вие не го познавате за да говорите така за него че бил педифил и такива работи той жъобще не мисли за деца и тем подобни той не иска такива неща защото е щастлив с мен

Sh@d0w
05-16-2007, 11:22
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де



Ето ти го отговора -------> Не може да си намери друга.
Не бъди толкова сигурна ти само ако го видиш ще се влубиш в него той може да има мн момичета но е избрал мен

Хахахаха а ти сигурна ли си, че е така, а? Или просто за пред теб се представя за такъв? Аз лично залагам повече на версията, че ти си му просто една от многото и не те е заебал просто защото му пускаш лесно... Никои няма да зареже лесна и сигурна бройкаа.. Освен това помисли малко - може ли едно 15 годишно момиче да задоволи 26 годишен, който вече най-вероятно мисли за брак и деца????.... Ако не си толкова тъпа, мисля че и сама можеш да си направиш изводите... Според мен връзката му с теб е просто за кефа и да има с какво да си запълва времето, а освен това най-вероятно скоро ще скъсате.... Особено пък, ако е як е още по-зле за теб! Ако е зле поне има причина да ходи с теб, но як 26 годишен, който може (по твоите думи) да има всяка, ходи с 15 годишна.... Да бе.... за мен единствената причина да ходи с теб е само защото си му лесна бройка :D Но явно е яко някой, който е завършил даскало, когато ти си го започнала, да те шиба :D Също явно е, че той колкото и тъп да е, пак е много по умен от теб :D Макар, че явно за да те задържа не му трябва много мозък ;) Късмет и ти пожелавам някой ден да се осъзнаеш какво правиш с живота си....
Не съм много лесна незнам защо си мислиш така но наистина не съм колкото и да ми казвате че скоро ще ме зареже аз не мисля така постоянно сме заедно и никой не е против нашата връзка а аз толкова мн си го обичкам че не може да си представите колко много и той супер мн ме промени в положителната посока и мн му благодаря и аз ви бях помолила за съвет не за критики но все пак ви благодаря и вие не го познавате за да говорите така за него че бил педифил и такива работи той жъобще не мисли за деца и тем подобни той не иска такива неща защото е щастлив с мен

оффф още една заблудена душа....защо мислиш ходи с теб????естествено че ще ти говори хубави неща за да е стеб....но я се замисли какво можеш да предложиш ти на 26 годишен???след като си отговориш ще разбереш защо е с теб!

BeMyLover
05-16-2007, 11:34
Хахаа много яко става.Мометата на по 14-15-16 години си фащат гаджета на по 24(което си е чиста педофилия),а тяхните набори остават на сухо. :-({|= После на "батковците" им писва от деца и ги разкарват #-o
А защо до сега приятелят ми не ме е разкарал ааа?Ай отгожорими на този въпрос ако можеш де



Ето ти го отговора -------> Не може да си намери друга.
Не бъди толкова сигурна ти само ако го видиш ще се влубиш в него той може да има мн момичета но е избрал мен

Хахахаха а ти сигурна ли си, че е така, а? Или просто за пред теб се представя за такъв? Аз лично залагам повече на версията, че ти си му просто една от многото и не те е заебал просто защото му пускаш лесно... Никои няма да зареже лесна и сигурна бройкаа.. Освен това помисли малко - може ли едно 15 годишно момиче да задоволи 26 годишен, който вече най-вероятно мисли за брак и деца????.... Ако не си толкова тъпа, мисля че и сама можеш да си направиш изводите... Според мен връзката му с теб е просто за кефа и да има с какво да си запълва времето, а освен това най-вероятно скоро ще скъсате.... Особено пък, ако е як е още по-зле за теб! Ако е зле поне има причина да ходи с теб, но як 26 годишен, който може (по твоите думи) да има всяка, ходи с 15 годишна.... Да бе.... за мен единствената причина да ходи с теб е само защото си му лесна бройка :D Но явно е яко някой, който е завършил даскало, когато ти си го започнала, да те шиба :D Също явно е, че той колкото и тъп да е, пак е много по умен от теб :D Макар, че явно за да те задържа не му трябва много мозък ;) Късмет и ти пожелавам някой ден да се осъзнаеш какво правиш с живота си....
Не съм много лесна незнам защо си мислиш така но наистина не съм колкото и да ми казвате че скоро ще ме зареже аз не мисля така постоянно сме заедно и никой не е против нашата връзка а аз толкова мн си го обичкам че не може да си представите колко много и той супер мн ме промени в положителната посока и мн му благодаря и аз ви бях помолила за съвет не за критики но все пак ви благодаря и вие не го познавате за да говорите така за него че бил педифил и такива работи той жъобще не мисли за деца и тем подобни той не иска такива неща защото е щастлив с мен

оффф още една заблудена душа....защо мислиш ходи с теб????естествено че ще ти говори хубави неща за да е стеб....но я се замисли какво можеш да предложиш ти на 26 годишен???след като си отговориш ще разбереш защо е с теб!
Не съм заблудена и знам защо ходи с мен и мога да дам доста на 26годишен ти като не ме познаваш просто няма за какво да го пишеш тва защото осъзнавам той що за човек и го познавам от мн отдавна даже преди да тръгнем

Sisilota
05-16-2007, 19:55
[quote="LoVe`KaLoQnНе съм много лесна незнам защо си мислиш така но наистина не съм колкото и да ми казвате че скоро ще ме зареже аз не мисля така постоянно сме заедно и никой не е против нашата връзка а аз толкова мн си го обичкам че не може да си представите колко много и той супер мн ме промени в положителната посока и мн му благодаря и аз ви бях помолила за съвет не за критики но все пак ви благодаря и вие не го познавате за да говорите така за него че бил педифил и такива работи той жъобще не мисли за деца и тем подобни той не иска такива неща защото е щастлив с мен

оффф още една заблудена душа....защо мислиш ходи с теб????естествено че ще ти говори хубави неща за да е стеб....но я се замисли какво можеш да предложиш ти на 26 годишен???след като си отговориш ще разбереш защо е с теб!
Не съм заблудена и знам защо ходи с мен и мога да дам доста на 26годишен ти като не ме познаваш просто няма за какво да го пишеш тва защото осъзнавам той що за човек и го познавам от мн отдавна даже преди да тръгнем[/quote]

Детее осъзнай сее- имате 11 години разлика сама го казваш! Него не 100%, а 100 000% го вълнуват много по различни неща от теб- и това ти го казвам аз, чиито приятел е с 3 години по-голям от мен !
А я ми отговори, колко от твоите приятелки излизат с 11 години по- големи от тях? Ужас!

jony
05-16-2007, 20:28
Искаш ли истината?
1.Тоя е някъв извратен и стои с тебе само за секса.
2.100% си има и други мацки. Ти вярваш ли си, че едно момиче на 15, може да задоволи 26 годишен мъж :mrgreen:
3.Друг е въпроса, че ако е бавно развиваш си или нещо такова...е нормалнооо :mrgreen:
4.Той, НЕ те обича

Unknown-19
05-16-2007, 21:06
:!: LoVe`KaLoQn :!:

Ти кво очакваш да няма критики ли ?
Само виж какво заглавие на темата си лепнала "Приятелят ми е на 26...".
Според мене и ти самата знаеш че има дупка в отношенията ви и че това омръзване идва точно от тея 11 години ама сама са оптваш да се обедиш че не е така.За мене лично тва твойто не е толкова любов колкото маниакално състояние.Свикнала си с него и просто та е страх какво ще е без него.Тва мисля аз.

П.С. - Виж точка 4 от поста на jony.

BeMyLover
05-17-2007, 19:01
Вече се изяснихме с него и вече никога няма да сме разделени ще бъдем постоянно заедно вече го решихме това и мога да ви кажа Unknown-19 и jony че ме ОБИЧА и не е с мен само заради тва че съм лесна или съм била свикнала с него и ме е било страх ако съм била без него това са глупости мога да ви кажа на всички да не преценявате приятеля ми по годините вие даже не го познавате

cacegka_3a_cekc
05-17-2007, 19:20
spored men e napalno normalno da si omrazvate ot vreme na vreme..

krem4et0
05-18-2007, 09:13
Вярвай си. О, свещена простота!

25 годишна
05-18-2007, 09:24
От 13 годишна ходиш с него, сега си на 15... нормално е да ти е омръзнал. На тази възраст всичко е така. Просто времето ти е в момента, за това му изневери и го направи с желание и без угризения. Все пак, ти тепърва трябва да се учиш.
Какво значи дето казваш "секса с него е супер" Та ти си била само с него, ами ако с Иван, Драган, Петкан е още по-добър секса? Ами? Опитала ли си, че да знаеш, имаш ли базата за сравнение?
Като е НЕ направи го, изневери му поне заради себе си, зада разбереш, да си свериш часовника и да видиш, толкова ли си струва да си с него или има и по-добри...решения.

Просто мнение
05-18-2007, 09:35
Хахаха чета тука и ще падна от смях от стола ...
Аз съм на 17 години и не си представям да си хвана момиче на 15 пък камо ли на 13 приятелят ти или има психически проблем да тръгне с на 24 години с 14-годишно хлапе или просто е бил толкова загорел за секс , че е хванал първото момиченце което ще му върже .
Половината ми приятели са на по 20 и кусур години и никой досега не е загледал момиче под 16 години , това граничи с педофилия и други умствени проблеми .
А колкото до закона , някой беше написал , че щом е на 14 и е по нейно желание не е подсъдимо - това е пълна глупост . Щом пълнолетен гражданин извършва сексуален акт с момиче или момче не навършило пълнолетие той е подсъдим и до колкото знам в зависимост от разликата в годините се определя присъдата .

05-18-2007, 09:42
Хахаха чета тука и ще падна от смях от стола ...
Аз съм на 17 години и не си представям да си хвана момиче на 15 пък камо ли на 13 приятелят ти или има психически проблем да тръгне с на 24 години с 14-годишно хлапе или просто е бил толкова загорел за секс , че е хванал първото момиченце което ще му върже .
Половината ми приятели са на по 20 и кусур години и никой досега не е загледал момиче под 16 години , това граничи с педофилия и други умствени проблеми .
А колкото до закона , някой беше написал , че щом е на 14 и е по нейно желание не е подсъдимо - това е пълна глупост . Щом пълнолетен гражданин извършва сексуален акт с момиче или момче не навършило пълнолетие той е подсъдим и до колкото знам в зависимост от разликата в годините се определя присъдата .

1. Това,че си наудачник и си неспособен, не означава, че всички са като теб и непременно трябва да не си хващат 14-15 годишни, ако са минали 25.
2. Не познаваш добре законите!!! Препоръка: Запиши право ако ти стига акъла, стани депутат и лобирай за промяна в законодателството.
3. Третото е само вариант.. иди при мормоните в САЩ там ще си напочит, тук на Балканите такива откачалки като теб най-малкото ги смиламе от бой.

Unknown-19
05-18-2007, 09:43
Вече се изяснихме с него и вече никога няма да сме разделени ще бъдем постоянно заедно вече го решихме това и мога да ви кажа Unknown-19 и jony че ме ОБИЧА и не е с мен само заради тва че съм лесна или съм била свикнала с него и ме е било страх ако съм била без него това са глупости мога да ви кажа на всички да не преценявате приятеля ми по годините вие даже не го познавате


Когато всичко свърши а то ще свърши в близкото бъдеще влез в тоя форум и изрови тая тема.Гарантирам ти че нещата които си написала тогава ще ти изглеждат като изкарани от сборник за вицове.
И както каза krem4et0 "вярвай си".

05-18-2007, 09:51
Вече се изяснихме с него и вече никога няма да сме разделени ще бъдем постоянно заедно вече го решихме това и мога да ви кажа Unknown-19 и jony че ме ОБИЧА и не е с мен само заради тва че съм лесна или съм била свикнала с него и ме е било страх ако съм била без него това са глупости мога да ви кажа на всички да не преценявате приятеля ми по годините вие даже не го познавате


Когато всичко свърши а то ще свърши в близкото бъдеще влез в тоя форум и изрови тая тема.Гарантирам ти че нещата които си написала тогава ще ти изглеждат като изкарани от сборник за вицове.
И както каза krem4et0 "вярвай си".

Комплексаре, я ходи си удари поредната чикия за днес и престани да се ръпчиш на младите девойки тук, защото поне тук те ти отговарят, а на улицата те подминават като долна подлога и грозен урод, какъвто всъщност си си.
Поне по сведение от Варна, където коментират за теб, че си най-грозния жител на този иначе хубав град.

BeMyLover
05-18-2007, 10:15
Вече се изяснихме с него и вече никога няма да сме разделени ще бъдем постоянно заедно вече го решихме това и мога да ви кажа Unknown-19 и jony че ме ОБИЧА и не е с мен само заради тва че съм лесна или съм била свикнала с него и ме е било страх ако съм била без него това са глупости мога да ви кажа на всички да не преценявате приятеля ми по годините вие даже не го познавате


Когато всичко свърши а то ще свърши в близкото бъдеще влез в тоя форум и изрови тая тема.Гарантирам ти че нещата които си написала тогава ще ти изглеждат като изкарани от сборник за вицове.
И както каза krem4et0 "вярвай си".
Няма да свърши нищо в скоро време

BeMyLover
05-18-2007, 10:19
Хахаха чета тука и ще падна от смях от стола ...
Аз съм на 17 години и не си представям да си хвана момиче на 15 пък камо ли на 13 приятелят ти или има психически проблем да тръгне с на 24 години с 14-годишно хлапе или просто е бил толкова загорел за секс , че е хванал първото момиченце което ще му върже .
Половината ми приятели са на по 20 и кусур години досега не е загледал момиче под 16 години , това граничи с педофилия и други умствени проблеми .
А колкото до закона , някой беше написал , че щом е на 14 и е по нейно желание не е подсъдимо - това е пълна глупост . Щом пълнолетен гражданин извършва сексуален акт с момиче или момче не навършило пълнолетие той е подсъдим и до колкото знам в зависимост от разликата в годините се определя присъдата .
И аз какво да направя като си на 17 и никога не би си хванал 15 гтодишма това е твое рашение не всички момчета са като теб така че по добре си запази мнението и няма психически проблем съвсем добре е и ако беше само заради секса до сега нямаше да сме заедно той може да има мн момичета

05-18-2007, 10:22
Аз съм на 14 и приятеля ми е на 29 и кво?
Ей такива като вас идиоти дето са наудачници в живота и само знаят да съдят хората. Е това е!!!

`Death`Whore``
05-18-2007, 10:47
Да, ние сме неудачници, но можем да си хванем ебачи на своята възраст, а не ходим по деца.

05-18-2007, 10:48
Да, ние сме неудачници, но можем да си хванем е**чи на своята възраст, а не ходим по деца.

Къде пише, че е задължително да са на една възраст ма патко?

`Death`Whore``
05-18-2007, 10:49
Не ми говори по този начин. Това показва само простотията ти. Не е задължително, просто ако на един мъж не е тотално отчаян, се заглежда по пълнолетни девойки.

05-18-2007, 10:54
Не ми говори по този начин. Това показва само простотията ти. Не е задължително, просто ако на един мъж не е тотално отчаян, се заглежда по пълнолетни девойки.

Глупости!
Въобще няма такова нещо. Защо трябва даден мъж да е отчаян, че да се заглежда по млади девойки?
На мен ми харесват и 15 и 25 и 35 годишни жени. Ако имам характера, визията и възможностите да си позволя всяка една от тези възрасти, защо да не го правя? Кое тук ме води до отчаяние?

`Death`Whore``
05-18-2007, 10:55
Води те това, че 15 годишните нито имат акъла, нито зрелостта, нито идеята какво е връзка.

05-18-2007, 10:59
Води те това, че 15 годишните нито имат акъла, нито зрелостта, нито идеята какво е връзка.

Това си е за тяхна сметка. Животът учи. След една, две такива връзки ще са се научили на много неща. А всяко знание е плюс. Отделно не знам защо ти и останалите правите такива генерални изводи. Не винаги връзката на 15 годишна с 25 годишен означава само секс, лъжи и материални облаги. Често пъти действително има чувства.

И мога да те уверя от собствения си опит, че и тези на около 30 не винаги са наясно какво е връзка ;)

`Death`Whore``
05-18-2007, 11:01
Има и изключения, но това не означава, че подобно нещо е нормално. А ти благотворителна организация ли си?

Бтв, не съм казала, че няма чувства, но човекът е мислещо същество - в началото на връзката се замисля дали интелекта и зрелостта на съответния човек са на нивото му. Ако не са - има и други.

05-18-2007, 11:02
ahahahahahaha 13 godi6na s 24 godieshen 6e se izdraifam ot smqh toq e bati zagoreloto kopelence lelelelelelll ahha bati pedofiliata taq tema me razsmq az sum na 23 i si 4ukam jeni pone na 18 pravil sum go i s po na 17 no na 13 e hlape

05-18-2007, 11:07
Има и изключения, но това не означава, че подобно нещо е нормално. А ти благотворителна организация ли си?

Бтв, не съм казала, че няма чувства, но човекът е мислещо същество - в началото на връзката се замисля дали интелекта и зрелостта на съответния човек са на нивото му. Ако не са - има и други.

Не съм благотворителна организация. Просто ми е удобно да съм с 15 годишна, поради редица причини.
Заета е с училище и имам достатъчно свободно време.
Не търси брак и не ти гледа парите.
Винаги можеш да я излъжеш правдоподобно и нито тя да страда от това, нито ти.
От моя гледна точка една връзка с младо и необременено същество е много изгодна.
Отделно мога да си я развращавам достатъчно и от чисто ангелче, после да стане кучка и да меля мъже. Което пък е сладко. Защото обожавам добре оформените като характер кучки на около 25.
В последствие ще стане свястна жена, с кариера и ще се е научила какво да иска от живота. И някъде около 35 ще е независима и твърде добре оформена личност.
Това разбира се е добрия вариант. Ако няма достатъчно акъл в главата, може да стане кофти и да пропадне, но... животът е риск.
Всеки случай лично аз предпочитам интелигентни момичета, за това обикновено нямам проблем с връзките, не зависимо от възрастта им.

`Death`Whore``
05-18-2007, 11:12
Препоръчвам ти да не мислиш за бъдещето на момиченцето, с което си, а да мислиш за настоящето. Както казах, явно си благотворителна организация. И ето го моментът - ти явно си на достатъчно години, но не търсиш сериозна връзка, след което ти изказване става ясно защо предпочиташ да си с момиче, а не с жена. препочиташ интелигентните? Не видях да споменаваш разговори и явно не търсиш в женския пол общуване. Бтв, не търсели парите, окей, но приятно ли ти е да си с някого, който е с теб само защото си "батко"? И да се фука с това?

И само да те уведомя, че училището е половин ден и жените работят и/или следват. А дори да не го правят, пак можеш да имаш свой живот.

05-18-2007, 11:25
Значи ако няма разговор, няма секс, няма връзка. С мълчаливи и без мнение индивиди не си губя времето.
Тя като се фука че е с "батко" аз по същата логика мога да се фукам, че съм с толкова "младо гадже" - това са смешни неща.
Не търся сериозна връзка, защото все още се смятам за твърде млад и не ми е необходимо брак, семейство и деца. В този смисъл на сериозна връзка не я търся, така е.
На 27 съм, а приятелката ми е на 17, от малко над година съм с нея вече. Да поясня.

`Death`Whore``
05-18-2007, 11:27
Това не значи, че връзката ви е сериозна. Не е нужно да търсиш брак, за да искаш сериозна връзка. Бракът е подпис, няма общо с чувствата и желанията на човек.

05-18-2007, 11:30
Не била сериозна... Ти какво разбираш под сериозна връзка? И смяташ ли, че тя като е на 17, както в моя случай, един 18-20 годишен ще е много сериозен с нея? Обикновено на тази възраст момчетата хвърчат из облаците, за това и момичетата подбират по-големи и улегнали характери. Поне от разговорите си с нея и нейни приятелки това съм установил. Но може да има и други гледни точки, разбира се.

BeMyLover
05-18-2007, 11:31
Води те това, че 15 годишните нито имат акъла, нито зрелостта, нито идеята какво е връзка.
И какво имаш впредвид че 15 годишните са тъпи ли?Аз не съм тъпа и съм доста зряла имам достатъчен акъл за да съм с 26 годишен преди да тръгнем бяхме само приятели а щом може да има приятелство м/у двама 1овека с толкова голяма разлика значи може и да има нещо по сериозно.И са кажа на всички които мислят че е с мен само заради секса жестоко се лъжете

Sh@d0w
05-18-2007, 11:46
Води те това, че 15 годишните нито имат акъла, нито зрелостта, нито идеята какво е връзка.
И какво имаш впредвид че 15 годишните са тъпи ли?Аз не съм тъпа и съм доста зряла имам достатъчен акъл за да съм с 26 годишен преди да тръгнем бяхме само приятели а щом може да има приятелство м/у двама 1овека с толкова голяма разлика значи може и да има нещо по сериозно.И са кажа на всички които мислят че е с мен само заради секса жестоко се лъжете

значи според твоите думи трябва да съм повече от заблуден....момиче сега може и да ти звучат тъпо думите ни но след време ще разбереш че сме били прави :!:

`Death`Whore``
05-18-2007, 12:23
Води те това, че 15 годишните нито имат акъла, нито зрелостта, нито идеята какво е връзка.
И какво имаш впредвид че 15 годишните са тъпи ли?Аз не съм тъпа и съм доста зряла имам достатъчен акъл за да съм с 26 годишен преди да тръгнем бяхме само приятели а щом може да има приятелство м/у двама 1овека с толкова голяма разлика значи може и да има нещо по сериозно.И са кажа на всички които мислят че е с мен само заради секса жестоко се лъжете
С теб не говоря. Казала съм си мнението по темата ти, говоря с друг човек в момента.


Не била сериозна... Ти какво разбираш под сериозна връзка? И смяташ ли, че тя като е на 17, както в моя случай, един 18-20 годишен ще е много сериозен с нея? Обикновено на тази възраст момчетата хвърчат из облаците, за това и момичетата подбират по-големи и улегнали характери. Поне от разговорите си с нея и нейни приятелки това съм установил. Но може да има и други гледни точки, разбира се.
Не става въпрос за това дали друг би бил сериозен с нея, говорим за теб и какво искаш ти. Ясно е защо едно момиче би било с колкото се може по-възрастен мъж, макар че не е много умно и си въобразяват повечето неща, но те са малки, идеята е за възрастния мъж, който залита по ученички.

BeMyLover
05-18-2007, 12:35
[quote=`Death`Whore``]Води те това, че 15 годишните нито имат акъла, нито зрелостта, нито идеята какво е връзка.
И какво имаш впредвид че 15 годишните са тъпи ли?Аз не съм тъпа и съм доста зряла имам достатъчен акъл за да съм с 26 годишен преди да тръгнем бяхме само приятели а щом може да има приятелство м/у двама 1овека с толкова голяма разлика значи може и да има нещо по сериозно.И са кажа на всички които мислят че е с мен само заради секса жестоко се лъжете
С теб не говоря. Казала съм си мнението по темата ти, говоря с друг човек в момента.
Щом аз съм я пуснала тази тема значи и аз имам връзка в това

`Death`Whore``
05-18-2007, 12:36
Няма да пускам тема само за да не ми се месиш. Научи се като ти кажат, че не си желана, да си тръгнеш.

BeMyLover
05-18-2007, 12:42
Няма да пускам тема само за да не ми се месиш. Научи се като ти кажат, че не си желана, да си тръгнеш.
И кой е казал че не съм желана?Освен ти

`Death`Whore``
05-18-2007, 12:43
Един човек е достатъчен, с другите можеш да си пишеш.

BeMyLover
05-18-2007, 12:54
Един човек е достатъчен, с другите можеш да си пишеш.
Ми ок

Unknown-19
05-18-2007, 15:04
Вече се изяснихме с него и вече никога няма да сме разделени ще бъдем постоянно заедно вече го решихме това и мога да ви кажа Unknown-19 и jony че ме ОБИЧА и не е с мен само заради тва че съм лесна или съм била свикнала с него и ме е било страх ако съм била без него това са глупости мога да ви кажа на всички да не преценявате приятеля ми по годините вие даже не го познавате


Когато всичко свърши а то ще свърши в близкото бъдеще влез в тоя форум и изрови тая тема.Гарантирам ти че нещата които си написала тогава ще ти изглеждат като изкарани от сборник за вицове.
И както каза krem4et0 "вярвай си".

Комплексаре, я ходи си удари поредната чикия за днес и престани да се ръпчиш на младите девойки тук, защото поне тук те ти отговарят, а на улицата те подминават като долна подлога и грозен урод, какъвто всъщност си си.
Поне по сведение от Варна, където коментират за теб, че си най-грозния жител на този иначе хубав град.


Ето го и поредния жалък смотаняк който явно има проблеми със себе си и преоткрива жалкото си "аз" в думите ми.Go fuck yourself BRO...
И о да по улицата ме подминават особено когато съм с приятелката си.Грозен удод съм си верно и аз не се харесвам ама женската аудитория ме харесва което смятам че е по важно.

И много са нерва на такива като тебе щото тука си много смел.Ами айде ела във Варна хем ще ми видиш "грозната" мутра хем ща науча да летиш.