PDA

View Full Version : Moderated: Имам доста разширени пори и вече си личат много



ot444aqnata
05-14-2007, 17:30
Imam dosta razshireni pori i mn si lichat daje veche zapochnaha da mi nadmekvat za tqh.Ima li nachin da se premahnat ili pone stesnqt.kupuvala sym mn preparati ot aptekite no ne pomogat.Ako nqkoi znae nqkoq izpitana <babina> recepta pls da pishe idva lqto i ne iskam da izglejdam taka

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

05-14-2007, 18:03
emi mila mn sry ama nz..daj e nz kak izglejda "edna raz6irena pora"

dessito{p}
05-14-2007, 18:08
ami az ne znam na4in da se maxnat :cry:

Presley
05-14-2007, 18:13
Вэеми си ГЕЛ эа проблемна кожа на `Биле-GD`!Действа противовъэпалително и антимикробно.Свива порите,овлажнява и стимулира кръвообращението.Има ефект и е на добра цена!Има го ,но не във всеки коэметичен магаэин-потърси го,эащото мисля,че ще има ефект!
КъСмет :)

rakiQ
05-15-2007, 07:00
дано тва с гела да е добро и да ти помогне, но аз си мисля че няма друг начин освен пластична хирургия...

Ani_girl
05-15-2007, 10:15
хума и после редуване на изплакване на лицето с топла и студена вода,но ако ти са много разширени,няма как да се свият до край.внимавай с цигарите и храната,която приемаш.по принцип се срещат най вече при хора с мазна кожа.ползвай подходяща козметика и редовно почиствай лицето си.ако положението е много зле,се консултирай с козметик.

pt4aaaqnata
05-15-2007, 10:46
misis zaaaaaaaaaaaa syvetite shte potyrsq gela nadqvam se da go namerq ,a nqkoi hora ako nqma kakvo da kaje prosto da ne pishe

oTPoBHa
05-15-2007, 11:39
дано тва с гела да е добро и да ти помогне, но аз си мисля че няма друг начин освен пластична хирургия...
пфф.. ето един некомпетентен се изказа :lol: пластичната хирургия има ефект при отпуснати черти на лицето или депигментация на кожата.. разширени пози не се лекуват по този начин, недей да заблуждаваш момичето ! Иначе единственото което може да се направи, е да да се миеш редовно с подходящи почистващи средства. Кожата ти може да е мазна, но може и да е едновременно мазна и със сух епиредмис (демек най-горния слой да е изпръхнал и да се лющи). Затова първо виж кой продукт за какъв тип кожа е ! Прави също един път в седмицата от онези отлепващите маски, много помагат а и няма нужда да се миеш и да се мацаш на мивката. Не те съветвам да използваш скрабове, защото кожата се исушава, колкото и "деликатни" да са те. А за прикриване - използвай фон-дьо-тен и пудра с подходящ цвят, който се слива с естествения ти тен, за да не ти каже някой, че "много си се гримирала". И е важно редовно да се почистваш с ей тия неща по-горе , които споменах, иначе ще ъи се появят черни точки и за тяхното премахване е нужен химически пилинг.
Успех :)

sladko_bebchence
05-15-2007, 13:58
pyrvo - mii si liceto s topla voda vyzmojno nai-toploto koeto moje da ti izdyrji liceto,izpolzvai limonoviq krem na aroma toi i izbelva petna ot pypki i dr i si mii liceto sys kestenovi trici

misinka
05-15-2007, 14:03
miq se s CLEAN AND CLEAR protiv cherni tochki i posle s omekotqvasgt krem protiv pypki

sweet_bubka
05-15-2007, 19:11
i az imam problem s raz6irenite pori ne se zabelqzvat koi znai kolko,no me draznqt i iskam da gi mahna.Za tfa sq si pory4ah edna maska na AVON Planet Spa Glinena maska s morska sol ot Myrtvo more.Edna moq priqtelka mi q prepory4a kaza 4e mnogo i pomagala i sq s netyrpenie 4akam da mi doide pory4kata za da q izprobvam :wink: Ako iska6 i ti si q pory4ai struva 6.90lv

dobrichkatata
05-15-2007, 19:35
ami nz dali shte mi deistva stava li kato q probvash da mi kajesh rezultata dali si struva da q vzimam

sweet_bubka
05-16-2007, 20:06
ok :wink: 6i pi6a :)