PDA

View Full Version : относно METALA!!!



judas
05-14-2007, 17:39
iskam da vi pitam otnosno metala.demek da mi kajete mnenieto si za nego i mnenieto si za 4algata.tova e samo za metali-napi6ete lubimata si grupa i ako moze napi6ete ne6to interesno za neq.iskam da razbera mnenieto vi za JUDAS PRIEST.

Disrespect
05-14-2007, 17:51
Ъъъъ...как да обсъждаме хубави групи?
1. да много са яки
2. да яки са
3. уникални са мама му стара
...и тва е...по-добре да обсъждаме тъпите групи. 8)

Любима група аз нямам...иначе група, която страшно много ме кефи...ами Last Hope. Българска хардкор група. Имат собствен стил, много яко звучене...какво повече мога да кажа за група, която ме кефи? Ами не мога да се сетя за друго...казвам най-важното. Но ако почнем да обсъждаме глупавите групи ще има много повече работи, които да напишем за тях и да ги плюем. 8)

пп. Джудас рулз :-D

brain_stew
05-14-2007, 17:53
Ъъъъ...как да обсъждаме хубави групи?
1. да много са яки
2. да яки са
3. уникални са мама му стара
...и тва е...по-добре да обсъждаме тъпите групи. 8)

Любима група аз нямам...иначе група, която страшно много ме кефи...ами Last Hope. Българска хардкор група. Имат собствен стил, много яко звучене...какво повече мога да кажа за група, която ме кефи? Ами не мога да се сетя за друго...казвам най-важното. Но ако почнем да обсъждаме глупавите групи ще има много повече работи, които да напишем за тях и да ги плюем. 8)

пп. Джудас рулз :-D

ти откога си метъл бееее!

Иначе си обичам Джудас!Боби Халфорд е наш човек хахахах!

Па любимите групи са много!
и не мисля за чалгата!

AliceSw
05-14-2007, 18:02
мене вече често ме набеждават за метълка, уотевър, май такава ще се става :-D

абе да кажем някви по-леки неща слушам :-D

Mo6no3
05-14-2007, 18:47
Ами любимата група... Джудас. :mrgreen:

05-14-2007, 19:23
За Джудас...Този тип вокали не са за мен. Ам, този "пискащ" маниер ме дразни :? Иначе ги гледах преди няколко годинки. Готин концерт си беше, ама нищо не ми трепна, така да се каже. Иначе любима група - SODOM.

Blacklisted
05-14-2007, 19:32
Любими групи Pantera, Lostprophets и Incubus. Всичко ще е рок владее :)

05-14-2007, 19:45
Баси жалкото любимата ти група да е Last Hope хахахаха. Не че не са яки де, ама...хаха

иначе - ONSLAUGHT, BOLT THROWER, KREATOR, TWISTED SISTER, DANZIG....

Disrespect
05-14-2007, 19:58
Баси жалкото любимата ти група да е Last Hope хахахаха. Не че не са яки де, ама...хаха

иначе - ONSLAUGHT, BOLT THROWER, KREATOR, TWISTED SISTER, DANZIG....

Къде съм казал любима? Казах група, която много ме кефи.

Violenza
05-15-2007, 06:40
tova e samo za metali


a we Tokoi Hotel :-D .ni6to protiv grupata i az im se kefa

Ахам..

quench
05-15-2007, 07:06
а темата за комунисти отворена ли е?

:smt005

когато се чувстваш потиснат от средата си, депресиран и т.н., пускането на безсмислени теми-клонинги в прозиволен форум с цел приобщаване към дадена суб-култура или затоверно общество не е методът да се избавиш от тежкото душевно състояние - по-добре отиди в някоя метълска дупка и пий бира с бармана :)

метълите са метъли, не защото слушат метъл, а защото имат един особен ореол на супер-пропаднали ;)

тея, които слушат хеви и траш и не се мислят за пропаднали, а за много яки, са метАли :smt006

ScionOfStorm
05-15-2007, 07:07
УУУ болт троуърче и онслот, много яки групи :)
Има 10000 такива теми, не ми се повтарят групите, доста са, от най-различни стилове :)

fool_master
05-15-2007, 07:10
Iron Maiden,Megadeth,Black Sabbath,Judas Priest,Blind Guardian,Pantera,Nile,Suffocation,Kataklysm,Amon Amarth,Dismember,Death,CarcassEnsiferum,Korpiklaan i,Helloween,Slayer,Burzum,Mayhem
Emperor,Immortal,Satyricon - в общи линии от всички стилове на метъла имам любими групи.

ScionOfStorm
05-15-2007, 07:13
Evil, ти ли си туй бе (:

05-15-2007, 07:16
хъхъхъ.. :twisted:

`Death`Whore``
05-15-2007, 07:19
Не си падам по Джудас, но ги уважавам. Слушам разни детове, малко трашове и много малко блекове и грайндове.

fool_master
05-15-2007, 07:20
Evil, ти ли си туй бе (:
Да,и тук налазих :P Като те гледам ти и в тоз' форум спамиш :lol:

quench
05-15-2007, 07:21
Не си падам по Джудас, но ги уважавам. Слушам разни детове, малко трашове и много малко блекове и грайндове.

е,много леко бе! баси, само аз ли слушам екстремна музика? ;) :-D

ScionOfStorm
05-15-2007, 07:43
Да е, баннаха ме и ми отиде другия акаунт флуудърски :((
Хм, фолк/викинг/пейгън метъл оун ю ;p