PDA

View Full Version : Kakvo da pravq? Ve4e neznam.. nishto



TyJNo_beBeNCe
05-14-2007, 17:46
Neznam kakvo da pravq vryzkata ni se razrushava totalno .. Ot fevruari mesec po4naha edni zvyneniq po negoviq i po moq telefon .. kakto i da e na moq sprqha .. no na nego i do dnes prodyljavat qvno .. kakvi li ne gluposti obidi i tem podobni tazi ve4er dokato go 4akah v tqh toi se pribra piiinal .. po4na da vika da blyska 4e ne izdyrja .. pri koeto az si trygnah zvynq mi okolo 10 pyti i nakraq mu kazah .. da spre ve4e zashtoto nqma smisyl prez 10 mins. da slusham edno i sy6to i toi pove4e ne zvynna sega zvynq nikoi ne mi vdiga .. Kazvam mu da ne obryshta vnimanie na tezi koito mu se obajdat .. zashtoto prosto e absurdno no toi Ne .. sam se vkarva v belq sam si obrazuva NERVI .. Predi dve sedmici 4ak mi kaza 4e pak mu zvynqli i mu bilo pisnalo i takiva raboti .. NA men sy6to mi pisna ama MOGA LI DA KONTROLIRAM prostotiqta na horata?!?!?!?!! :-k neznam kakvo shte posledva obi4am go adski mnogo .. no 4oveka koito vidqh dnes ne beshe moq priqtel beshe 4udovi6te .. :cry: prosto neznam kakvo da pravq kakvo pove4e da mu kaja .. natqkva mi 4e sexa ne bil dobyr .. kak shte e dobyr kato sakarame posle sex .. kakvo 4uVstVo kakva strast? Napravo ... poludqvam .. Kazva mi v na4aloto strast liubov a sega nishto .. Ta nie pyrvite 6 meseca ot vryzkata ni NE SME Sakarali i edin pyt .. a sega e napravo koshmar .. kak da postypq ? da svyrshi li si4ko mejdu nas .. cqlata godina i polovina?!?!! Utre pravim godina i 7 meseca .. napravo neznam Tova li shte e kraqt?! Kak da postypq kak da razbera koi e .. i da mu kaja kato 4ovek na 4ovek .. da se spre s tozi ujas .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BeBsItO
05-14-2007, 17:52
macko,ti danak ob6testveno mnenie ne pla6ta6!!! ne im obra6tauite vnimanie, zavijdat........horata mogat da sa mn gadni povervai mi!!! ne se predvai i prosto badi s nego i preodoleite tva zaedno,za6toto ako vie ne se podkrepite koi drug? koi drug 6te ti zastane zad garba tai kakto toi moje? uspeh!

birliban
05-14-2007, 17:52
mila daite si malko vreme no povqrvai mi toi 6te sajalqva 4e taka se e darjal. i v kraina smetka ti si mu otkradnala sarceto estestveno e toi da e bezsarde4en dai malko po spokoino :) uspeh ti jelaq :wink:

playful_baby
05-14-2007, 17:57
Neznam kakvo da pravq vryzkata ni se razrushava totalno .. Ot fevruari mesec po4naha edni zvyneniq po negoviq i po moq telefon .. kakto i da e na moq sprqha .. no na nego i do dnes prodyljavat qvno .. kakvi li ne gluposti obidi i tem podobni tazi ve4er dokato go 4akah v tqh toi se pribra piiinal .. po4na da vika da blyska 4e ne izdyrja .. pri koeto az si trygnah zvynq mi okolo 10 pyti i nakraq mu kazah .. da spre ve4e zashtoto nqma smisyl prez 10 mins. da slusham edno i sy6to i toi pove4e ne zvynna sega zvynq nikoi ne mi vdiga .. Kazvam mu da ne obryshta vnimanie na tezi koito mu se obajdat .. zashtoto prosto e absurdno no toi Ne .. sam se vkarva v belq sam si obrazuva NERVI .. Predi dve sedmici 4ak mi kaza 4e pak mu zvynqli i mu bilo pisnalo i takiva raboti .. NA men sy6to mi pisna ama MOGA LI DA KONTROLIRAM prostotiqta na horata?!?!?!?!! :-k neznam kakvo shte posledva obi4am go adski mnogo .. no 4oveka koito vidqh dnes ne beshe moq priqtel beshe 4udovi6te .. :cry: prosto neznam kakvo da pravq kakvo pove4e da mu kaja .. natqkva mi 4e sexa ne bil dobyr .. kak shte e dobyr kato sakarame posle sex .. kakvo 4uVstVo kakva strast? Napravo ... poludqvam .. Kazva mi v na4aloto strast liubov a sega nishto .. Ta nie pyrvite 6 meseca ot vryzkata ni NE SME Sakarali i edin pyt .. a sega e napravo koshmar .. kak da postypq ? da svyrshi li si4ko mejdu nas .. cqlata godina i polovina?!?!! Utre pravim godina i 7 meseca .. napravo neznam Tova li shte e kraqt?! Kak da postypq kak da razbera koi e .. i da mu kaja kato 4ovek na 4ovek .. da se spre s tozi ujas .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
не разбрах какви са тези телефонни обаждания? За кого са и какво казват??? Нз... може би ако ми поразясниш малко ще се опитам да ти дам някакав съвет!! :smt017

BeautifulWorld
05-14-2007, 17:59
Не можете ли да си смените номерата като ви звънят? Аз не можах да разбера кой ви звъни и какво ви казва, че така да се отрязава на връзката ви.

TyJNo_beBeNCe
05-14-2007, 18:03
telefonnite obajdaniq glasqt ne6ta ot tozi rod "tq e nai-golqma kurva dadoh i 1200 leva .. sq mi dylji pylna programa" ili pyk drugo "tq sedi pred kenefite na mom4etata sabirashe pari 4e nqmashe daje i cigari" i ne6to takova "ei pederaz gurbav kak si trugnal s tova hubavo momi4e .. takiva selqni rqdko imat kysmet" .. eto takiva prostotii .. okolo 4 MESECA vseki boji den .. postavqm se na negovo mqsto no tova e ABSURD i bezsmislica .. logi4no e da se qdosa 4ovek .. no ne 4ak taka .. :cry:

BWald0rf
05-14-2007, 18:22
telefonnite obajdaniq glasqt ne6ta ot tozi rod "tq e nai-golqma k***a dadoh i 1200 leva .. sq mi dylji pylna programa" ili pyk drugo "tq sedi pred kenefite na mom4etata sabirashe pari 4e nqmashe daje i cigari" i ne6to takova "ei pederaz gurbav kak si trugnal s tova hubavo momi4e .. takiva selqni rqdko imat kysmet" .. eto takiva prostotii .. okolo 4 MESECA vseki boji den .. postavqm se na negovo mqsto no tova e ABSURD i bezsmislica .. logi4no e da se qdosa 4ovek .. no ne 4ak taka .. :cry:
Еми не би трябвало да обръщате внимание на подобни глупости.Незнам изобщо как за това си проваляте връзката.Ако отношенията ви не се подобрят по никакъв начин обаче е най добре да приключиш тази връзка.
П.П.-За телефонен тормоз мисля че можете да идете ф офис на глобул или мтел и да разберете чий е номера...Разберете се с тези хора да престанат..Незнам каква е причината но е абсурдно това което правят ;)

tedinci_
05-14-2007, 18:24
Според мен си намери др, с който да се чувстваш по спокойна и сигурна.С тоя целия стрес около връзката ви нз как ще изкарате даже и да се обичате [-X [-X

05-14-2007, 18:38
Еми Защо не си смени номера? Ако е GSM просто да си земе нова карта.Ако ако е домашен да поиска от БТК нов номер или подават едни устройства дето исписва кой номер ти звъни (то мисля, че вече всички нови дом. тел. я имат тая функция. :wink: ) и като му званят да не им вдига 8)

TyJNo_beBeNCe
05-15-2007, 12:54
smqnata na nomer e 50 leva .. nqmam izlishni 100 leva za smqna pyk i sme na smetka .. koqto e s dve godini dogovor .. i nemoga da vzema dr. karti i v sy6toto vreme da plashtam tezi .. :evil: no nai me drazni fakta 4e TOI SE DRAZNI ot tezi gluposti dokato na men daje sa mi smeshni #-o shte 4akam vremeto qvno da si pokaje kakvo sh stane ako prodyljava taka .. mai shte se naloji da se razdelim .. vse pak toi sam si go pravi kato vdiga i im obry6ta vnimanie da jalki podobiq na hora :smt009

BAYO
05-15-2007, 13:18
Ето ти една идея. Звънят - отваряш телефона и го меткаш на леглото. Толко е просто.