PDA

View Full Version : Собствен стил... :S



vikipf
05-14-2007, 19:18
Питам... Повчето хора се обличат според това какво налага музиката която слушат... На мен това ми се струва супер тъпо... Най-малкото че повечето си приличат супер много и вместо да се отличават с оригиналност се сливат... Така е и в моя клас... можеш да разбереш кой е "имо", кой "метъл"... И само ме обиждат че съм била "боламач"... Само защото не се обличам според начина на обличане и смесвам стиловете... Вие как мислите... ЗА или Против собствения стил сте...?

Disrespect
05-14-2007, 19:20
мале колко си зле..

Violenza
05-14-2007, 19:22
Хахах... аз се обличам така, както ми харесва и както се чувствам в кожата си. Не държа на определения стил, всеки сам си избира, не ме интересува какво си мислят другите. :wink:

Boot
05-14-2007, 19:24
"Само защото не се обличам според начина на обличане

Бреей. :mrgreen:

MACKA prez no6ta
05-14-2007, 19:58
Ami ne se dvija po posledn moda no do kolkoto modata se pripokriva s moq vkus stava!!Obli4am se sportno sportnoelegantno ili elegantno i smqtam dobre vliqese ot 4ujdoto mnenie, no samo na hora koito sa na nivo v obli4aneto :)

DisturbinThePeace
05-14-2007, 20:36
ауеуе мауе :-D оно стана миуи ваниуи тука начи като слушам хип хоп трее да се обилачам като метъл или имо , а те обратно буахаха тфа си е стил бе кфо ти пречи ;) не се впрегай обличай се и да не ти през там кфото си имаш ! УЕСНО НЕМА и не е уесно кога е трудно ! НЕМА СЕ ПУАШИШ КОПЕУЕ ю кен ду ит :-D

Crazy Idol
05-14-2007, 20:37
можеш да разбереш кой е "имо", кой "метъл"...
бреййй то бива кретенизъм ама ти чак се носиш по вълните на тъпотата [-( ... ама заслужаваш аплодисменти-измисли нов стил =D> та значи първо научи как се пишат стиловете в музиката пък после обсъждай кой как се обличал ](*,) ](*,) ](*,) чеее ние емотата сме нежни същества и се засягаме и от най-малкото [-(

Shadow_Walker
05-14-2007, 20:44
Мене ако ме видите няма да ми познаете субкултурата...защото просто няма такава :lol:

молец
05-14-2007, 20:44
"Само защото не се обличам според начина на обличане

Бреей. :mrgreen:

аъаъаъаъаъъ

AliceSw
05-14-2007, 21:11
можеш да разбереш кой е "имо", кой "метъл"...
бреййй то бива кретенизъм ама ти чак се носиш по вълните на тъпотата [-( ... ама заслужаваш аплодисменти-измисли нов стил =D> та значи първо научи как се пишат стиловете в музиката пък после обсъждай кой как се обличал ](*,) ](*,) ](*,) чеее ние емотата сме нежни същества и се засягаме и от най-малкото [-(

абе ти си по тъп от нея бе, а тва е рекорд

не може да не знаеш как ти се пише стила, не, не

emotion [i'moushn] => имо, иймоу е на български, по-точно така би трябвало да е чуждицата

и си намали аватара!!!!!


лично аз пък мн рядко виждам хора, отдадени и почитащи изцяло само 1 субкултура :-s

05-14-2007, 21:23
Питам... Повчето хора се обличат според това какво налага музиката която слушат... На мен това ми се струва супер тъпо... Най-малкото че повечето си приличат супер много и вместо да се отличават с оригиналност се сливат... Така е и в моя клас... можеш да разбереш кой е "имо", кой "метъл"... И само ме обиждат че съм била "боламач"... Само защото не се обличам според начина на обличане и смесвам стиловете... Вие как мислите... ЗА или Против собствения стил сте...?

АХахаАхАХХА
баси пумяра :smt005

Swinkenhoffer
05-15-2007, 05:48
Мене ако ме видите няма да ми познаете субкултурата...защото просто няма такава :lol:

паххахах, сейм хиър. :lol:
преди бях по-тру, сега се обличам сравнително фешън. 8)

Ellie
05-15-2007, 12:07
можеш да разбереш кой е "имо", кой "метъл"...
бреййй то бива кретенизъм ама ти чак се носиш по вълните на тъпотата [-( ... ама заслужаваш аплодисменти-измисли нов стил =D> та значи първо научи как се пишат стиловете в музиката пък после обсъждай кой как се обличал ](*,) ](*,) ](*,) чеее ние емотата сме нежни същества и се засягаме и от най-малкото [-(

Вярно е.Всеки носи това, което му харесва.Ако слушам народна, с носия ли трябва да ходя?

Намали си аватара!Тва е цял уолпейпър!

`Death`Whore``
05-15-2007, 12:09
Аз съм готка, блекарка, метълка, понякога и нямам общо с нито единия от стиловете на обличане.


А за носията - ако ти стиска, излез с носия. Но на никого не му стиска.

cherinka
05-15-2007, 12:12
не схфащам що

brain_stew
05-15-2007, 16:56
Аз съм готка, блекарка, метълка, понякога и нямам общо с нито единия от стиловете на обличане.


А за носията - ако ти стиска, излез с носия. Но на никого не му стиска.

На мен пък ми стискаше!Хахахах!Размотава х се около три часа в Хасково преди година, с народна носия!Бях на един концерт...за аматьори....абее тъжна картинка, но БЯХ с носия! 8) :lol:

Ellie
05-15-2007, 17:52
А за носията - ако ти стиска, излез с носия. Но на никого не му стиска.

Излизала съм.Имаше концерт и ме задължиха :lol: .

Казах го просто ей така, във връзка с това, че може да харесваш музиката и естествено да носиш каквото искаш.Народна музика не слушам. :D

`Death`Whore``
05-15-2007, 19:33
Радвам се. Не трябва да ви пука. Аз даже обичам да ме гледат странно, когато изглеждам шантаво. Не че го правя заради това, просто е забавно как всички мислят, че съм луда. :)

betito
06-29-2007, 17:14
Abe hora emo si e emo metal si e metal chalga si e chalga i t.n. na vas kvo vi precat horata tva 4e ne sly6at tova koety i vie ne zna4i 4e traaa da gi mrazite :!: :!: :!: :!: Seki razbira ot stila si az naprimer slu6am kvo mi padne 4alga hals ponqkoga i metal kvo mi doide na dy6ata ama vie kat si mislite 4e ste zaduljeni da se oblichata otgovarq6ty na stila vi e typoooooooooo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

betito
06-29-2007, 17:15
Abe hora emo si e emo metal si e metal chalga si e chalga i t.n. na vas kvo vi precat horata tva 4e ne sly6at tova koety i vie ne zna4i 4e traaa da gi mrazite :!: :!: :!: :!: Seki razbira ot stila si az naprimer slu6am kvo mi padne 4alga hals ponqkoga i metal kvo mi doide na dy6ata ama vie kat si mislite 4e ste zaduljeni da se oblichata otgovarq6ty na stila vi e typoooooooooo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Backfire
06-29-2007, 23:05
Само защото не се обличам според начина на обличане

квооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооо http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

RoyTheReaper
06-30-2007, 15:22
Мене ако ме видите няма да ми познаете субкултурата...защото просто няма такава

+1 =D>

И да, онези субкултурните са еднакви. Факт.


Пхах, а фешъните с герданчета и чантички през рамо, идиотските 'хаусърски' прически, точици и прочие шитни не са еднакви, а... Па и хем не са 'членове' на никоя култура... пфф.

Еднакви са и се обличат по правилата на своята клика. Нулева разлика.

Liz
06-30-2007, 18:17
За...Аз не се обличам по определен начин винаги, различно каквото ми харесва, и винаги даден стил можеш да смешаш със друг и така става различен и си е твоя.. Както и можеш да го смешаш със някои тенденции, така уж може да си в крак с модата , но всъщото време уникален, това за мен е най-хубаво.

quench
06-30-2007, 18:19
избледнели дънки и копринена риза какъв стил се води? ;)

quench
06-30-2007, 18:26
^Пенсионерски

мерси, младеж :D

malka_sladuranka
06-30-2007, 22:56
За...Аз не се обличам по определен начин винаги, различно каквото ми харесва, и винаги даден стил можеш да смешаш със друг и така става различен и си е твоя.. Както и можеш да го смешаш със някои тенденции, така уж може да си в крак с модата , но всъщото време уникален, това за мен е най-хубаво. =D> Кефиш ма... :-D

И аз правя същото.
Хем си нося това което на мен ми харесва, хем е модерно, хем е различно, хем уникално.
Въпреки, че границата между екстравагантно, кич и безвкусица е доста малка... Лесно се правят изцепки. Хах.

Red Guy
06-30-2007, 23:09
Еми мен ще ме познаеш също.
Тесни дънки, гелче, тясна розова фланелка, герданче, големи очила...такива работи 8)

malka_sladuranka
06-30-2007, 23:23
Ако е модерно не може да е различно или уникално. :roll: Дай да ходя като палячо тогава.. :smt012
Напротив. Може.
Виж мен. :-D

malka_sladuranka
06-30-2007, 23:35
Ако е модерно не може да е различно или уникално. :roll: Дай да ходя като палячо тогава.. :smt012
Напротив. Може.
Виж мен. :-D Фйешън..

Модерното всеки го носи. Ако всеки го носи как ще е различно? Ех..Ами в съчетанието на дрешките бе.
Не е просто да се вземат 2 парцала от Графа. Трябва и да се съчетаят по някакъв интересен и уникален начин. Освен това моите дрехи... хм.. Доста от тях са по поръчка правени, по мои идеи. Виждам нещо което ми харесва, казвам си "ако незнам си къде има незнам си какво ще е доста хубаво", добавам по някой елемент и ето ти нова, уникална и модерна дрешка. :-D

Liz
07-01-2007, 04:58
Мх мх точно!
Топмоделите имат добри стилове.. Ту модерни ту различни.. Аз имам мн снимки трябва да сложа някои път...

RoyTheReaper
07-01-2007, 09:34
Ту модерни ту различни

Това го разбирам като "ту еднакви, ту различни". :shock:

`Death`Whore``
07-01-2007, 11:30
Аз грам не изглеждам като метълка. По-често изглеждам като готка, а често нямам нищо общо с алтернативните стилове като външност. Смея да твърдя, че съм различна и не ме интересува дали изглеждам еди как си. За различността съм, но не всяка различност е хубава. И все пак уважавам хората, на които не им пука.

RoyTheReaper
07-01-2007, 12:24
На практика всяка една дреха, която всеки един от вас си купува, принадлежи към даден моден стил. Може да е метълска, пънкарска, чалгарска, гъзарска и всякаква, но със сигурност съществува поне една дреха подобна на нея. От това следват няколко неща:
1. Не може да се говори за различност на базата на дрехи. Дрехите правят хората еднакви. Друг вариант няма.
2. Не е необходимо да се влага негативно значение в думата "мода" като цяло. Изказването "аз съм против модата" или "аз не се водя по модата" е абсурдно.
3. Има модни стилове, които са актуални днес и такива, които не са актуални днес. Актуални са т.нар. фешънски дрехи:

Тесни дънки, гелче, тясна розова фланелка, герданче, големи очила...такива работи
,метълските, скейтърските и дрехите, които носят всички съществуващи днес субкултури. Не са актуални примерно народните носии, които споменаха преди мен. Който се зове против актуалната мода, да ходи с народни носии.


Но на никого не му стиска.

Disrespect
07-01-2007, 12:35
аз си ходя с кецове, някви по-широки гащи и няква тениска... :roll:

`Death`Whore``
07-01-2007, 14:21
Лейк Бодъм, не става въпрос за това. Но например аз имам доста дрехи, каквито не съм виждала в България по улиците. Не че са нещо особено...и бижута - също.

krisi_l@loka
07-01-2007, 14:33
Хахах... аз се обличам така, както ми харесва и както се чувствам в кожата си. Не държа на определения стил, всеки сам си избира, не ме интересува какво си мислят другите. :wink:
;)

Valar
07-01-2007, 19:53
Обличам се по начин по които ми е удобно и изглеждам добре!
Слушам хаус и транс те не се отличават със спесциален начин на обличане!
Да се обличаш според музиката която слушаш лично на мен ми звучи комплексирано.
Познавам и хора които носят дадена блуза на група на която не са слушали и един риф!!!

Backfire
07-02-2007, 11:50
валарчо, с главата си болен, момче

Valar
07-02-2007, 11:55
Комплексирано... бах... не се научихте кво значи тая дума ей...
И кво му е комплексарското да следваш определена субкултура И по дрехите? :-s
Какъв ти е проблема ако я следваш слушаики музиката!?
А не да ми се навличаш крештящо за да привличаш внимание.
Или трябва да се отличаваш задължително за да избиваш комплексчета!

Backfire
07-02-2007, 15:22
аз например ако се нося в крещящи дрехи и слушам електронна музика, няма да е, за да привлека внимание или нещо такова
секи с предпочитанията си.. пък и не винаги с отличаването от тълпата вървят шепа комплекси :>

07-02-2007, 15:28
без широките си гащи не мога!

Liz
07-02-2007, 22:31
Аз съм съгласна с dark slammer