PDA

View Full Version : Какво ще направите



05-14-2007, 18:30
това е началото !!! така започвам с това с едно момиче 3 и 4 клас бяхме мн близки но после тя започна да ми завижда и се скарахме зарад едно момче . След 2 години омраза отново се събрахме . Тя си харесваше едно момче което и аз харесвах но не и казах тя се пробва с него и нищо не излезе .Аз и казах че и аз го харесвам и тя каза пробвай се . Е излезе ми късмета той напрао се влуби в мене и аз в него като разбра тя започна да ми казва че вече не й е толко приятно с мене и ако съм и истинска приятелка ще го зарежа .Но много негови приятели говориха с нея и успяха да й втълпят че не е права . Се пак и ние искаме свободен живот. Сега в училище не ми говори освен ако не ми се зъби или не говори за мене на някои . Тя все още го харесва и не иска да бъда близо до нея. Днес се видях с него ( мойто момче) и му казах че това май ще ни е последният път в който се виждаме и си поплаках пред него не можах да се сдържа . Той е сигурен че ще се оправиме ноо аз не съм ... Трябва да избера нея или него ... приятелство или любов... Тъжничко... Тъжничко... Тъжничко... Sad Crying or Very sad

sladuranata_891
05-14-2007, 18:54
след като ти е казала ти да се пробва6 къв е проблема,ако наистина го е харесвала няма 6е така да ти каже!!!!!но за това кое да избере6 любовта или приятелството тва ве4е нз,ти сама си ре6и

A_JoLiE
05-14-2007, 18:56
Ami mila ako tq ti e ist fr nqma daa postapva taka. 6te se radva za teb .... tei 4e .... ne i slu6ai na 6matkata murafetite a si gledai gadjeto ....

ooops
05-14-2007, 18:59
6te si pluq na petite i 6te bqgam i mn silno 6tom temata ti zapo4va s 3 klas ili tam 4 be6e xaxaxax ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Uptown_soldier
05-14-2007, 20:29
От това, което си написала мисля, че "приятелката" ти винаги ще ти завижда. Всъщност тя не ти е истинска приятелка. Гледай си твоето момче, защото той е прав. Бъди с него защото, ще съжаляваш по-късно.

iliqnfenka
05-14-2007, 20:50
проятелство? и ти наричаш ващо приятелство? много ясно, че трябва да избереш него !! момичетата не стават за приятелки не ти тряа тая изобщо. ако го зарежеш и друг път щи праи такива номера тая.. :roll: :o

lLady_MooN_RaiN
05-15-2007, 03:17
Залагай на любовта. Личи си, че не си струва заради такава приятелка да си разваляш отношенията с момчето.

648541
05-15-2007, 05:49
Залагай на любовта. Личи си, че не си струва заради такава приятелка да си разваляш отношенията с момчето.
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:01
3,4 клас любов???????? :smt005 лааааллллл колко бързо се развиваме
=D>
абе ей маниче я си гледай куклата барби и вместо да се 4удиш тука кви глупости да пишеш...отивай да си играеш! любов? можеш ли да ми обясниш как на 10 г ще испитваш любов? не че аз сам много голяма на 13 съм но не смея да употребя думи4ката любов за себе си така леко мислено!
:wink: айде ся няма да те критикувам толкоз,според мен на този въпрос ти сама можеш да си отговориш. ти трябва да решиш какво искаш не ние.

koalka
05-15-2007, 07:48
И тя ти е толкова приятелка, щом те поставя пред избор.По-добре приключете приятелството ви и си бъди с това момче, защото явно нищо няма да е, както преди. :wink:

Dormas
05-15-2007, 07:56
Махни я тази "приятелка" от живота си!Бъди с момчето! :)

~ShaDoW~
05-15-2007, 09:14
ami za men tq ne ti e nikfa priqtelka... edna istinska priqtelka 6te se radwa za teb. (malak primer s men- 2 godini sam ludo vlubena v edno mom4e,no toi haresa moq fr kakto i tq nego.e radwah se za tqh dokato bqqha zaedno makar i kogato bqh sama da pla4eh otbolka.) towa ne e nikfa priqtelka momi4e!

malkoto_sladur4e
05-15-2007, 11:30
Ест,че любовта!Приятеството никога не трябва да и пречи..майната му на приятелството!Любовта на 1-во място! :wink: :wink: :wink:

05-15-2007, 17:14
искам да кажа че сега не сме на 10 години :D :smt005

kofti_nick
05-15-2007, 18:07
3,4 клас любов???????? :smt005 лааааллллл колко бързо се развиваме
=D>
абе ей маниче я си гледай куклата барби и вместо да се 4удиш тука кви глупости да пишеш...отивай да си играеш! любов? можеш ли да ми обясниш как на 10 г ще испитваш любов? не че аз сам много голяма на 13 съм но не смея да употребя думи4ката любов за себе си така леко мислено!
:wink: айде ся няма да те критикувам толкоз,според мен на този въпрос ти сама можеш да си отговориш. ти трябва да решиш какво искаш не ние.

Ми развиват се , то радиаци а у :) :smt005

Iv4eTy
05-15-2007, 19:19
По принцип бих избрала приятелството, ма то вашето не е приятелство! Ако наистина ти беше приятелка нямаше да постъпва по този начин. Просто е можела да ти каже, че не и е приятно да ви вижда, така че да не демонстрираш пред нея. Но това, което прави не я представя като приятелка :!:

BAYO
05-16-2007, 11:31
Кфо стааа в тая държава ве?!? Ма кфо ли питам, кат че ли не знам. 3 и 4ти клас, после 6ти , ся 7ми .... хубава деградация прайм , евала на народа, евала на мацките "" , евала на батковците, дет се мислят за дупета, кат ходят с 11 годишни пикли! (Батковци - нек'фи 11,12,13 годишни лапета, дет се ТУРБО-газарят пред свойте приятели). Кфо да продължавам, то неа сми. :?

05-16-2007, 11:45
поредната тъпа история... Приятелство < Любов, не го ли разбрахте ?!!?!?! Ква е тая любов, ако я слагате под приятелство бе :shock: :shock: Бройка < Приятелство < Любов.


50 бройки = 10 приятели = 1 Любов :)


Ако сте влюбени... а според мен сте просто тъпи дебили де, ама да речем че си вярвате, което си е така де, вярвате си, че се обичате.. би трябвало да избереш да ходите, другите у лево.

iohanka_sladuranka
05-16-2007, 12:00
mili4ka priqtelstvoto bi trqbvalo da e na parvo mqsto za6toto lubovta e do vreme a priqtelite zavinagi.no v slu4aq priqtelkata ti nqma nikakvo pravo da se sardi tai kato i dvamata s tvoito mom4e se obi4ate.tq kakvo 6et spe4eli ako skasate?toi obi4a teb a ne neq-tq pak nqma 6ans s nego!!!6tom zavijda i pravi takiva ne6ta zna4i tq ne e istinska priqtelka.moq savet kam teb e 6tom obi4a6 tova mom4e ne se otkazvai badete 6tastlivi a ti si nameri drugi priqteli i da ne ti puka za neq!!!uspeh!!!

05-16-2007, 12:04
Абе я й бий камшика на тая кучка... Да те питам... подбираш ли си приятелките? Ако да... ми кво прай тая - ти държи сметка с кой ще ходиш?!?? И да ходиш с твоя и да не ходиш просто я разкарай, ква е тя да ти казва кво да правиш? Толко ли си тъпа??? И в правото си на каква те кара да правиш такива неща? Приятелка хах... ако беше приятелка точно това нямаше да направи ;)