PDA

View Full Version : Френска любов



mukka ...
05-14-2007, 18:49
Ами хора,не съм гледал дали има такива теми,но искам да Ви попитам...

То всъщност просто ми е интересно да разбера какво е и тогава да се реша да го направя..
Какво е да правиш "шпакли" на момичетата? ...

Но не искам мнения от сорта "Яко е,пробвай" ,ами примерно "Яко е,защото еди к'во си,еди що си" и какво всъщност е чувството докато правите Вие френска любов на партньорката си.

Благодаря за вниманието.

BeMyLover
05-14-2007, 18:52
Ti samo za 6pakli li govori6 ili i za svirki za6toto frenskata lubov ne ozna4ava samo 6pakli taka ili ina4e

bungle
05-14-2007, 19:02
Тая, па, научи се да четеш. Човекът си го е казал..


Не знам, аз съм момиче и не знам какво е усещането за вас, момчета.
Винаги ми е било интересно и съм искала да разбера, обаче..

BeMyLover
05-14-2007, 19:05
Тая, па, научи се да четеш. Човекът си го е казал..


Не знам, аз съм момиче и не знам какво е усещането за вас, момчета.
Винаги ми е било интересно и съм искала да разбера, обаче..
Nau4ila s1m se o6te ot detskata gradina b1di spokoen

bungle
05-14-2007, 19:06
Момиче съм! ;)


И той си е казал :
Какво е да правиш "шпакли" на момичетата? ...

BeMyLover
05-14-2007, 19:08
Момиче съм! ;)


И той си е казал :
Какво е да правиш "шпакли" на момичетата? ...
Sorry neznaeh
Emi o1rkala s1m se vidqla s1m Frenska Lubov i s1m si pomislila za dvete

vikipf
05-14-2007, 19:23
Момиче съм! ;)


И той си е казал :
Какво е да правиш "шпакли" на момичетата? ...
Sorry neznaeh
Emi o1rkala s1m se vidqla s1m Frenska Lubov i s1m si pomislila za dvete
Можеше да се поправиш и да не се стига до флууд-4ета... [-(
По темата... Ами момиче съм.. Нз кво е...

05-14-2007, 19:32
Ami gledam gi tiq dvete madami sporqt, vmesto da ti otgovorqt ne6to... ta az re6ih i az da drasna nqkoi dr red. Momi4e sum,no principut na udovolstvie pri 6paklite e su6tiqt kato pri svirkite.. tva e 4ast ot seksa, koqto obojavam - svirkite, udovletvorenieto ot tova da gleda6 kak liubomoto ti su6testvo ti se doverqva i mu suzdava6 vurhovna naslada e strahotno.. obojavam momenta, v koito go vijdam kak potrupva ot udovolstvie i kak vsqko muskul4e ot tqloto mu "stene" ot sladko naprejenie i vuzbuda...
Ta su6toto se NADQVAM,4e izpitvat i mom4etata, kogato pravqt 6pakli, pone moqt priqtel go opisva po gore-dolu su6tiq na4in, kogato sme govorili za tova... No vsi4ko v seksa stava o6te po-priqtno, kogato ima i liubov.. :smt008

05-14-2007, 22:52
Тая, па, научи се да четеш. Човекът си го е казал..


Не знам, аз съм момиче и не знам какво е усещането за вас, момчета.
Винаги ми е било интересно и съм искала да разбера, обаче..
усещането е мега-яко, може да е странно, но докато целувампартньорката си по влагалището имам по-корава ерекция, отколкото като тя ми прави свирки, или правим секс по "нормалния" на4ин,
как да ти обясня, възбуждащо е.. самата гледка, толкова отблизо..
и най-ве4е това, което се слу4ва с партньорката, усещането, 4е ти и при4иняваш вси4кия тоя неземен кеф, дето никога няма да можеш да изпиташ ли4но, по простата при4ина 4е нямаш нито клитор, нито г-то4ка..

п.с.оби4ам поза 69 пове4е от всяка друга, риска от нежелана бременност=0, най-пълния контакт и най-лесната невербална интеракция между патньорите, всеки е "с пълна уста" и всяко неправилно движение може веднага да бъде повторено реципро4но от всеки един, така 4е да бъде разбрано какво му е неправилното от отсрещната страна и своевременно коригирано..
ама като за на4инаещ мога да ти дам 3 насоки
а)НИКАКВИ зъби
б)с мек език и
в)баааавно

следи за реакциите и, и действай с оглед на слу4ая

05-14-2007, 22:58
1вия път ще ти е малко странно иначе на мен ми е кеф ама треа си внимателен... все пак това са нежни същества O:)

mi6ani
05-15-2007, 07:55
1вия път ще ти е малко странно иначе на мен ми е кеф ама треа си внимателен... все пак това са нежни същества O:)

:smt023 dam taka si e ami za men e strahotno smisal da use6ta6 momi4eto kak se gar4i ot udovolstvie i naslada :smt016 :smt110 :-D

bulgarche
05-15-2007, 08:43
На мен ми харесва, защото на нея й харесва. Многои е приятно да гледаш невероятното удоволствие което доставят на партньорката си.

SINDEL
05-15-2007, 08:44
Добре де, а само по себе си харесва ли ви? Оставете тва, 4е на мацката й е готино и това ви радва.

05-15-2007, 08:56
ми да, нали тва ти говоря.. възбужда ме пове4е от вси4ко,
даже може да се каже, 4е ми е фетиш..
първият ми сексуален контакт се състоя когато бях на 10 и още нямах стабилна ерекция.. на една по4ивна станция една каки4ка на 16 много и досаждаха големите батковци, и тя за да се спаси от тях си "играеше" с мен, даваше ми да и пипам циците и един прекрасен ден ме нау4и ме как да правя шпакла...
от тогава си ми е манийка, обожавам да го правя и партньорката е пове4е от доволна.

bungle
05-15-2007, 12:06
ми да, нали тва ти говоря.. възбужда ме пове4е от вси4ко,
даже може да се каже, 4е ми е фетиш..
първият ми сексуален контакт се състоя когато бях на 10 и още нямах стабилна ерекция.. на една по4ивна станция една каки4ка на 16 много и досаждаха големите батковци, и тя за да се спаси от тях си "играеше" с мен, даваше ми да и пипам циците и един прекрасен ден ме нау4и ме как да правя шпакла...
от тогава си ми е манийка, обожавам да го правя и партньорката е пове4е от доволна.

Баси якото.
Е, тва е. Ако един мъж попадне в правилните ЖЕНСКИ ръце и бъде обучен, става невероятен любовник.

Schnitzer
05-15-2007, 12:14
Еми кефи ме щот обичам да и смуча малките срамни устнички и да и ближа клитурчето 8) също така да я слушам как пъшка кат некво коте... :twisted: доволен? :P

jjjjjj6363
05-15-2007, 15:47
mi nqkvo nikakvo mi e neznam na kade da pogledna ili da si zatvorq o4ite

malkoto_sladur4e
05-15-2007, 15:56
bungle тоя аватар не ме кефи...мн е безличен,препоръчвам ти да го смениш :wink:

MaRiNkA_16
05-15-2007, 17:33
samo gledai da si nejen i da se zadurja6 pove4e okolo klitora a ne samo da se razhojda6 kat cvetarka i da blije6 nalqvo i nadqsno :smt005 i tva e koito si go moje si go moje vse pak q pitai ot vreme na vreme dali i haresva i kak da si podobri6 na4ina 6toto si purvola4e...yspeh

05-15-2007, 17:41
мм,да. не по4вай от клитора в никакъв слу4ай!
по4ни от лабиите(срамните устни) после с входа на влагалището и 4ак тогава се насо4и към клитора и евентуално с пръст4е-към Г-то4ката,
и когато осъществяваш контакт с клитора, първо само с устни, после с мек език и 4ак ако евентуално партньорката те натисне или по друг на4ин ти покаже, 4е иска по силно-може да засму4еш клитора..
когато целуваш клитора не забравяй останалите 4асти, изобщо-вкарай малко въображение, може да пробваш в такт с музика или нещо подобно.. :idea:

Е, тва е. Ако един мъж попадне в правилните ЖЕНСКИ ръце и бъде обучен, става невероятен любовник.
да така е. Ако пове4е жени обръщаха малко пове4е внимание на мом4етата в по-ранна възраст, щеше да има дале4 по-малко темерути тъдява... :idea:

bungle
05-15-2007, 17:59
bungle тоя аватар не ме кефи...мн е безличен,препоръчвам ти да го смениш :wink:

Ебе ме. ;)

05-15-2007, 18:12
мен пък ме кефи много въпрос на вкус...
:-D 4