PDA

View Full Version : Sex with the Ex или възможно ли е приятелството с бившите?



az:)
05-14-2007, 19:13
Da vidim sega......koi viarva 4e e vazmojno da sa6testvuva edno zdravo i milo priatelstvo mejdu biv6i gajeta? I koi ne vijda nishto losho v tova ot vreme na vreme da se stovarva sred zavivkite sas sa6tite tezi bivshi li4nosti? :lol:

fuckloveee
05-14-2007, 19:16
:D:D:D awe kak 6te e vyjmojno ,nikoga nikoga et taka s moq biv6 se opitahme da bydem frend4eta ma ne se polu4i minaloto se me6a6e i sq pak sme gadjeta :D:D:D

BeMyLover
05-14-2007, 19:17
Az ne vqrvam i nikoga nqma da vqrvam v tova kolkoto i da me ubejdavat v obratnoto za6toto vse nqkoga 6te se v1zv1rnat predi6nite 4uvstva i sled tova stava stra6no

05-14-2007, 19:28
аз пък мисля че може да има приятелство след като си ходил с нбякого но тва за секса не го одобрявам

let's talk about sex
05-14-2007, 19:38
emi az vinagi kato se razdelqxme s sega6niq mi priatel si ostavaxme DOBRI priateli,vijdaxme se i sled 1-2 dena ve4e otnovo spqxme zaedno.i taka xodim ve4e 3 godini po4iti.obi4ame se ,no mnogo se karame i moje bi ako parviq pat kato skasaxme ne SI OSTANAXME PRIATELI sega nqma6e da sme taka privarzani i da prodaljavame da se karame.ako e imalo 4uvstva ne moje da ima priatelstvo.

WHiTe_SiLeNCe
05-14-2007, 19:54
Mi nie s moq Ex sme super dobri priqteli, mojem vinagi da raz4itame edin da drug,nooo... v posledno vreme use6tam kak pak mi se vru6tat momentite sus sexa s nego.. pak mi se priiskva i znam,4e i toi bi bil suglasen... principno ne vijdam ni6to lo6o v tova, no mislq,4e moje da su6testvuva samo, ako vruzkata ne e DOiz4erpana..

die
05-14-2007, 19:57
to nqma lo6o ama az sam protiv stoto za da skusat primerno edinia e naprail ne6to lo6o i kak 6te go pogledne sas su6tite o4i???i kak 6te mu govori kolko e vlubena i t.n. nqma 6ans

Adwokat
05-14-2007, 21:01
Vuzmojno e!! s moita bivsha priqtelka sme mnogo dobri friends! i vinagi she budim takiva.

WaKo
05-14-2007, 21:10
Може да станете приятели, но трудно - ако почнете да контактувате пак по много време най-често пак се хващате заедно и така. За секса няма лошо, но пак важи същото, че най-вероятно после пак ще сте заедно. Но иначе е добър вариант, ако може да разчитате на бивша приятелка/приятел за секс, защото нещата са ясни и стават бързо и лесно

Sexapilna_kukla
05-14-2007, 21:45
Според мен "чисто" приятелство между бивши гаджета не може да съществува... или поне много рядко може да се случи, защото в повечето случаи нещата стига по-далеч от плануваното... :-D
Не виждам нищо лошо в това, да се "уважаваш" с някой бивш по "приятелски", все пак това си е човештинка :lol:

05-14-2007, 22:20
"бивши"
ако се стигне до секс след раздяла, зна4и нищо "бивше" няма и връзката е нещо много пове4е от "само приятелство" :-$
от опит думам

евала на хората, дето съумяват в това да спасят една връзка от разпадане 4рез временна раздяла.

да се консумират врузките докрай, до сцени на ревност, скарване и омраза е много по-гадно.
по-добре "прощай Григорий, сново увидим ся"
отколкото "hit the road Jack, and don't you come back no more"

SINDEL
05-15-2007, 07:24
Няма такова нещо като добро приятелство между бивши гаджета. Просто не става. Винаги поне при единия се появява някакво мъъъни4ко 4увство на ревност като види бившия/бившата с друг/а.

exiled
05-15-2007, 07:25
Мда...... възможно е само дето след време не сте си само приятели ами преди да се усетите пак сте заедно и всичко е даже по хубаво от преди.........с моята приятелка бяхме заедно 3 години след което се разделихме.........ред сълзи - ред сополи така 1 седмица....................след това уж само така за малко да се видим....уж само на вечеря у мама и тате...................и айдееее пак :) =D> :mrgreen: :smt007

Glezanka
05-15-2007, 07:33
Priqtelstwo m/u biwshi gadjeta ?!?! Ne wqrwam che sushtestwuwa takowa neshto.Uwajenie moje bi,no chak priqtesltwo - HE.Wuzmojen e sexa m/u biwshi,no ako wryzkata ne e bila seriozna,zashtoto ako e bila wse edin ot dwamata shte poiska neshto poweche ot predostawenoto mu.

`Death`Whore``
05-15-2007, 07:36
Нищо лошо няма за недоебани деца да имат подобни отношения. Интересно ми е обаче едно нещо - след като с този човек се разбираш достатъчно добре, за да сте приятели, и сексът ви харесва, защо не сте гаджета?

mi6ani
05-15-2007, 08:00
ami po princip s biv6ata si ostnanahme priqtelki ama ne sega6nata mi priqtelka ne6to ne i se nravi tva