PDA

View Full Version : Въпрос, свъзан със следване във всише учебно заведение



Тудор'без лог
05-14-2007, 19:41
Искарах много висока оценка на предварителния изпит в ЮЗУ (5.55), което ми гарантира специалност, която си пожелая. Избрах си "Публична администрация". Баща ми обаче е твърдо решен, че трябва да пиша "задочно", за да работя. Има ли смисъл, тоест все пак ще науча ли нещо от специалността, която изучавам, и ще мога ли да изклася в крайна сметка. Кажете, ако имате някаква представа.

Kianna
05-14-2007, 21:36
Първо-честито за оценката. :wink: И аз изкарах 5.50,но във Винса. :P В никакъв случай не пиши задочно!Ама в никакъв!Редовно си влизай и не му мисли!Можеш да работиш и като редовен студент!Няма смисъл от задочното! [-X

rubi
05-15-2007, 00:02
Браво за оценката....... =D> =D> Абе от задочното ще научиш....Едно голямо НИЩО....се ще си на работа ....се ще нямаш време да си научиш и накрая.....ТОПКИ!!!

Тудор'без лог отново
05-20-2007, 12:00
Извинявам се, че не писах навреме, но ако някой има представа - нека ми каже - струва ли си тази специалност, тоест има ли някаква перспектива човек, който я изучава според вас?

05-20-2007, 13:55
Deca, ot li4en opit vi govori 4ovek, koito e minal prez tova- redovno, ili zado4no, i v dvata slu4aq nau4avate edno golqmo nishto! I az kato vas razsyjdavah: redoven student si e drugo, vs den hodish na lekcii, na uprajneniq, slushash, pishesh, obqsnqvat ti... da, ama ne! Propilqh ve4e 3 god ot jivota si v bezmisleni lekcii! Rabota ne sym podhvashtala, zashtoto po4ti po cql den sym na daskalo! Tova dali shte nau4sh, dali shte izklasish ili ne, si zavisi samo ot tebe i ot motivaciqta ti da u4ish! Ako semeistovoto ti ne e ot nai-zamojnite zapisvai si zado4no, raboti si i ne gi zatrudnqvai sys izdryjkata si, zashtoto za edin student vyrvqt masa pari! AKo si mateiralno dobre osiguren/a- zapishi redovno i si jivei( t.e. prosti si vremeto)! A kolkoto do specialnostta Publ administrciq- ako moga da se vyrna nazad i da zapisha nanovo neshto, to bo bila to4no tazi specialnost! Kysmet i u4i tova, koeto shte u4ish i rabotish s merak! :)

05-20-2007, 16:08
ЮЗУ-то е доста лесен и лек вуз, такаче не виждам смисъл да записваш задочно спокойно може да си учише редоено и паралелно с това да рабориш, до сега не съм чувал човек да се оплаче от следването в ЮЗУ-то