PDA

View Full Version : Проблем: закъснение на цикъла



05-14-2007, 19:51
Здравейте! Приятелката ми е на 19 години и досега не е имала проблеми с менструациата си, но този месец й закъснява. Опасяваме се да не е станал някой гаф, въпреки че винаги ползваме презервативи.. :?

fuckloveee
05-14-2007, 19:52
mi ima testove za taq raota :smt017

Presley
05-14-2007, 19:53
mi ima testove za taq raota :smt017;
ДА!Ние как да ти кажем???? #-o

05-14-2007, 20:00
След като сме позлвали презервативи, не би ли следвало, че това е почти невъзможно да стане? Ако продължи така, ще си вземем тест, няма начин, но мислим, че още е рано.. Закъснява й с 3-4 дена..

ProstoAz
05-15-2007, 06:52
Ако презервативът не се е късал, няма как да е забременяла.
Да закъснее с 3-4 дни може да се случи на всеки и може да има много и различни причини за това.
Няма смисъл да се притеснявате.

SINDEL
05-15-2007, 07:31
Щом се пазите, шансът да е станал гаф е по4ти нулев. Освен тва 3-4 дена закъснение са нищо работа. Моят съвет е да не се шашкате, да из4акате да минат още поне 3-4 дена и ако тогава не й е дошло, да си направите тест.
Имай предвид, 4е женският организъм, поне що се отнася до цикъла, се влияе от страшно много неща - резки промени в климата, лекарства, които е пила наскоро, стрес, диети...

05-15-2007, 13:32
xaxa e kakfo kato i zakysnqva 3-4 dena na men mi zakasnqva daje i pove4e moje i da ne e bremenna ....

bungle
05-15-2007, 14:09
На мен ми закъснява с 15 дена. ;)
Да си направи тест.
То и аз трябва..

GokuKakarot
05-15-2007, 15:59
Щом се пазите, шансът да е станал гаф е по4ти нулев. Освен тва 3-4 дена закъснение са нищо работа. Моят съвет е да не се шашкате, да из4акате да минат още поне 3-4 дена и ако тогава не й е дошло, да си направите тест.
Имай предвид, 4е женският организъм, поне що се отнася до цикъла, се влияе от страшно много неща - резки промени в климата, лекарства, които е пила наскоро, стрес, диети...
Съгласен съм с мнението на SINDEL. Доколкото разбрах, човекът се притеснява и от това, че досега не й е закъснявало. Аз да питам, колко време след закъсняването трябва да се направи тестът, та възможността за грешка да е най-минимална?

SINDEL
05-16-2007, 09:28
Щом се пазите, шансът да е станал гаф е по4ти нулев. Освен тва 3-4 дена закъснение са нищо работа. Моят съвет е да не се шашкате, да из4акате да минат още поне 3-4 дена и ако тогава не й е дошло, да си направите тест.
Имай предвид, 4е женският организъм, поне що се отнася до цикъла, се влияе от страшно много неща - резки промени в климата, лекарства, които е пила наскоро, стрес, диети...
Съгласен съм с мнението на SINDEL. Доколкото разбрах, човекът се притеснява и от това, че досега не й е закъснявало. Аз да питам, колко време след закъсняването трябва да се направи тестът, та възможността за грешка да е най-минимална?

В упътването към тестовете пише, 4е тестът дава най-то4ни резултати още на първия ден след закъснението.

Ина4е по принип седем до десет дни след рисковия полов акт пак излизат то4ни резултати, но навсякъде пише, 4е е по-добре да се прави след датата, на която се о4аква да ти дойде, демек още на първия ден след закъснението

05-18-2007, 19:15
Shtom izpolzvate predpazni sredstva, i prezervativyt ne se e kysal, nqma veroqtnost da e bremenna. Moje da i zakysnqva ot vs- promenlivo vreme, stres, dieta, naprejenie. Na mene mi e zakysnqvalo s max 7 dena. Pri vs e razli4no. Ako m se trevojite, kupete si test i go napravete rano sutrin s pyrvata urina, ne za dr, ami da se uspokoite, 4e ot pritesnenie moje samo oshte pove4e da i zakysnee. Jelaq vi mn kysmet :)

05-20-2007, 11:54
и аз преди няколко дни бях под стрес поради същата причина, закъсняваше ми с 4-5 дни, направих си тест и беше отрицателен, за щастие, препоръчвам ти да направиш същото, направи си един тест рано сутринта, и ако не друго ще се успокоите. А иначе, не че е успокоение, но честно казано, разбрах че последните месеце на много момичета им закъснява, може дори и да е зарани необичайното време, не знам..

Котарана
05-20-2007, 21:17
Според мен не е бременна.Не е казано,че щом и закъснява непременно трябва да е бременна.И аз досега толкова време съм имала редовен цикъл.Но напоследък постоянно ми закъснява.Дори преди 3 дена трябваше да ми дойде.Но не се притеснявам въпреки,че правих секс без презерватив.

batkodoki
05-20-2007, 21:34
Здравейте! Приятелката ми е на 19 години и досега не е имала проблеми с менструациата си, но този месец й закъснява. Опасяваме се да не е станал някой гаф, въпреки че винаги ползваме презервативи.. :?

че ползвате презервативи системно е повече от похвално!

но разберете, че НИКОЙ метод на контацепция НЕ гарантира 100% сигурност, едно поради грешки при ползването им, и две поради някои специфични особености на възпроизвеждащите вида клетки/ виж темата всичко за Спермата по горе/.

тест! - направете го сега. и след 6 дни - втори тест.

вили
06-06-2007, 07:31
abe hora mi az kakvo da pravq kato ne mi idva6e celi 2 meseca i polovina.Napravo otka4ih.Strah me be6e mn da si napravq test.No ne izdarjah i si napravih be6e otrivatelen.napravo si umrqh ot kef.Kato se ima predvid 4e s gajeto mi prez tiq meseci si pravihme sex redovno.

06-06-2007, 08:44
CHESTITO TATKO

FixDanaq
06-23-2008, 08:33
Здравейте! Аз съм на 15години и първият път когато ми дойде цикъла беше края на Юни 2005(преди три години). От тогава при всяко неразположение умирам от болки :booooomb:
Веднъж ми трая 16дни :lol: ,но предполагам заради климата,че бях на море тогава. Често през първите две години страдах от гадене,припадания,спад на кръвно,потене... Ходих на генеколог,но генеколожката каза,че още не ми се е регулирал редовно цикъла(но това беше преди повече от 2год.).
В последните 3/4месеца се хвалех сама на себеси ,че вече съм нормална ЖЕНА и ми идва почти на точните дати-края на месеца. Въпреки редовността винаги съм придружавана от постоянни нетърпими болки в областта кръст-корем,дори случаи на гърчове и постоянни съсираци. :( :( :( Сега... трябваше да се разцъфтя края на Май,а вече е края на Юни! :neutral: Отдавна не беше ми се случвало такова закъснение...Тези 2/3дни усещам леки болки,но... А също така бялото течение не спира :-# Какво да правя? Не водя полов живот,няма начин да съм бременна... Помогнете ми! Мерси! :-)

FixDanaq
06-23-2008, 08:38
[/b]Забравих да допълня,че Аз(като повечето суетни тийнейджърки) съм постоянно на диети-диво ограничаване през работната седмица и зверско надяждане през почевните дни. Но мисля,че организма ми е свикнал на гова третиране,защото го практикувам вече повече от година. :oops:

foreverr
06-23-2008, 13:21
тест за бременност-ако е отрицателен след 1 седмица направете още един тест и ако пак е отрицателен начи не е бременна, но ако и закъснее 1 месец да ходи на лекар!

Forester
06-28-2008, 22:57
За да сте спокойни най-добре да си направи тест.

pasii_sladuranata
06-29-2008, 10:20
ако презерватива не се е скъсал просто и закъснява

bello123
01-27-2012, 11:27
zdraveite i tai kato na temata iskam da se vklu4a i az tui kato sam pritesnena az sam na 18 godini ot plovdiv skoro zapo4nah polov jivot...minalqt mesec si mi doide normalno na data koqto trqba6e da mi doide na 23 dekemvri i mi svar6i nqkade na 26 na 1 qnurai s gadjeto si pravihme sex nie hodim ot 1 godina i go pravim bez prezervativ oba4e toi togava ne moja da svar6i izob6to tai kato be6e malko piqn oba4e sega cikalat mi zakasnqva s okolo 3 dena vazmojno li e da sam zabremenqla ne sam pravila testove vse o6te blagodarq vi za inofrmaciqta

bello123
01-27-2012, 11:30
i iskam da dopalnq o6te 4e naskoto bqh bolna ot lek grip i pih 2 antibiotika o6te tam za temperatura nqkoi hap44eta dali moje i ot tova da ima nqkakvo vliqnie znam li...

granger
01-27-2012, 11:59
Пиши на кирилица-възможно от хапчетата да е . Не вярвам да е станал фал, все апк не е свършвал и за всеки случай направи тест!
PS: 2007?

bello123
01-28-2012, 14:24
napravih si testt sure chek pokazva otricatelenn dano e taka naistina..

kalpazanka
02-04-2012, 16:53
Стара тема.
Ако имаш проблем, пусни нова.