PDA

View Full Version : Въпрос за аналния секс



05-14-2007, 19:57
Здравейте! Сигурно ще задам глупав въпрос, но все пак искам да съм сигурен.. Възможно ли е да се забременее при анален секс? Да съм спокоен ли, ако не използвам презерватив при такъв вид секс?

Znam vsi4ko !
05-14-2007, 19:59
omFg
Ti tup li si ? Razbirase 4e e v1zmojno da se zabremenee ! 100% polzvai prezervativ ako ne polzvash oba4e ne sv1rshvai v1tre ! ! ! 4e posle 6te stane fala i ba6ta moje da stanesh !

BeMyLover
05-14-2007, 20:01
Kak 6te moje we vii dobre li ste

Котарана
05-14-2007, 20:04
Много ясно, че НЕ може да се забременее стига глупави теми вече...

die
05-14-2007, 20:06
NISKA SEKSUALNA KULTURA!!!kak moje da trugne6 da pravi6 sex bez da ima6 elementarni poznania"???

05-14-2007, 20:14
Доколкото знам, не може да се забременее.. Просто питам, за да съм сигурен. Както видяхте, има коренно противоположни отговори на въпроса ми.. А защо останалите, вместо да коментират нещо друго, не отговориха на въпроса ми? :roll:

Sexapilna_kukla
05-14-2007, 20:48
Разбира се, че НЕ МОЖЕ да се забременее! Точка :evil:

Adwokat
05-14-2007, 20:51
omFg
Ti tup li si ? Razbirase 4e e v1zmojno da se zabremenee ! 100% polzvai prezervativ ako ne polzvash oba4e ne sv1rshvai v1tre ! ! ! 4e posle 6te stane fala i ba6ta moje da stanesh !


Qvno ti si tupiq v sluchaq.

WaKo
05-14-2007, 20:52
Ако свършиш вътре не е проблем - няма как да забременее. Проблема може да дойде от това, че спермата може да изтече навън и да попадне във влагалището и тогава да се получи фал. Затова ти дават такива отговори. Но го прави с презерватив поради две причини:
1. С него става по-лесно - триенето между презерватива и кожата е по-малко отколкото между кожа и кожа и така ще стане по-лесно и безболезнено
2. В ануса има бактерии, които като са си там са напъно безобидно, но при попадане в уретера могат да причинят много гадни възпаления.
Така че ползвай си презерватив, за да ти е мирна главата - там и без това е толкова тясно, че няма да изгубиш усещане с презерватива

05-14-2007, 21:10
Не е нещо, което не знаех, но просто имах нужда от потвърждение, както писах в първия си пост. Благодаря :)

Sa40
05-14-2007, 21:33
Така като гледам какви ги говориш, взех да се съмнявам че знаеш кое е ануса...

И да си толкова сексуално необразован колкото си, ако се замислиш каква е анатомичната структура и функция на ануса ще разбереш че не се забременява...


Освен ако приятелката ти не е дефектна !

05-14-2007, 22:53
боже господи това подвеждащт въпрос ли е ??? след малко попитай ако я ебеш в ушите дали ще забремее ?? РАЗБИРАСЕ ЧЕ НЕМОЖЕ

GokuKakarot
05-15-2007, 15:58
Ако свършиш вътре не е проблем - няма как да забременее. Проблема може да дойде от това, че спермата може да изтече навън и да попадне във влагалището и тогава да се получи фал. Затова ти дават такива отговори. Но го прави с презерватив поради две причини:
1. С него става по-лесно - триенето между презерватива и кожата е по-малко отколкото между кожа и кожа и така ще стане по-лесно и безболезнено
2. В ануса има бактерии, които като са си там са напъно безобидно, но при попадане в уретера могат да причинят много гадни възпаления.
Така че ползвай си презерватив, за да ти е мирна главата - там и без това е толкова тясно, че няма да изгубиш усещане с презерватива

DeXtRoFeR
05-15-2007, 16:32
Здравейте! Сигурно ще задам глупав въпрос, но все пак искам да съм сигурен.. Възможно ли е да се забременее при анален секс? Да съм спокоен ли, ако не използвам презерватив при такъв вид секс?
Абсолютно е възможно :lol: дори шанса да забременее от тан е по-голям :smt005 :smt005 :smt005