PDA

View Full Version : загубен сам ;( помощ



загубен
05-14-2007, 20:48
Виждам че форума е мн як и евала ви правя на вс които помагате в този форум заради хора като вас чуствам че вс ние наред и това дет ниго говорят че сме зле и нз си квоо нее така евалата ви правя(говоря като народ)!!!

Моя проблем е следния:
Запознахсе с едно момиче преди 2 месеца в едно кафе с компанийте ,когато я видях супер мн ми хареса ай нее курва неми изневерява никви такива (поне така знам) супер момиче с 2 думи влубен сам до уши в нея готов сам на умра за мен няма 2-ро такова момиче като нея ,но преди мен е имала мн сериозна връзка и онзи него знам кои е о6те не го е забравила (оставил я е) ;( мисля че се още го оби4а (сигурен сам) знам че и мен ме обича показваго секи ден ,но мен ме боли че обича онзи се още мислих че с времето щего забрави ама уви.Проблема е че вече сам толкова влубен (не сам обичал така до сега) и ако след 1 месец ми каже нете оби4ам не сам те обичала несам го забравила(за другия говоря) ще умра ;( вече нз какво да правя ако остана с нея ще се влюбвам повече и повече толкова я обичам толкова мн ,но виждам че тя негоо е продоляла виждам че и е тежко и че го обича а на мен ми става супер гадно нз какво да правя моляви кавете какво да правя плс без лигави отговори ;( нз вече какво да правя нз какво мислите вие?

05-14-2007, 21:09
никои ли неможе да ми помогне ;(

Uptown_soldier
05-14-2007, 21:15
Ти на колко си години?

05-14-2007, 21:20
след месец правя 17

Uptown_soldier
05-14-2007, 21:28
Много ми е трудно да ти отговоря. До колкото разбрах сте гаджета от скоро. Вероятно си прав, 4е има още 4увства към бившия и. Но може да се опитва да го забрави. Бори се щом я искаш, ще успееш. Късмет!

05-14-2007, 21:29
невярвам щом до ся него е забравила тя е влюбена в него ако я оставя нз какво ще правя ама това нее връзка така нз какво да мисля ;(

Uptown_soldier
05-14-2007, 21:44
Поговори с нея. Попитай я какво изпитва към теб и дали имате бъдеще. По-добре да се разделите сега, а не да се измъчваш.

Valserp
05-14-2007, 21:51
невярвам щом до ся него е забравила тя е влюбена в него ако я оставя нз какво ще правя ама това нее връзка така нз какво да мисля ;(

Е колко време е минало, че не го е забравила? 2 седмици? За някои неща трябва повече време.

05-15-2007, 04:24
към 3 месеца

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 06:40
1. :oops: :lol: :-D мерси за комплимента така всички сме мн печени 8) на скара
2. :-D имаш някои правописни грешки-не се пише (сам) а съм не с епише влубен а влюбен
:P както и да е сега по въпроса...виж тя онзи ще го забрави 100% това ти го гарантирам! ГАРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ! нали я знаеш тая поговорка? :D ...ти остани при нея и щом толкова мн я обичаш покажи й го...покажи й че онзи не си е заслужавал покажи й че ти си по добър,покажи й че ти я обичаш мн по-вече докажи й че няма да я разочароваш...така тя ще те обикне още повече и ще забрави другия :wink:

05-15-2007, 12:36
мерси за съвета :)

moi
05-15-2007, 19:28
bqsna_teenagerka е prava. Griji se za momi4eto si.. podkrepqi q, pokazvai i 4e q ceni6. taka 6te stane nai-lesno. momi4etata tova iskat - podkrepa, obi4. ako i dade6 tova tq 6te go zabravi za mnogo kratko vreme ;-) ;-) ;-)

BAYO
05-16-2007, 11:18
А аз кфо да кажа. Борих се 1 година с бившия на приятелката ми, докато накрая тя не го забрави, а в мен се влюби толкова силно, че и разстоянието, толкова голямо, не може да ни раздели. За кфо говоря ли? Просто искам да ти кажа, че ако искаш тя да забрави за него, ти си тоя, дето тряя да се бори и да се постарае, нещата да станат така, както ти искаш. Всичко зависи от теб.

05-16-2007, 11:35
И какво... като го обича него не може да ходи с теб? Абе я по-смело - ходите, не разпитваш и не споменаваш предишния и си циклите. Т'ва е.

coteto
05-16-2007, 16:48
i az imax edin takaf slu4ai.xaresvax edno mom4e ama pak tragnax pak s biv6iq.toi nezae6e 4e o6te mislq za onova mom4e.i taka de zabravix onova mom4e i si prodaljixme vrazkata.biv6imiqt mi togava me nakara da go zabravq i da zapo4na da mislq za na6ata vrazka.
BORI SE ZA NEQ!! :smt008

`Death`Whore``
05-16-2007, 16:50
Искаш за 2 месеца да изчезнат чувствата И към човек, с когото е имала "много сериозна връзка". И аз имам този проблем, ужасно е, но щом е с теб, значи иска да е с теб.