PDA

View Full Version : Свършвате ли вътре или го вадите при ползване на презерватив



05-14-2007, 21:08
Напоследък чух от няколко човека, че, като правят секс, не свършват вътре, нищо, че ползват презерватив. Та въпросът ми е: свършвате ли вътре или го вадите за по-голяма сигурност?

mi6enceto
05-14-2007, 21:12
ami kato se zamili6 tova e pulna glupost..za6toto prezervativa e napraven za da svur6va6 v nego..trqbva da si adski strahliv ili tam nz kuv za da go vadi6 predi da svu6ti6 ](*,) ](*,) ](*,)

WaKo
05-14-2007, 21:14
Ако е с презерватив си свърваш вътре, ако въобще свършвам...

PoLiToOo
05-14-2007, 21:14
ami kato se zamili6 tova e pulna glupost..za6toto prezervativa e napraven za da svur6va6 v nego..trqbva da si adski strahliv ili tam nz kuv za da go vadi6 predi da svu6ti6 ](*,) ](*,) ](*,)

напълно съгласна съмс тебе :)

05-14-2007, 21:15
аз пък си свършвам вътре без презерватив

MakeMeLaugh
05-14-2007, 21:57
ami kato se zamili6 tova e pulna glupost..za6toto prezervativa e napraven za da svur6va6 v nego..trqbva da si adski strahliv ili tam nz kuv za da go vadi6 predi da svu6ti6 ](*,) ](*,) ](*,)

Ти май ще си първата с люлка в най-скоро време, а.
След като си само на няма и 15 и имаш само няколко месеца опит стига си заблуждавала хората бе мамка му. От няколко дена те наблюдавам и съм крайноразочарован от тебе.. пфф.

Презерватива не е за свършване в него всеки път. А е за да те пази, ако стане фал - преди да си се устил и да си свършил.. Също и предпазва течността която излиза прди да свършваш.
По-добре не свършвай в нея дори да си с презереватив. Щот ако е бил скъсан/спукан и не си забелязъл... горко ти..

05-14-2007, 22:04
айде стига дивотии бе, за 10 години активен полов живот досега нито един спукан/пробит/скъсан презерватив не съм видял, само един изхлузен и няколко забравени (да чукам на глава, ТОГАВА успях да го извадя навреме)
съвременните презервативи са ЗДРАВИ и не се късат дори ако се ползватт от СЛОН
единствения смисъл да го вадиш при еякулация , докато си с презерватив е да ТРЕНИРАШ "бързо вадене"
:-D :-D :-D

Sexapilna_kukla
05-14-2007, 22:04
Щот ако е бил скъсан/спукан и не си забелязъл... горко ти..
Или с други думи- търси кръстници... :-D

Shmatko
05-14-2007, 22:08
Аз 3 съм гърмял и то дурекси. 8-[

05-14-2007, 22:12
да бе, сигурно... пък аз ти повярвах... ама само ако се оакже, 4е си ги мазал с вазелин преди употреба, или 4е си ги транспортирал по 2000 км и по 7 месеца в задния си джоб..
пукал дюрекси, ох, ще се пукна от смех :smt005 :smt005

презервативите са сигурни, но само ако се ползват пресни и по предназна4ение

Shmatko
05-14-2007, 22:19
да бе, сигурно... пък аз ти повярвах... ама само ако се оакже, 4е си ги мазал с вазелин преди употреба, или 4е си ги транспортирал по 2000 км и по 7 месеца в задния си джоб..
пукал дюрекси, ох, ще се пукна от смех :smt005 :smt005

презервативите са сигурни, но само ако се ползват пресни и по предназна4ение

Е пресни бяха ама кондома държи около 45мин як секс и после обикновенно гърми яко.
Ако искаш ше си тура един и ше ти го боцна в гъза да видиме за колко време ще изпращи.

bungle
05-15-2007, 05:01
Вътре си свършва.
Тоя презерватив точно за това е направен.

krem4et0
05-15-2007, 05:21
Дори и да го правим с презерватив в повечето случаи свършва без да е в мен. винаги просто ме кра да се дръпна или го вади 2 секунди преди да свърши. защо ли? Защото ако не е поставен правилно, останало е малко въздух или са с по-малко резервоарче, то при еякулацията е увеличава налягането и късането е много вероятно!

bungle
05-15-2007, 05:24
Е пресни бяха ама кондома държи около 45мин як секс и после обикновенно гърми яко.
Ако искаш ше си тура един и ше ти го боцна в гъза да видиме за колко време ще изпращи.


Глупости са това. Правила съм секс по 2!!! часа , или по час и нещо ( по едно време приятелят ми беше в някакъв такъв период) и нито съм имала скъсан презерватив, нито нищо .
:o

SINDEL
05-15-2007, 07:12
Е пресни бяха ама кондома държи около 45мин як секс и после обикновенно гърми яко.
Ако искаш ше си тура един и ше ти го боцна в гъза да видиме за колко време ще изпращи.


Глупости са това. Правила съм секс по 2!!! часа , или по час и нещо ( по едно време приятелят ми беше в някакъв такъв период) и нито съм имала скъсан презерватив, нито нищо .
:o

Тъй, тъй!
Тва презервативите за тва са измислени - да си свършваш вътре. Аз на моя никога не съм му го правила на проблем.
Ако е поставен правилно, няма късане

naia
05-15-2007, 09:40
ми не знам приятелят ми го вади понякога преди май да свърши :shock:

FelisDirus
05-15-2007, 10:22
Аз 3 съм гърмял и то дурекси. 8-[

Леле, какво правиш ти, бе? :lol:
С приятеля ми ползваме durex и никога не е имало гафове.

Иначе по темата.. то пък оставаше и да го вади.

GokuKakarot
05-15-2007, 15:54
Тъй, тъй!
Тва презервативите за тва са измислени - да си свършваш вътре. Ако е поставен правилно, няма късане

Oo
05-15-2007, 20:33
mi az si go vadq 6toto priatelkata mi me kara i taka... ama uvajavam mnenieto i 6tom taka se 4uvstva po sigurna vadq si go... :|

drug e vyprosa 4e ne sam napalno siguren dali go postavqm pravilno, smisal gledam da nqma vazduh ama vse si mislq 4e ostava po malko znam li moje taka da mi se struva :?

Ina4e polzvam durex extra safe i do sq gafove e nqmalo (da 4ukna na darvo) :)

SuN4o_F
05-15-2007, 21:24
Тъй, тъй!
Тва презервативите за тва са измислени - да си свършваш вътре. Ако е поставен правилно, няма късане
O:)

koalka
05-16-2007, 05:55
До сега е нямало случай, при който да не е свършил в мен с презерватив говорим.

krem4et0
05-16-2007, 06:40
Е пресни бяха ама кондома държи около 45мин як секс и после обикновенно гърми яко.
Ако искаш ше си тура един и ше ти го боцна в гъза да видиме за колко време ще изпращи.


Глупости са това. Правила съм секс по 2!!! часа , или по час и нещо ( по едно време приятелят ми беше в някакъв такъв период) и нито съм имала скъсан презерватив, нито нищо .
:o

Тъй, тъй!
Тва презервативите за тва са измислени - да си свършваш вътре. Аз на моя никога не съм му го правила на проблем.
Ако е поставен правилно, няма късане
Не съм го карала аз-това си е лично негова инициатива. Аз нямам проблем с това-на хапчета съм и да се скъса-все тая. Но.............той иска да ме пази максимално!

ThePainIsReaL
05-16-2007, 06:47
Милион пъти пиша вече .. ако не свърши вътре, при условие, че се пазим .. ще ми стане кофти. Сякаш ми има нещо.

CVETELLINA
05-16-2007, 07:33
Хах е незнам,ама ние с моя приятел сме си страхливи и се филмираме яко при най-малкия гаф,за това с презерватив или без-не свършва в мен. 8-[ :roll:

изгонена__от__рая
05-16-2007, 07:42
Според мен няма опасност.

die
05-16-2007, 11:57
svur6va v prezervativa i posle go maha mn qsno :smt006 :D

malkoto_sladur4e
05-16-2007, 12:11
Моя приятел свършва вътре в мен! \:D/

05-16-2007, 12:31
Еми аз карам моя приятел когато е с презерватив да не свършва в мене,защото макър и на 18 неискам да ставам мама :)имали сме проблеми преди точно с това,че не сме видяли,че презерватива нещо не е в ред и той свърши и после "тичаи до аптеката за постинори".Затова вече сме на по-сигурно :)

05-16-2007, 12:58
КАТ ВИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ ЧАК ТЪПО МИ СТАВА
ЕДИН ми гърмял дурекси друга мъжъ ми свършва вътре - ела да ти свърша вътре да видим дали ще ти е толкова весело........
сега моито мнение в презарватив без вадете го на време да ви е чиста раутата с околните :smt016 :smt016 :smt016
а на тоя отворко с гърменето на презерватива еи лапе не че се хваля но на 4 часа секс без спиране дурекс издържа и няма проблеми тъй че на теб и на такива като тебе - вървете и се е**** някъде

05-16-2007, 15:50
И аз съм на мнението че като ще се свършва да е отдвънка.Имам и друг проблем с презавтативите - примерно при 30-40 мин. секс и той почва да изсъхва и да жули.Веднъж ми се скъса пак и как се протрихх ... ужс