PDA

View Full Version : himen (сериозна тема)



фиилин_стреиндж
05-14-2007, 22:10
Офф мн ми е странно!Не сам правила секс,оба4е ве4е си мисля 4е сам отворена.Попринцип използвам тампони и винаги са ми влизали супер лесно,а ве4е две приятелки които са правили секс се оплакват 4е ги вкаржат и особено изкарват трудно.Наскоро бях излизала с едно мом4е и като останахме на саме тои ре6и да ме стимулира и вкара само 1 пръст,при което аз се постреснах и ре6их да си му кажа 4е сам девствена а тои направо не ми повярвя.После вкара и втори праст без никав проблем.И както и да е спрсяхме до там.Сега излизам с друго мом4е от скоро и се притеснявам 4е няма как да не се стигне до секс(аз сам на 16 тои на 18 и мн се харесваме)И ако това стане аз смятам да си му кажа 4е сам девствена.Ама ако не ми повярва(пак и не сам няква свита) мн тапо 6те се по4увствам!Та дайте някав савет и да кайат моми4етата имали изпадали ж подобни ситуации?

krem4et0
05-15-2007, 05:32
Девствена си, защото не си правила секс, а не защото имаш химен. някои момичета се раждат без химен, при някои той е с по-големи отвори и почти не се нарушава при полов акт, при 3-ти се къса от спърт или травма. А има и 4-ти като мен, при които колкото и да се мъчиха лекарите при 1 пункция да ми го опазят-не можаха. Но това, че да речем аз нямах химен, когато правих секс за първи път не означава, че не съм била девствена. А и да-боля си ме много и без това. За това и казвам, че болката от проникването е огромна.

foreverr
06-27-2007, 18:18
Ami spored men ti si misli6 4e ne si devstve,no si,za6toto qvno himenat(devstvenata cipa)ti e mnogo elasti4en i prosto zatova ne use6ta6 tampona i prastite...........Taka 4e spoko az sam po4ti 100 % sigorna 4e vsi4ko e nared! :D :-D :wink: