PDA

View Full Version : Отчаяна съм!!!



05-15-2007, 07:59
Моля помогнете ми последните два пъти като ми идва се чувствам много отпаднала и ми се повръща принципно никога не ми е било така при менстроацията дано не си набивам филми за цветни бременности но ми дайте съвет от какво може да е и има ли вероятност да е това найстина съм го правила без и малко ме е страх

experiment_m
05-15-2007, 08:22
Най-лесно ще разбереш дали си бременна, като си вземеш един тест от аптеката.Не са скъпи.Пък след това може да отидеш да питаш някой гинеколог за експертно мнение по въпроса с гаденето.

sladoled
05-15-2007, 18:21
Оплакванията ти са нормални за неразположението. Мисля, че си въобразяваш. По-добре се разрови и почети за цветната бременност преди да си втълпяваш.

Presley
05-17-2007, 09:01
Оплакванията ти са нормални за неразположението. Мисля, че си въобразяваш. По-добре се разрови и почети за цветната бременност преди да си втълпяваш.
Съгласна съм :smt023

05-17-2007, 09:50
Еее хора какво се шашкате бе :roll: . Цветната бременност се случва много рядко (поне до колкото знам аз)
А колкото до агденето ит.н. - напълно нормално е не се притеснявай
хайде...успех :smt006
А забравих - наистина за да си спокойна си вземи един тест...ама избягвй шуър чек - казвали са ми че често дава грешни отговори защото е прекалено чувтвителен и от най-малкото веднага дава две чертички

Presley
05-17-2007, 15:41
Еее хора какво се шашкате бе :roll: . Цветната бременност се случва много рядко (поне до колкото знам аз)
Рядко,но се случва все пак!!!!!!

bloodybaby
05-26-2007, 15:44
Цветната бременност е страхотно често явление!
Вземете си един тест и бързо го направете, за да може при какъвто и да е резултат да реайгирате адекватно - да задържите бебето си или да направите аборт, но да имате избор!