PDA

View Full Version : Как да забравя лошото?



05-15-2007, 11:09
Как да забравя лошите години в живота си и да спра да се измъчвам? Да опитам ли да мисля само за добрите? Да ида ли на психолог? Защото 2002 беше най-лошата година в живота ми - хванах синузит, едната ми баба умря, аз се преместих в ново училище с тъп наркомански клас, където им бях човекът за ебавки и се разделих с моите двама добри приятели от стария клас. 2003 също не беше кой знае колко добра, но далеч по-добра от 2002. 2004 и 2005 бяха скучни, тъпи, гадни и еднотипни. От 2006 пак ми е добре, но само споменът за периода от 2002 до 2005 ме измъчва. Чувал съм, че имало хипноза, при която можело да забравяш цели периоди от живота си, които ти причиняват болка.

05-15-2007, 11:47
Gledai napred, taka se zabravq..
Ako si mislish ,che vsichko koeto ti se e sluchilo e zle - pomisli si,che moje da e i po-zle.
Primer:
V kraq na 2006 se premestih da jiveq na drugo mqsto,koeto nikak ne mi dopada.Jiveq s priqtelq na maika mi,dvete mu dyshteri,brat mi i samata mi maika.Sled poredna izcepka na tozi chovek maika mi napravi opit za samoubiistvo, i poznai koi beshe do neq dokato dori vzimashe hapchetata i ne mi pozvolqvashe da i gi vzema.Trqbvashe i da gledam kak q iznasqt kym lineikata...
No tova ne e vsichko,kogato si pomislih che vsichko se e uj opravilo doide "novo 20" . Kogato si praznuvah rojdeniq den doide chovek,kogoto haresvah ot dosta vreme. Stana taka,che se bqhme zaedno na RD-to i t.n. No pyk se okaza che e bilo samo za togava, zashtoto sled tazi vecher ne mi e kazal i dumichka .Taka , i tova prevyzmognah...
Sega mi predstoi da vlizam v novo uchilishte, da zapochvam pak nanovo priqtelstva i t.n. , no ne mi puka osobeno...
Vijdash, che vseki e s problemite si .. Zatova spox.
A za priqtelite bih ti kazala - poddyrjai vryzka s tqh.Obajdai im se da izlizate, da se vijdate.Vse pak si kysmetliq,che imash takiva priqteli ,a nqkoi (kato men) mogat samo da kajat ,che imat izkliuchitelno zavistlivi,praznoglavi i zlobni poznati ,vodeshti se edin vid priqteli...

05-15-2007, 12:01
Късметлия? А знаеш ли, че не съм се виждал с тях вече шест години? А всички, които бяха след тях бяха злобни и завистливи познати. Аз нямам и един приятел от 2001.

05-15-2007, 12:04
Лошото е, че само като знам, че определени неща са от 2002 (например автомобил от тогава) и ги намразвам, защото като чуя годината и ми става лошо.

05-15-2007, 12:08
Като за начало скъсах и изхвърлих снимките на класовете ми от 8, 9, 10 и 11 клас. За какво им е да им гледам тъпите и грозни мутри и само да се сдухвам?

05-15-2007, 12:15
Като за начало скъсах и изхвърлих снимките на класовете ми от 8, 9, 10 и 11 клас. За какво им е да им гледам тъпите и грозни мутри и само да се сдухвам?
Странно е как късането на снимки и изхвърлянето на предмети от неприятни години може да помогне на човек да се чувства по-добре.

05-15-2007, 12:20
В най-общи линии хора се забравят така:
1. Не мислите за тях повече.
2. Не ги забелязвате и ги игнорирате, ако ги срещнете.
3. Не говорите с тях и не си пишете в Интернет.
4. Изтривате телефоните им от вашите телефонни бележници.
5. Изхвърляте всичко, което ви напомня за тях.

А как се забравят лоши години?
Ами така:
1. Не мислите за тях, ако си спомняте миналото си мислите само за добрите години.
2. Изхвърляте всички предмети, които свързвате с тази година и не ви трябват.
3. Скъсвате и изхвърляте календари от тази година.

Just`mE...
05-15-2007, 13:45
Късметлия? А знаеш ли, че не съм се виждал с тях вече шест години? А всички, които бяха след тях бяха злобни и завистливи познати. Аз нямам и един приятел от 2001.

A zashto ne si se vijdal? Ne si namiral vreme? Ne si namiral prichina ili kakvo?
Shtom sa ti bili takiva priqteli zashto ne si prodyljil da se vijdash s tqh,vypreki che ne si v edin klas s tqh?
Tova sa neshta koito zavisqt ot teb.I priqteli ne se namirat samo v daskaloto.
"Koito tyrsi - namira." , kazali sa go horata. Kakvo ochavash drugo da ti kajat po vyprosa s priqtelite. Svestni hora ima,trudno se namirat,no ima.

dessito{p}
05-15-2007, 13:53
otidi pri psixolog i toi 6te ti pomogne mn pove4e ot nas.uspex!!! \:D/

05-15-2007, 19:43
Вече нямам нужда от психолог! Като им изтрих телефоните и скъсах снимките им имам чувството, че тези хора не съм ги познавал никога.

05-15-2007, 19:44
Късметлия? А знаеш ли, че не съм се виждал с тях вече шест години? А всички, които бяха след тях бяха злобни и завистливи познати. Аз нямам и един приятел от 2001.

A zashto ne si se vijdal? Ne si namiral vreme? Ne si namiral prichina ili kakvo?
Shtom sa ti bili takiva priqteli zashto ne si prodyljil da se vijdash s tqh,vypreki che ne si v edin klas s tqh?
Tova sa neshta koito zavisqt ot teb.I priqteli ne se namirat samo v daskaloto.
"Koito tyrsi - namira." , kazali sa go horata. Kakvo ochavash drugo da ti kajat po vyprosa s priqtelite. Svestni hora ima,trudno se namirat,no ima.
Ами като например тъпото БТК точно тогава реши да сменя телефоните с цифрови. А в ICQ и Skype търсих, но явно повечето хора там все още предпочитат излизането пред компютрите.