PDA

View Full Version : Как да му обясня по-тактично?



:):):):)
05-15-2007, 11:52
Здравейте :)
Аз съм един ваш..съюзър да кажем,ама ситуацията не ми позволява да пиша от акаунта си.Значи имам приятелка,която ме запозна с един нейн френд,след което му е дала скайпа ми.От 5 пъти чатене и онова виждане за 5 -10 мин,вече трърди че ме харесва.Казал й го е на нея.Аз дори не му помня фейса,имам го само на снимка.Казал че съм супер нежно същество,супер мн съм го заинтригувала..а тя моля ти се казала че има шанс с мен :evil: .Аз 1во че си имам гадже,2ро че дори да не съм с гаджето си има др момче,което ми е 2ро по близост.Той е симпатяга,но не вярвам да ми хареса повече от това приятелското чувство.Няколко пъти правя намеци за гаджето си,снимки му пращам,казвам че сме щастливи(дали сме не е негова работа)..ама пак не!Не искам да го нагрубя,все пак е френд на приятелката ми..кажете какво да правя? :?

Nassgerrack
05-15-2007, 12:29
яколко пъти правя намеци за гаджето си,снимки му пращам,казвам че сме щастливи(дали сме не е негова работа)..ама пак не!Не искам да го нагрубя,все пак е френд на приятелката ми..кажете какво да правя? :?

Ако не разбира подобен вид намеци значи е прекалено тъп. В този случай смятам ,че директна конфронтация не е излишна(естествено в рамките на допустимото). Ако засегне любовната тема можеш да го пресечеш ведната. Не се безпокой ,той няма да плачка. Особено при положение ,че никога не те е виждал ;)

:):):):)
05-15-2007, 12:36
Виждал ме е само веднъж,казах - за 10 мин някъде и мн мой снимки пратени от приятелката ми.

BAYO
05-15-2007, 12:41
Директно му кажи да си търси друго маце, ти вече си заета и толкоз. Няма смисъл от обяснения и разтягане на ластици.

cherinka
05-15-2007, 12:41
Момчето е доста настойчиво.
Напиши му, че не изкаш да има нищо общо с него и го блокни в скайп.
А ти ако искаш да имате приятелски отношения, сама се навираш между шамарите, защото той така ще си помисли, че щом искаш да сте приятели, демек след време ще може да стане нещо между вас.
Най-добре заличи всякакъв вид комуникации и отношения с него, а колкото до това, че е приятел на приятелката ти - тя ако е нормален свестен човек, обесни й , че не искаш нищо от него и тя ще те разбере.

koalka
05-15-2007, 15:58
Ех, тъпа работа с това момче, ама все някак си трябва да се справиш.
Може би трябва да му обясниш очи в очи, че не го харесваш и да му кажеш тактично да те остави на мира.

Marik
05-15-2007, 16:01
Защо не му кажеш , че нямаш никакъв интерес да се хващаш с някого сега.
Примерно , че нямаш никакво време ала бала :roll:
Мисля че няма да е толкова грубо , поне не много де. :lol:

vvs_go
05-15-2007, 18:46
block

kofti_nick
05-15-2007, 18:50
block

=D>

05-15-2007, 19:44
Блока е хубав вариант..ама няма ли да е мн грубо.Добро е мочмето,а и има шанс да се засечем в квартала,я на нейн чрд.Не искам да излизам кучката :|

BAYO
05-16-2007, 11:14
Еми ако не може с думи, може с друго. Ако не е със слово, ще е със олово :D После няма да е гадничко? Еми гадничко ше е, ама кат не се разбира от дума, оставя ли ти др. избор? ъм?

05-16-2007, 11:49
Мислене тип 1 : Като са нахални... трябва да ги разкарвате нахално...
Мислене тип 2 : Горкия пич, трябва нещо по-меко... Използвай класиката - чувствам те само като приятел... (демек у лево, духаш.)

Presley
05-16-2007, 12:15
Абе каквото посееш ,това ще пожънеш!Като е толкова нахарен и настойчив и ти бъди такава!Кажи му го направо-така ще е най-добре!Не го овъртай ,эащото ще остане с погрешно впечетление....а иначе както каэа BAYO-ако не става със слово,ще стаен с олово :-D
Ае късмет

Uptown_soldier
05-16-2007, 14:27
Обясни му веднъж завинаги, че няма надежда да сте заедно.

penywise
05-16-2007, 14:43
Обясни му веднъж завинаги, че няма надежда да сте заедно.

да...

и за последен път му направи яхабиби...

да те помни с добро :-({|=

neverand
05-16-2007, 14:53
ТОй не й казал директно,че я харесва и че иска да са заедно,тъй че няма как тя да му обясни,че няма да се получи между тях,съвет не мога да ти дам,просто момчето е много глупаво и нахално.

coteto
05-16-2007, 16:38
Директно му кажи да си търси друго маце, ти вече си заета и толкоз. Няма смисъл от обяснения и разтягане на ластици.
=D>

05-16-2007, 17:12
Ама той наистина не ми е казал - да аз си падам по теб,само на приятелката ми говори.Много объркано,а аз просто не съм от тоя тип хора дего режат така..просто не съм!!!!

BeBsItO
05-16-2007, 17:45
da ti kaja ot li4en opit po dobre dai napravo mu kaji poneje tiq mom4eta se ne razbirat ot duma. mn pati mi se e slu4valo da iskam taka takti4no da razkaram nqkogo...namekvam mu 4e ne me interesuva i t.n no efekt nikakav, mn sa oporiti tiq mom4eta ei...... a ina4e prosto mu kazva6 4e si zaeta i da ne ti puka kak 6te se po4ustva,6to az taka predi se gleah da ne naranim nekogo pa kvo..nakraq za mene _)_. gledai da si 6tasliva ti