PDA

View Full Version : Kakvo da pravq



05-15-2007, 12:33
zdraveite
ima 1 momi4e ot klasa mi v koeto sam vluben ot 1 godina nqkade(ottogava vseki den mislq za neq,napravo e obsebila mislite mi)Dosega ne sam imal gadje za6toto sam mnogo sramejliv i neob6titelen a i tq samata mislq 4e ne me xaresva mnogo.Ne znam kakvo da pravq da i priznai i da me zareje ili...kakvo?

cherinka
05-15-2007, 12:35
Добре дошъл в пубертета. :-D

pinki
05-15-2007, 12:37
Решението дали да и признаеш си е лично твое!НО...аз бих признала,стига си го държал в душата си!Кажи и каквото имаш да и казваш и да става каквото ще :wink:

BAYO
05-15-2007, 12:44
Еми ако мислиш, че не можете първо да се сближите и да намерите общи теми на разговор и т.н., то просто не си заслужава унижението да и кажеш, че я харесваш и тя да те отреже. Дай го малко по мъжката деа.

experiment_m
05-15-2007, 12:47
Самопризнанието го направи само в присъствието на адвокат. :-D
Майтапя се.
Ако мислиш,че няма взаимност, едното признание само ще обърка още повече отношенията ви.По добре първо спечели сърцето й. Иначе няма смисъл.

05-15-2007, 13:05
Самопризнанието го направи само в присъствието на адвокат. :-D
Майтапя се.
Ако мислиш,че няма взаимност, едното признание само ще обърка още повече отношенията ви.По добре първо спечели сърцето й. Иначе няма смисъл.

i kak da go napravq?
nikoga ne moga da q zagovorq za kakvoto i da e za6toto vinagi e s priatelkite si i ne se otlepvat ot neq