PDA

View Full Version : Въпрос за секса ?



05-15-2007, 13:01
Кои презервативи са най - добрите ?
Девствен съм и са много ми се ще да го направя с едно момиче но и двамата сме девствени проблема е , че ми се ще просто да ми кажете наистина сигорен начин да не забременее или нещо такова. :roll: плс хелп

bungle
05-15-2007, 13:03
Дюрекс Плежърмакс. Много са добри.

FelisDirus
05-15-2007, 13:05
Кои презервативи са най - добрите ?
Девствен съм и са много ми се ще да го направя с едно момиче но и двамата сме девствени проблема е , че ми се ще просто да ми кажете наистина сигорен начин да не забременее или нещо такова. :roll: плс хелп

Само не взимай релефни!
Първият ми път беше с такива... не разбирах тогава от презервативи и грабнах първата кутийка, която ми падне.

Беше доста болезнено после...

05-15-2007, 13:06
а тя иначе трябва ли да вземе някакви противозачатъчни или само аз с презерватива :roll:

Sh@d0w
05-15-2007, 13:08
ако използваш презерватива както трябва няма нужда от хапчета :wink:

bungle
05-15-2007, 13:08
Само с презерватива.
Ако стане гаф, случайно, тя трябва да пие ПОСТИНОР ДУО до 72 часа ( мисля че беше) , но това е само в краен случай ( ако е в овулация и си се изпразнил вътре..)

05-15-2007, 13:14
а иначе Durex , не са ли само 1 вид презервативи или имат разни подробности в избирането примерно - размер на пениса и такива.

И имали Durex който да забави свършването , смисъл да продължа повече време :roll:

05-15-2007, 13:24
а иначе Durex , не са ли само 1 вид презервативи или имат разни подробности в избирането примерно - размер на пениса и такива.

И имали Durex който да забави свършването , смисъл да продължа повече време :roll:

Някой знае ли ?

bungle
05-15-2007, 13:27
Не ти трябва такъв за задържане. И без това на нея и е за пръв път, ще и се иска всичко да свърши по-бързо.

05-15-2007, 13:29
е добре иначе как точно се пише на български Durex презервативите да намеря малко повече информация за тях :roll:

05-15-2007, 13:30
Дюрекс Плежърмакс. Много са добри.

Защото така нещо не ги намирам :?

bungle
05-15-2007, 13:31
Durex Pleasuremax

mi6enceto
05-15-2007, 13:38
Дюрекс Плежърмакс. Много са добри.

i az sum na tova mnenie

05-15-2007, 13:41
Не се късат викаш , няма никъв проблем :roll:

bungle
05-15-2007, 13:49
Лично аз не съм имала проблем с тях.
При ПРАВИЛНО поставяне гаранцията е 100 %- ва, че няма да се скъса.

Sh@d0w
05-15-2007, 13:51
е извинявайте ама презервативите поемат по 10 литра вода и не се късат и ми се струва малко нереално да се скъсат по време на секс...мене лично не ми се е случвало

един потребител
05-15-2007, 13:57
а иначе Durex , не са ли само 1 вид презервативи или имат разни подробности в избирането примерно - размер на пениса и такива.

И имали Durex който да забави свършването , смисъл да продължа повече време :roll:
Има дюрекс който да го забави,durex performa мазничък доста,но щом ви е за първи път е по-лесно с него,после като я пшоразтегнеш малко с класическите е най-приятно.Перформата забавя защото си е мазничък и не те търка толкова по точицата,пробвай с тях за начало
Ако презерватива се скъса някой път по някакъв начин,на нас ни се е случвало да се спука и веднъж и без него пшравихме и взех Escapelle 1 хапче ,по-скъпо от постинор,но се взима веднъж и е за повече часове след фаталния акт,не предизвика никакви странични ефекти при мен и цикъла си беше супер,за постинор не съм чувала нищо хубаво

05-15-2007, 14:10
ако ползвам Дюрекс Плежърмакс и свърша в него 2 пъти да речем или повече някакъв проблем ще стане ли ? :? в смисъл дали си издържа или трябва да го сменям :roll:

bungle
05-15-2007, 14:11
Презервативът се СМЕНЯ на ВСЯКО едно изпразване. Иначе ще се скъса/ прелее и т.н. и ще береш големи ядове.

Междудругото , на колко си ?

05-15-2007, 14:17
на 17 , но просто практиката ми липсва и :lol: нз какво да правя .
Извинете иначе за глупавите въпроси , просто ей така чувал съм от всеки че дурекс са най - добри и реших да попитам :roll:

Благодаря за отговорите

bungle
05-15-2007, 14:28
Е, моля...

Ама вземи повечко литература преди да започнеш да правиш секс. Така като гледам не си много готов.
И бъди много нежен с момичето. ;)

05-16-2007, 15:07
Това, че ти липсва практика, не е оправдание да не знаеш основната теория. Няма да тръгнеш да управляваш кола без преди това да си се научил как, нали?
Относно презервативите - най-добрия вариант са класическите. Дюрекс са определено една от най-добрите марки, но и те като всички други презервативи се късат. Затова освен правилното поставяне (което сам ще си прочетеш отнякъде) трябва да внимаваш и да не изсъхне презерватива, защото това ти е почти 100-процентова гаранция, че ще се скъса. Или имай резервен презерватив, за да го смениш в този случай, или допълнително лубрикант на водна основа.
За презервативите си има цяла тема в този раздел - най-отгоре е, провери. Както и навсякъде из интернет. В училищата се провеждат обучителни лекции и други подобни, направо се чудя къде си бил :shock:
Друго, понеже питаш кои са НАЙ-добрите. Аз и приятеля ми сме използвали и Дюрекс, и Спортекс, и Лайфстайлс. Най-добре ни е с Durex Ultra thin. Другите или не са комфортни на него, или не ми харесват на мен, или и двете. Въпрос на личен вкус е. За сигурността - всеки презерватив може да се скъса, гаранция няма. Само бъдете внимателни и се подсигурете да има аптека до вас, която да работи по това време ;)

bulgarche
05-16-2007, 15:37
Някоя марка презервативи с история + спирала и противозачатъчни....мисля че е достатъчно сигурно :) При средно над 95% сигурност от предпазване от нежелана бременност...май бива. Вазектомията пак е оферта