PDA

View Full Version : Гаджето ми е мизерница



Muro
05-15-2007, 14:22
Направо се чудя какво да правя с гаджето си. От както я познавам знам че има бяло течение и си слага некви кърпички или тоалетна хартия отдолу, и кат и сваля гащите почвам да се клепа с некви безли неща дет са като сопол. Според мен това нещо е причина за некъв обрив пак там отдолу и има някакви големи пъпки дет са кат циреи. А да не ви казвам каква миризма се носи от това място. Колко пъти съм и казвал, да върви на лекар и да спре да си слага тоалетна хартия и какво ли не там отдолу, ама тя ми разправя, че всички момичета така правели и да не съм обръщал внимание на това. Като сложим и факта че като се къпе въобще не ползва сапун или гел направо отврата е пълен. Та дайте съвет как да я вразумя. А по гъза има по големи косми от моите. Казах и да ги махне а тя ми вика един лекар ми каза, че не трябва да се махат понеже оказвало влияние това на половата система.

Valar
05-15-2007, 14:28
Нямаш,нямаше и ти взе,че си хвана някаква мизерия!
Познато! :-D

05-15-2007, 14:29
хахаха :lol: :lol: :lol:

Sh@d0w
05-15-2007, 14:29
човека се е продал в робство....един съвет-ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

kuber
05-15-2007, 14:32
няам думи

05-15-2007, 14:38
:shock: :shock: :shock: :shock:

Samanta Jones
05-15-2007, 14:38
ахаха ако държиш да си с нея,наеби я хубаво без презерватив,така после ще станете двама с циреи на задника и т.н....семейна идилия ахахахха :smt098 :smt096 :smt067

Deni4ka93
05-15-2007, 14:40
ПОВРЪЩА МИ СЕ!

miloto_kak4e
05-15-2007, 14:44
Да ти кажа честно това не е нормално,бялото течение е много слабо и почти не се усеща,няма миризма попринцип.Най-добре направо заведи гаджето си при доктор , за да не се окаже накрая че и на теб ти е лепнала нещо.....(само съвт,ти си решаваш) :)

die
05-15-2007, 14:45
ujasss naprao ti sa4ustvam :? ...az sam momi4e i nqmam takiva problemi :wink: nai-golemiqt mi e cikula ama 6te go prejiveq pone znam 4e si4ki momi4eta go imat...ta da si doidem na dumata ti lud li si ta o6te hodi6 s taq?? :smt017 :-k :-& :smt102 :smt064 :smt078 :shock:

cherinka
05-15-2007, 14:47
ПОВРЪЩА МИ СЕ!
Аз кат го четах, умрях от смях. ХАхахах.
;)

Пък и се чудел кво да прави с нея. Ъхаъхахъха.

онаа му казала "ма то всички момичета са така и си слагат тоалетна хартия". ХАхАхАХАХХАХАХАХХА ДОБРЕ, НЕ ЗНАЕХ.
ХАХАХХ


човека се е продал в робство....един съвет-ЗАРЕЖИ Я ВЕ!


ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

ЗАРЕЖИ Я ВЕ!

Или й помогни да се оттърве от този проблем.
Стига да ти се занимава.

Levane
05-15-2007, 14:51
Бате тогава защо вообще ходиш с нея... ебаси това ми запрелича на некакво чифтокопитно ве зарежия ако не си я търпиш такава каквато е :)

quench
05-15-2007, 14:53
знаеш ли колко скат-маниаци мечтаят да са на твое място? :smt005

die
05-15-2007, 14:53
Бате тогава защо вообще ходиш с нея... ебаси това ми запрелича на некакво чифтокопитно ве зарежия ако не си я търпиш такава каквато е



mn pravilno !! \:D/ \:D/ :wink:

05-15-2007, 14:57
kak moida xodi6 s takava mizernica edin intimen gel ne e mn skyp 6to ne zeme6 da i kypi6 ti tq kat ne6te i da otide na dinekolog 4e moi da e bolna ot ne6to (ne ti go pojelavam de..)

05-15-2007, 14:58
А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??!

pink_n1
05-15-2007, 15:00
Както повечето по-горе казаха : ЗАРЕЖИ Я!
Кат те пита що - щото си гнусна. Може да и подариш сапунче :P

quench
05-15-2007, 15:02
А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??!

явно въпреки ОГРОМНИТЕ червени букви още има хора, които се хващат:


Както повечето по-горе казаха : ЗАРЕЖИ Я!
Кат те пита що - щото си гнусна. Може да и подариш сапунче :P

A_JoLiE
05-15-2007, 15:20
ujasss naprao ti sa4ustvam :? ...az sam momi4e i nqmam takiva problemi :wink: nai-golemiqt mi e cikula ama 6te go prejiveq pone znam 4e si4ki momi4eta go imat...ta da si doidem na dumata ti lud li si ta o6te hodi6 s taq?? :smt017 :-k :-& :smt102 :smt064 :smt078 :shock:

=D> =D> =D> Mnogo to4no e tva ... Taq nekfa bolna li e ili kfo???? Kak ne te e gnus izob6to da SPI6 S TAKAVA MIZERIQ???

DeXtRoFeR
05-15-2007, 15:21
Т'ва ако беше истина не само гаджето ти щеше да е мизерница,а и ти покрай нея-то пак не се знае де :lol:
Инъче добре си го измислил докато го четох без проблем щях да :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :lol: :lol: :lol: :lol:

A_JoLiE
05-15-2007, 15:21
А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??! А как може да сте толкова тъпи сички до тук че ДА СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЗИ ТОЛКОВА ОЧЕВАДЕН БАЗИК ?!!???!??!

явно въпреки ОГРОМНИТЕ червени букви още има хора, които се хващат:


Както повечето по-горе казаха : ЗАРЕЖИ Я!
Кат те пита що - щото си гнусна. Може да и подариш сапунче :P

eMI MOJE PAK TVA DA E ISTINA ...

betka`ta
05-15-2007, 15:23
abe ti normalen li si da hodi6 s neq?na mene ne mi go pobira uma!!!mene 6e me e gnus da q p[ogledna pa da ne govorim za drugo

malkoto_sladur4e
05-15-2007, 15:37
Първо:за бялото течение се слагат специални ежедневни мънички превръзки,дори има мн нежно ароматизирани,които го попиват..как може да слага тоалетна хартия отдолу?Никое момиче не го прави това!Само една мърла може да го направи!Те хората затова са измислили тия ежедневни превръзки!Второ с това бяло течение..за него трябва да отиде на генеколог който да и испише хапчета или билки с които да си прави промивки,че да се махне!Най-малкото което може тя да направи е да веми от тия превръзки и всеки ден да се подмива!
Второ:как може да казва,че махането на космите по дупето вреди на половата система!Тфа са пълни глупости!Тя само си измисля оправдание!Аз моите си ги махам винаги и нещо да ми е навредило?..Не мисля!Така че извинявай за израза,но май гаджето ти е мърла! =D> [-( =; 8-[ [-X :smt017 :-k :-({|= :-& :shock:

Adwokat
05-15-2007, 16:36
малееееееееееееееееееееее ее бахти ужаса !!

koalka
05-15-2007, 16:42
т.11 от Правилника!Темата е бъзик!