PDA

View Full Version : за субтитри



laydi_Kroft
05-15-2007, 15:26
има ли програма и коя за оправяне на субтитри - най-вече да имат сянка.ако може програмата да е за divx щото нямям dvd записвачка

Forslor
05-15-2007, 21:37
има ли програма и коя за оправяне на субтитри - най-вече да имат сянка.ако може програмата да е за divx щото нямям dvd записвачка

Така написан поста ти е объркан и смешен.
До колкото разбирам искаш да вградиш субтитрите на даден филм за да може след като си го пуснеш на DVD то да не излизат със ситния шрифт.
За тази цел използвай AviSub .

BlueDevil
05-16-2007, 05:16
Аз пък защо си мисля, че искаш да оправиш настройките на субтитрите докато тече филма? Това може да стане от плеъра.
Всъщност успокой се и поясни какво искаш и ще ти помогнем по-адекватно.

laydi_Kroft
05-16-2007, 11:24
ами аз като си запиша филм на cd и си го пусна на dvd-то субтитрите ми излизат бели и много често не се четат защото се сливат с фона.искам програма с която да им сложа сянка за да се чете и на абсолютно бял фон.

надявам се сега ме разбрахте :roll:

Forslor
05-16-2007, 17:57
ами аз като си запиша филм на cd и си го пусна на dvd-то субтитрите ми излизат бели и много често не се четат защото се сливат с фона.искам програма с която да им сложа сянка за да се чете и на абсолютно бял фон.

надявам се сега ме разбрахте :roll:
По-добре от това неможе да те разберем . Казах ти коя програма да използваш за вграждане на субитирите AVISUB като ,чрез тази програма може да им се слага сянка, да се смени цвета и т.н !!! :!:

nCuXaPaa
05-18-2007, 06:38
...За тази цел използвай AviSub .
dai link

Forslor
05-18-2007, 21:03
GOOGLE Резултати 1 - 10 от около 18,000 за AviSub
Намерете си сами не е трудно.