PDA

View Full Version : po rano da mi doide



Nadelina
05-15-2007, 16:48
Iskam da piq nqkakvi hapcheta za da mi doide po rano nqkolko dni.. Shtoto za bala (24 mai) iskam da mi e minalo.. A to bash togava se ochertava da mi doide... Ima li nqkakaf nachin da mi doide na 20-ti da kajem.... :P

MaRiNkA_16
05-15-2007, 17:20
Iskam da piq nqkakvi hapcheta za da mi doide po rano nqkolko dni.. Shtoto za bala (24 mai) iskam da mi e minalo.. A to bash togava se ochertava da mi doide... Ima li nqkakaf nachin da mi doide na 20-ti da kajem.... :P
nadqvam se znae6 4e ot kofein i aspirin vurvi po silno i taka se izti4a za po burzo.taka 4e ot 15 dnes po4vai na kafeta koli 6okoladi aspirin buskolizin spazmalgon i tva e dr ne se se6tam yspeh za bala i priqtno izkarvane....

05-15-2007, 17:34
А защо не отидеш на гинеколог? Той може да ти даде хапчета, от които да ти закъснее или да ти прескочи (за по-рано не знам дали има). Тези кофеини, аспирини и т. н. не са особено сигурни.

kalpazanka
05-16-2007, 05:46
Има хормонални препарати, които започват да се пият 3 дни преди очакваната менструация. Пият се максимум 10-14 дни и 3 дни след като ги спреш, ти идва. Взех си ги от аптеката без да ходя на преглед, тъй като родителите ми са в тази сфера и са запознати. Но теб не те съветвам да си купуваш такива препарати, без да те е видял чичко доктор.

penywise
05-16-2007, 05:51
пий витамин С

той ще ти го забави, даже ще ти го "сгъсти" ;)

rakiQ
05-16-2007, 06:07
пий витамин С

той ще ти го забави, даже ще ти го "сгъсти" ;)
тва не го знаех....
само ше ти кажа ако го правиш да не прекаляваш защото може да си опропастиш бъбреците

penywise
05-16-2007, 06:11
пий витамин С

той ще ти го забави, даже ще ти го "сгъсти" ;)
тва не го знаех....
само ше ти кажа ако го правиш да не прекаляваш защото може да си опропастиш бъбреците

на мойта мацка винаги и закъснява, а понякога и е по-гъст, когато е пила витамин С, особено, ако го е пила преди цикъла си (известно време) всеки ден

а за бъбреците... еее споко бе, излишното витамин С се изхвърля от организма - сиреч го изпикаваш

натоварваш бъбреците... ма за опропастяване ще трябва бая години и бая големи дози витамин С за постигане на (не)желания ефект ;)

rakiQ
05-16-2007, 06:19
да но все пак да не разчита на витамин С за да не стане гаф-да оцветиш набързо роклята.......

krem4et0
05-16-2007, 06:24
Има хормонални препарати, които започват да се пият 3 дни преди очакваната менструация. Пият се максимум 10-14 дни и 3 дни след като ги спреш, ти идва. Взех си ги от аптеката без да ходя на преглед, тъй като родителите ми са в тази сфера и са запознати. Но теб не те съветвам да си купуваш такива препарати, без да те е видял чичко доктор.
Примолут ли си взе или нещо друго?

die
05-16-2007, 12:02
da moje sus aspirin